У Мукачеві православно освятили воду Латориці (ФОТО, ВІДЕО)

Провів обряд освячення митрополит Мукачівський та Ужгородський Російської православної церкви (УПЦ Московського патріархату) Феодор з двома десятками священнослужителів.

У Мукачеві православно освятили воду Латориці (ФОТО, ВІДЕО)

Першим у воду пірнув міський голова Андрій Балога.

На набережній річки було встановлено намети для переодягання, а підступи до річки встелили тканими доріжками.

Люди вірять, вода в цей день цілюща і якщо в неї зануритися тричі, подібно до Христа, то людина буде здорова весь рік.

19 січня 2020р.

Теги: водохреща

Коментарі

Патріот 2020-01-21 / 00:46:49
Це не є церква УПЦ а РПЦ, по їхніх молитвах чути, най ідуть Волгу і Байкал святити, а не нашу Латорицю Закарпатську сквернити русскім міром, на Донбасі вже своє діло зробили. Поки ми такі будемо темні та це не українська церква, а наші люди ще радіють цьому фарисейству.

ЗЕ-КОМАНДА 2020-01-20 / 22:28:59
ФАРІСЕЇ.

на х 2020-01-20 / 21:43:42
нужно бязательно пассать туды и особливо перехреститьси...вам уже ничто не поможет

Вуву 2020-01-20 / 08:06:00
Пузаті они від того що не постять
(у фейсбук і твітері) ;-)
То ми мусимо постити бо або купити продукти або заплатити комуналку .
Купити лікарство чи який одяг.
І тд.
У них таких проблем нема.
Люди дають на церкву.
Але церква не помагає бідним.
Зате всі священники на машинах і то дуже навіть марочних.
А при нагоді нам нагадують що господь терпів і нам велів.
ВІРА В БОГА ВОНА СВЯТА.
Але не всі святі що одягли овечі шкури.

Віруючий 2020-01-19 / 23:43:17
Дуже приємно бачити протоієрея Андрія Кіштулинця,який багато років служив вірою і правдою у Верхніх Воротах,але якого знищила двадцятка села.Такого священника,яким був отець Андрій у нас не було і не буде.Отче Андрію, повертайтеся додому,у Верхні Ворота, ми Вас чекаємо!!!Бог нам і Вам допоможе !!! Ми Вас чекаємо з нетерпінням.Ви наш священник!!! Ми Вас чекаємо з нетерпінням!!!Агентів Кремля нам не треба!!!Віряни села чекають Вас у Верхніх Воротах.Ласкаво просимо додому на Вашу фару!!!Ми Вас чекаємо. Куратор і уся двадцятка,виправте свої помилки і спокутайте свої гріхи, поки не пізно!!! Най Вам Бог допоможе повернутися у Верхні Ворота!!!

боба до голосу 2020-01-19 / 20:14:52
Ко тебе наверх загнав, дивись не впади, сигінь

архітектор 2020-01-19 / 19:54:27
а чого мера ни є фото? говорили, що наркоман, а на фото справжній спортсмен, молодець! щи би його підопічні менше крали з бюджету, то ціни би не було молодому меру.

Голос зверху до боба 2020-01-19 / 19:53:44
Бо вони святі, сину мій...

боба 2020-01-19 / 18:28:47
А ось люди - молодці!

боба 2020-01-19 / 18:25:16
Чому пузаті священники не занурювалися в воду???

НОВИНИ: Соціо

16:10
У Видричці на Рахівщині запрацювала місцева пожежна команда
13:24
Упродовж тижня на Закарпатті на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 610 осіб
11:40
/ 1
Дикі лісові коти облюбували Чорну гору на Виноградівщині
11:36
В Ужгороді представлять спільну українсько-словацько-румунську виставку "Весільне вбрання"
09:13
Змагання з катання на тазиках провели на Великоберезнянщині
01:22
/ 3
На фестивалі млинців в Ужгороді учасники змагалися за "Золоту палачінтовку"
00:37
/ 8
У Мукачеві також вшанували пам'ять "афганців"
14:09
Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті
13:36
/ 6
В Ужгороді відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ із Афганістану
12:03
У Виноградові розробляють Стратегію розвитку міста та Виноградівської міської ОТГ
09:52
Майже 700 тисяч гривень виділили в Ужгороді для забезпечення містян інсуліном
09:44
/ 1
У Мукачеві відкрили нову амбулаторію медичного центру "Сім’я"
21:30
/ 3
Слово про Семена Панька
15:13
/ 1
ФОТОФАКТ. В обласному центрі стартувала "Ужгородська палачінта"
15:05
У центрі Ужгорода вітали з Днем Валентина
12:16
/ 1
В Ужгороді провели громадські слухання з обговорення містобудівної документації
09:49
/ 3
Два фестивалі млинців стартують сьогодні в Ужгороді
09:47
/ 9
В Ужгороді дискутували, чи варто вживати фемінітиви
01:51
/ 6