На Хустщині викрито лісника, котрий вимагав 3 тис доларів хабара за надання дозволу на вирубку дуба (ФОТО)

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області та територіального управління ДБР у м. Львові затримано майстра лісу при отриманні 600 дол США неправомірної вигоди.

На Хустщині викрито лісника, котрий вимагав 3 тис доларів хабара за надання дозволу на вирубку дуба (ФОТО)

Загалом затриманий вимагав 3 тис дол США за надання дозволу на вирубку дубу на території лісництва та його безперешкодне вивезення.

Майстра лісу затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі триває проведення першочергових слідчих дій.

Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України та обрання йому запобіжного заходу, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області

29 січня 2020р.

Теги: лісник, вирубка, дозвіл, хабар

Коментарі

vova 2020-01-30 / 09:34:40
Йсе департамент стратегічних розслідуванью. Упуймали лісника з чотирьма копачами. Йсе стратегічний злочин.

Анталовський 2020-01-29 / 23:49:33
А до мене в Мукачівський лісгосп коли зайдете? Я нормальний мужик в прокуратуру області заношу , не стартую а ліс по мали дорізаю, за грощі, бо ще хочу віллу за границюв купити, не хужу як в Ахметова зарплата дозволяє . Слава Україні !!!

Робі 2020-01-29 / 22:39:11
У чорноголовій березнянське лісництво там хабарник і крадій Ляховець Іван Петрович ..лісничий.. чому за цьго пі...са не візьмецься СБУ??? Чому цього не бачать????

ісе дбр чи дср 2020-01-29 / 21:36:21
У Львівській області правоохоронці викрили угруповання, яке вимагало гроші у заробітчан.

Як повідомляє пресслужба обласної поліції, в організовану злочинну групу входили жителі Самбірського та Старосамбірського районів у віці від 25 до 30 років.

Встановлено, що учасники злочинної групи вимагали гроші у жителів області, які поверталися із заробітків із-за кордону.Зловмисники залякували людей, а якщо це не давало результату, застосовували фізичне насильство.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили у них коштів на загальну суму понад 50 тисяч доларів США, отриманих злочинним шляхом та інші речові докази.

Трьом учасникам злочинної групи повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 189 (Вимагання) КК України. Їм загрожує покарання — позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна

Буркало 2020-01-29 / 21:17:24
Вам не ловиш не добре!
Ловиш не добре!
З себе почніть, мудаки, спробуйте недопалок до смітника донести

Анна 2020-01-29 / 21:08:02
Подивіться, ці чотири нещасні стовбури коштують 3000 доларів, що пишете таку дурницю!

Українець 2020-01-29 / 20:01:26
По факту видно, що когось підставили. Якщо є господь Бог то винні обов'язково будуть покарані. На все воля божа, час покаже...

Микола 2020-01-29 / 19:16:23
увольняти і садити треба лісничых, всіх до одного.

односільчанин 2020-01-29 / 18:54:07
у сього сигиняка вроді 5 дітей. а точно брав не сам- де цепочка- чому не відслідили кому передасть більшу частину.

НОВИНИ: Кримінал

09:08
На Рахівщині затримали водія та пасажира мікроавтобуса, що підготували для контрабанди в Румунію 13,5 ящиків сигарет
09:04
20-річного закарпатця, розшукуваного за незаконне поводження зі зброєю, затримали при спробі виїзду з країни в ПП "Ужгород"
17:44
/ 2
5 серпня суд розгляне обвинувальний акт щодо головного "господарника" Ужгорода та 4-х його посібників
17:17
Скеровано до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який незаконно видобував гравій на Перечинщині
16:13
На Тячівщині 17-річний юнак вночі "уштовхав" із чужого подвір'я мопед і переставив із нього двигун на власний
13:49
/ 5
До 4 років тюрми засуджено водія, що у п'яному стані насмерть збив пішохода на Рахівщині й утік
12:24
/ 1
У пункті пропуску "Ужгород" зупинили контрабанду цінної деревини до Євросоюзу
12:18
Під час обшуку помешкань у Берегові вилучили марихуану та пристрій для куріння
12:10
/ 1
На Ужгородщині затримано підозрюваного у побитті, від якого померла матір 5 дітей
11:33
/ 3
За об'їзд черги на виїзд з України на закарпатському ПП "Тиса" один із водіїв запропонував 20 євро
11:09
У Хусті під час збуту наркотиків затримали торговця метамфетаміном
09:57
/ 1
Заїжджаючи в Україну на Закарпатті румун спробував "відкупитися" від самоізоляції за 50 євро
15:55
Чоловіка, що підпалив будинок колишньої співмешканки на Мукачівщині, засуджено до 5 років в'язниці
12:58
/ 1
У Тячеві раніше судимий, погрожуючи ножем, виніс із будинку 85-річної жінки золото, алкоголь та гроші
11:55
/ 1
На Закарпатті на кордоні угорець, не бажаючи перебувати на самоізоляції, пропонував хабар
11:34
/ 15
ФОТОФАКТ. Прокуратура Ужгорода відкрила провадження через "закатану в асфальт" кам'яну бруківку на вул. Анкудінова
10:37
Водія ВАЗу, що у п'яному стані смертельно врізався у вантажівку на Мукачівщині, затримано
09:37
/ 1
На Мукачівщині водій легковика з компанією молодих людей врізався у вантажівку, загинув 19-річний пасажир
09:07
Затверджено обвинувачення посадовцям міськради Ужгорода, що спричинили збитки під час реконструкції площ на понад 2 млн грн
00:25
ФОТОФАКТ. У Мукачеві авто вилетіло на узбіччя та перекинулося
16:20
У Хусті водій "іноземного" "Опеля" збив велосипедиста і втік
11:08
Троє мешканців Тячева пограбували літню жінку в її квартирі
01:08
ФОТОФАКТ. В Ужгороді зіткнулися Mercedes та Citroen
00:01
/ 1
ФОТОФАКТ. На Хустщині зіткнулися Ford, Skoda і ВАЗ
16:15
/ 2
На Виноградівщині водій ВАЗу збив мотоцикліста і втік з місця пригоди