У Мукачеві православно освятили воду Латориці (ФОТО, ВІДЕО)

Провів обряд освячення митрополит Мукачівський та Ужгородський Російської православної церкви (УПЦ Московського патріархату) Феодор з двома десятками священнослужителів.

У Мукачеві православно освятили воду Латориці (ФОТО, ВІДЕО)

Першим у воду пірнув міський голова Андрій Балога.

На набережній річки було встановлено намети для переодягання, а підступи до річки встелили тканими доріжками.

Люди вірять, вода в цей день цілюща і якщо в неї зануритися тричі, подібно до Христа, то людина буде здорова весь рік.

19 січня 2020р.

Теги: водохреща

Коментарі

Патріот 2020-01-21 / 00:46:49
Це не є церква УПЦ а РПЦ, по їхніх молитвах чути, най ідуть Волгу і Байкал святити, а не нашу Латорицю Закарпатську сквернити русскім міром, на Донбасі вже своє діло зробили. Поки ми такі будемо темні та це не українська церква, а наші люди ще радіють цьому фарисейству.

ЗЕ-КОМАНДА 2020-01-20 / 22:28:59
ФАРІСЕЇ.

на х 2020-01-20 / 21:43:42
нужно бязательно пассать туды и особливо перехреститьси...вам уже ничто не поможет

Вуву 2020-01-20 / 08:06:00
Пузаті они від того що не постять
(у фейсбук і твітері) ;-)
То ми мусимо постити бо або купити продукти або заплатити комуналку .
Купити лікарство чи який одяг.
І тд.
У них таких проблем нема.
Люди дають на церкву.
Але церква не помагає бідним.
Зате всі священники на машинах і то дуже навіть марочних.
А при нагоді нам нагадують що господь терпів і нам велів.
ВІРА В БОГА ВОНА СВЯТА.
Але не всі святі що одягли овечі шкури.

Віруючий 2020-01-19 / 23:43:17
Дуже приємно бачити протоієрея Андрія Кіштулинця,який багато років служив вірою і правдою у Верхніх Воротах,але якого знищила двадцятка села.Такого священника,яким був отець Андрій у нас не було і не буде.Отче Андрію, повертайтеся додому,у Верхні Ворота, ми Вас чекаємо!!!Бог нам і Вам допоможе !!! Ми Вас чекаємо з нетерпінням.Ви наш священник!!! Ми Вас чекаємо з нетерпінням!!!Агентів Кремля нам не треба!!!Віряни села чекають Вас у Верхніх Воротах.Ласкаво просимо додому на Вашу фару!!!Ми Вас чекаємо. Куратор і уся двадцятка,виправте свої помилки і спокутайте свої гріхи, поки не пізно!!! Най Вам Бог допоможе повернутися у Верхні Ворота!!!

боба до голосу 2020-01-19 / 20:14:52
Ко тебе наверх загнав, дивись не впади, сигінь

архітектор 2020-01-19 / 19:54:27
а чого мера ни є фото? говорили, що наркоман, а на фото справжній спортсмен, молодець! щи би його підопічні менше крали з бюджету, то ціни би не було молодому меру.

Голос зверху до боба 2020-01-19 / 19:53:44
Бо вони святі, сину мій...

боба 2020-01-19 / 18:28:47
А ось люди - молодці!

боба 2020-01-19 / 18:25:16
Чому пузаті священники не занурювалися в воду???

НОВИНИ: Соціо

13:10
За переправлення нелегалів через кордон мешканець Рахова постане перед судом
12:43
24 вересня закарпатський Чоп виходить із червоної зони
12:14
/ 1
Закарпаття стає першою областю України, яка 100% переходить на продаж необробленої деревини через "Прозорро. Продажі"
11:35
У Мукачеві учні, які мають успіхи в спортивних змаганнях отримують міську стипендію
10:05
На річках Закарпаття прибирають затори зі сміття товщиною до 5 метрів
09:56
60 учнів замість 150 харчуються в шкільній їдальні в Ужгороді під час карантину
09:47
Збір яблук триває у відкритому саду в селі Концово на Ужгородщині
16:23
/ 2
В Ужгороді на набережній Незалежності встановили безкоштовний Wi-Fi
15:28
Із 22 вересня в УжНУ безкоштовано тестуватимуть співробітників та студентів щодо імунної відповіді на COVID-19
10:38
/ 2
Колекційні дамські сумочки від 1,5 тис до 26 тис євро залишив на митниці на Закарпатті буковинець
10:16
/ 1
Вчителька з Мукачева перемогла в конкурсі Teacher Innovation Cup
16:32
Погоджено підозру 23-річній ужгородці, що п'яною за кермом спричинилася до смерті подруги
16:09
/ 2
В Ужгороді відбувся ювілейний концерт Студії сучасного танцю "Бліц"
00:46
/ 2
"Міжнародну ніч кажанів в Україні" в Ужгороді можна відзначити вдень і в оточенні рукокрилих
15:58
У Хусті намагаються повернути у власність держави земельну ділянку вартістю понад 2 млн грн
10:07
Соляні кімнати облаштували в дитячих садках Мукачева
01:29
/ 3
ВР виділила 300 млн грн на будівництво перинатального центру в Ужгороді
00:35
/ 4
Інавгурація нового очільника Мукачівської греко-католицької єпархії владики Ніла відбудеться 27 вересня
18:06
П’ятий день збирають розмарин семінаристи Ужгородської греко-католицької академії
15:48