В Ужгороді силовики провели масові обшуки у циганському поселенні (ВІДЕО)

28 січня, близько 8 години ранку, в Ужгороді у ромському поселенні по вулиці Тельмана працівники поліції та спецназу за участі спеціальної техніки провели обшуки у циганському таборі.

В Ужгороді силовики провели масові обшуки у циганському поселенні (ВІДЕО)

Про таке повідомляє лідер циганської громади Мирослав Горват, пояснюючи: "Передував цим подіям скоєний важкий злочин в Ужгороді, а поліція прийняла рішення використати такий метод для пошуку ймовірних злочинців саме тут. Були здійснені масові обшуки у 10-15 житлових приміщеннях ромів".

Як повідомляє Мирослав Горват, посилаючись на слова обшукуваних, поліція не всім показала документи, на яких підставах здійснювалися дані обшуки.

У кількох кімнатах були виламані вхідні двері, до міськвідділу забрали п´ятьох осіб, у тому числі молоду жінку з двотижневою дитиною.

Офіційної інформації від поліції про ситуацію наразі немає.

29 січня 2020р.

Теги: обшуки, поліція

Коментарі

Ребрей 2020-01-30 / 15:07:43
Можна навести порядок в Ужгороді, і не тільки, коли зміниться керівництво поліції зверху до низу на професіоналів і не буде "смотрящих" над нею.

Юрій 2020-01-30 / 09:51:14
Народна мудрість: "Не буде з пса солонини, а із цигана людини"

Цигани то бля чортовоє насіння. 2020-01-30 / 09:01:22
Тоті нигди робити не хотіли і не хочуть.
А всьо што роблять то лем один кримінал.

До Ребрея молодшого 2020-01-29 / 23:58:07
Надіємось що наведете порядок в Ужгороді, так як колись навів ваш тато будучи на посаді начальника Ужгородської міліції .

ссср 2020-01-29 / 20:25:43
поровняти та дорогу з асфальту зробити на базар, буде людям добре

Ребрей 2020-01-29 / 19:30:54
Професійний журналістський репортаж барона - горвата показує сутність цієї нгародності у всій її красі, як і самого представника у меріїї (горвата).
Такі рейди потрібно проводити те тільки на Тельмана, але й інших вулицях нашого міста і не тільки разово, а регулярно - кожний тиждень, не чекаючи коли поводом буде злочин з їх сторони. Причому виховувати їх копанцями, дубинками без вияснення імені, щоби сиділи в своїх норах як щурі, а не грабили та калічили невинних людей. Із цигана ніколи не буде людини, це факт, скоріше ведмідь буде співати.

Зашморг 2020-01-29 / 18:13:06
ені вкрай не зрозуміло. На одному сайті аж зализуючи інтимні міста цим негідникам аж з прискоком обзивають їх, для узлагодження з Соросом-РОМАМИ, а в інших по простонародному без "великих "КУ" та прогибів-циганами. Як всеж правильно? І ще одне-Януковича змогли виштовхати у Ростов до ВЕЛИКОРОСІВ, а з цими яка важкість? "Чи поле страшно заросло? Чи лемеша іржа поїла? Чи затупилось чересло?..." Хай ще величнішими стануть, коли цигани к ним прийдуть...(Знаю, що писати слід "до них", але склад вже не той).

Горват клоун 2020-01-29 / 18:04:52
" а поліція прийняла рішення використати такий метод для пошуку ймовірних злочинців саме тут" - а який ще до них метод використовувати?!?
Може повістку вручати? Чи на допит запрошувати?
Там жеж суцільна "атріцаловка"! Тут такий не жиє, нічого не знаєме, нич не чули!

До того 2020-01-29 / 14:57:45
До єдного або посадити або виселити на всі чотири сторони (краще виселити, бо не заробив на тюремну баланду). Оби від їхнього духу лише фільм залишився "Табор уходит в небо".

Пенсіонеру пенсіонер 2020-01-29 / 14:30:59
Так то воно так, але від перестановки доданків їх сума не міняється , циган тоді добрий коли сидить в тюрьмі.

