Закарпатцям почали надходити квитанції для сплати за розподіл газу

З понеділка, 27 січня, закарпатці почали отримувати квитанції для сплати за розподіл газу. Нагадаємо, починаючи з січня, всі українці сплачуватимуть за газ двома окремими рахунками.

Один з них надходитиме від постачальника газу і стосуватиметься оплати за фактично спожитий газ, а другий – від оператора ГРМ за послугу розподілу (доставки) газу. На Закарпатті це — АТ «Закарпатгаз». 

Тариф за доставку для оператора АТ “Закарпатгаз”, як і для інших аналогічних компаній, встановила Національна комісія з питань енергетики та комунальних послуг. Для АТ “Закарпатгаз” цей тариф становить 1,04 грн без ПДВ (1,25 грн з ПДВ) за 1 куб. м газу.

Платіж за доставку газу жодним чином не залежить від ринкових коливань. Натомість він обраховується, виходячи з реального об’єму споживання газу за попередній газовий рік. Газовим роком називають період з 1 жовтня одного року по 31 вересня наступного. 

Послуги розподілу включають у себе транспортування газу розподільчими газопроводами, облік газу, ремонт, заміну та обслуговування газопроводів, аварійне обслуговування, повірку та заміну несправних лічильників, обслуговування у Центрах обслуговування клієнтів тощо.

Щомісячний платіж за доставку газу буде однаковим та незмінним, на відміну від ціни самого газу, яка може змінюватися щомісяця або щоквартально. А тому навіть взимку, коли споживачі значно збільшують використання газу, він залишається сталим.    

За грудень 2019 року закарпатці ще оплачують квитанції без розділення, у якій показані 4 складові вартості газу, повідомляє прес-служба АТ «Закарпатгаз».

 
27 січня 2020р.

Теги: квитанції, сплата, платіжки

Коментарі

Василь 28.01.2020 / 17:17:18
У Києві за транспортування 1 кубометра газу беруть 0,38 коп. На Закарпатті шо самі багаті живуть, що від нас хочуть 1грн 25 коп.???

Іван Кротон 28.01.2020 / 14:59:36
да, да. за все гроші будуть брати. а як же ? нажива - головлне в Укрокаганаті.
Від завтра і канали супутникові закодують гнусні шакали. Хочуть здерти з народа гроші.
Хай самі дивляться свої говноканали (ті які закодують). Жалко лиш один канал Піксель (дитячий). А інші - це гівно.
І далі люди будуть дивитися відкриті канали на параболу, в тому числі і маскальскі.
Людей більшість виживають, а вони вирішили обдерти їх ... не вийде !!!

Крук 27.01.2020 / 23:51:02
Іще за преcований воздух беріть плату.А народ хаває.....

НОВИНИ: Соціо

19:24
/ 2
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
» Всі новини