Благочинці з Америки хочуть облаштувати для циган із Радванки в Ужгороді зелену зону й дорогу і створити соціальний центр (ФОТО)

Три напрямки співпраці тутешньої гілки благодійної організації One collective із міською владою Ужгорода обговорили сьогодні її керівник Даглас Лендро, його заступник з питань ромського населення Гері Павло та заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай, радник міського голови з питань нацменшин Юрій Мандич та заступник начальника управління міжнародного співробітництва та інновацій Дмитро Мірошніков.

Благочинці з Америки хочуть облаштувати для циган із Радванки в Ужгороді зелену зону й дорогу і створити соціальний центр (ФОТО)

Нагадаємо, представники благодійної організації, яка діє в 45 країнах світу, рік тому передали новий сучасний апарат для цифрової рентгенографії сімейній амбулаторії на вулиці Гранітній у мікрорайоні Радванка.

Зараз же американці із One collective хотіли б облаштувати зелену зону, можливо парк, у мікрорайоні Радванка з територією для ігор та футбольним полем. Прагнуть, пояснили, насамперед забрати ромських дітей від доріг, де вони зазвичай бавляться. Для цієї ідеї мають кошти, надалі готові утримувати і обслуговувати територію.

Заступник міського голови Василь Гомонай наголосив, що міська влада відкрита до співпраці і готова підтримати всі конструктивні ініціативи. Щодо території на Радванці, визначено безпосередньо на місці потенційну ділянку, вона перебуває у комунальній власності. Проте для облаштування потрібно розробити детальний план території, а згодом відповідний статус ділянки затвердити рішеннями сесії.

Також представники благодійної організації хотіли б за альтернативною технологією зробити відрізок дороги в районі вулиці Андрія Палая (раніше Тельмана). А ще – створити соціальний центр, попередньо розглядали реставрувати для цього історичну, майже столітню будівлю, де колись була хата-читальня, а згодом бібліотека. Зазначали, що допомагали вивчати професії столяра, сантехніка тощо місцевим мешканцям і вони могли б попрацювати на відновленні будівлі. Василь Гомонай поінформував, що цей будинок передано в оперативне управління Ужгородського національного університету, але ідея створення центру в мікрорайоні Радванка цікава і в подальшому можна буде знайти формат, як саме це зробити.

На завершення зустрічі домовилися про подальші кроки для співпраці за кожним із напрямів, які сьогодні обговорювалися.

21 січня 2020р.

Теги: благочинці, цигани, Радванка

Коментарі

Крук 22.01.2020 / 21:31:56
Два MG-42 поставити по боках в радвснці і через неділю буде порядок...

1972 22.01.2020 / 13:23:09
Секта уже туй.

Василь 22.01.2020 / 10:19:55
Нащо такі затрати, най їх беруть до себе дороги і зелені зони в Америці вже є.

Закарпаття 22.01.2020 / 07:30:24
Справді, краще стерилізаційний центр відкрити. Закарпаття потерпає відциганноти...

Справедливість 21.01.2020 / 21:52:41
Відмиють гроші. Барони щось отримають. Іншим - смокчіть лапу!

Карлик 21.01.2020 / 21:28:15
На останній фотографії Рей Ліотта

Ужгород 21.01.2020 / 21:07:01
Та то щось страшне.Альо місцева влада ви що ку ку???!!!Американцям правду треба розказати хто такі роми і як з нимі боротися.Влада Закарпаття порядок неможе навести то вони американців задурюють,і гроші від них ще вкрадуть.Очерідна афера задля кого???Циган.То слів нема,одні букви.

Радванка 21.01.2020 / 19:32:57
Дешевше буде американцям вивезти цих паразитів до себе в Америку, там таких чорномазих неробів достатньо на шиї держави.
Крім того, згадайте. коли комунальну землю виділили для футбольного поля на шахті, щоби із циганчат ростили майбутніх Пеле. Де сьогодні це футбольне поле??? Може досить красти землю ужгородської громади! Ця оборудка, де ініціаторами виступають циганські барони - не що інше як бізнес на дві сторони: і америкосів надути і жителів Ужгорода через владних корупціонерів. Хто не вірить - запамятайте цей факт та повернімось до цього питання років через десять.

укр 21.01.2020 / 16:07:41
цигани - це паразити нашого суспільства. А мандич уже думає як "спіонерити" бабки, які првезуть сюди американці.

злий 21.01.2020 / 15:56:14
Ще поставте когось їм гузиці підтирати

Микола 21.01.2020 / 15:42:30
Стерилізаційний центр в першу чергу відкрити

НОВИНИ: Соціо

13:15
В Ужгород та Мукачево привезуть Вифлеємський Вогонь Миру 14 грудня
11:23
У Воловці в річці потонув 75-річний чоловік
10:16
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Бирою Фото новина
16:37
/ 1
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
13:23
У Мукачеві розподілили понад 3,5 млн грн на допомогу військовим, родинам та хворим
12:17
В Ужгороді завтра попрощаються із захисником Дмитром Павличем Фото новина
16:51
/ 2
ВККС внесла до ВРП рекомендації про призначення 10 переможців конкурсу на посади в Закарпатському апеляційному суді
14:58
/ 1
У Мукачеві засудили підлітків, які жорстоко напали й зґвалтували жінку Фото новина
12:20
/ 2
Туристи принесли Закарпаттю понад 30 млн грн за рік Фото новина
11:24
У Рахові підтвердили загибель 26‑річного захисника Мирослава Гощука Фото новина
09:07
Прогнозований графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 9 грудня
16:09
/ 2
Відомому співаку Степану Гізі ампутували ногу
13:46
/ 4
Прикордонник "Матадор": "Я не міг загинути, коли мене чекала така дівчина" Фото новина
12:41
В Ужгороді попрощаються з Героєм з Херсону Дмитром Баніним Фото новина
10:14
В Ужгороді вкотре провели акцію підтримки полонених та зниклих безвісти Фото новина
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті на 8 грудня
16:34
Підтвердили загибель 33-річного військового із Дешковиці на Хустщині Василя Мікеша Фото новина
12:33
/ 1
У Буштині відкрили стели на честь воїнів Мукачівського прикордонного загону Фото новина
08:47
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнень електроенергії на 7 грудня
18:57
/ 3
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
/ 4
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
» Всі новини