Читач 2020-01-29 / 12:53:16
Інша пропозиція: коли індуси в УжНУ закінчать навчання, кожному з них вручити по 100 наших циган для відправки на спільну їх батьківщину на чолі з їх баронами та Мирославом Горватом!!!

Алла 2020-01-29 / 12:22:18
Таку профілактику треба проводити частіше. Може і порядок був би.

Ваня 2020-01-29 / 11:46:51
Давно пора

Лоці 2020-01-29 / 11:44:29


Мова ненависті та ворожнечі. Коментар видалено. Адмін


пенсіонеру 2020-01-29 / 11:28:25
Точніше: Ребрей казав,якщо ранком зустрінеш цигана,забирай його у міліцію,бо йде красти,а якщо йде по вулиці вечером,забирай бо вже вкрав.

Мовжі 2020-01-29 / 10:47:21
Йой бют на тельмана і всих на кордунес йой на велику міліцію

Пенсіонер 2020-01-29 / 10:42:09
Молодці хлопці!!! Бий цигана де го видеш , бо як казав старий Ребрей В. В. ,циганин або вкрав або йде красти, третього не дано.

БТР 2020-01-29 / 10:10:04
Правильно зробили! А яка антисанатарія!!!

укр 2020-01-29 / 09:58:07
такі рейди необхідно проводити частіше, і не тільки з виламуванням дверей. Цигани це паразити суспільства!

НОВИНИ: Соціо

18:18
/ 3
Маршрут поїзда Миколаїв-Івано-Франківськ буде продовжено до Рахова
18:05
Чопський прикордонний загін відсвяткує День частини
17:10
В Ужгороді відкриють креативний медіацентр для учнів міста
17:03
У "Паланку" в Мукачеві навесні на туристів чекає нова історична вистава
16:03
/ 1
У пункті пропуску "Ужгород" водій "Шкоди" з пасажиром залишили 57 пляшок алкоголю, 3 телевізори та ігрову приставку
13:33
У Мукачеві публічно представили інформацію про виконання бюджетних програм місцевого бюджету-2019
13:12
В Ужгороді презентують другий воркшоп "Втілити спонтанне, уявне" в рамках проєкту "Бібліотека єднає людей"
11:35
На Закарпатті станом на 1 лютого нараховувалося 5,3 тис безробітних
11:31
Мешканці сіл Закарпаття можуть вирішувати земельні питання у сільрадах
11:26
Сіль Солотвина, яку ще можна повернути
11:07
/ 1
Закарпатець залишив на митниці 90 кг кукурудзи, джинси та 135 банок ікри, що віз з Угорщини
10:50
УжНУ – серед учасників міжнародного проєкту з реалізації заходів енергоефективності
09:38
/ 2
Поліцію Закарпаття очолить нинішній заступник начальника поліції Київській області Шляховський – журналіст
09:27
/ 1
До остаточного перспективного плану Закарпаття увійшли 64 ОТГ
09:18
При перетині кордону на Закарпатті у ходових колесах та запасці автіки іноземця знайшли безакцизний та акцизний Compliment
17:48
/ 3
В Ужгороді під час перевірки в центрі міста склали 1152 постанови за порушення правил паркування
17:22
/ 8
На конкурс на посаду директора міської поліклініки Ужгорода документи подала лише 1 претендентка – Мирослава Брецко
17:13
/ 2
У Мукачеві школярі флешмобом відзначили День Державного Герба та Героїв Небесної Сотні
16:41
/ 2
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні перевезено на 37,1% менше вантажів, ніж цього ж місяця торік
15:59
/ 2
На Закарпатті відбудеться Регіональна платформа з обговорення змін до Конституції щодо місцевого самоврядування
14:12
В Ужгороді презентували мобільний додаток, що полегшує людям із порушенням слуху спілкування в держустановах
14:08
На Закарпатті в січні, порівняно з груднем-2019, ціни на продукти харчування зросли на 1,4%
12:54
Вартість платних медичних послуг в Ужгородському пологовому будинку зросте на 10%
11:53
/ 1
Мешканці Закарпаття накопичили боргів за спожитий газ на 1,1 млрд грн
10:35
За незаконно зірвані підсніжники та шафрани закарпатці платитимуть по 62 грн за один
» Всі новини