За період зимових свят під час патрулювань у Мукачеві виявили близько 10 г наркотиків, кастети й телескопічний кийок

Гвардійці 3 батальйону 2 Галицької бригади в період з 1 по 14 січня несли службу з охорони громадського порядку у місті Ужгород та Мукачеві.

За період зимових свят під час патрулювань у Мукачеві виявили близько 10 г наркотиків, кастети й телескопічний кийок

За період Новорічних та Різдвяних свят гвардійці спільно з працівниками поліції виявили близько 10 грамів ймовірних наркотичних речовин, 2 предмети схожі на кастети та на телескопічний кийок. 

9 січня у Мукачеві під час спільного патрулювання з працівниками поліції на вул. Індустріальній було помічено громадянина, який підозріло себе поводив. Чоловік змінив напрям руху при появі правоохоронців, тому було прийнято рішення здійснити поверхневий огляд. Під час огляду було виявлено паперові згортки, всередині яких знаходилась речовина зеленого кольору зовні схожа на марихуану. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу. 

Ввечері, 10 січня, у місті Мукачеві по вулиці Д. Галицького правоохоронці помітили чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з ними. Чоловік мав підозрілу поведінку, тому було прийнято рішення здійснити поверхневий огляд, під час якого було виявлено телескопічний кийок. На місці події працювала слідчо-оперативна група.. 

11 січня, у Мукачеві, в парку Перемоги, під час спільного патрулювання нацгвардійцями та працівниками поліції, було виявлено молодого чоловіка, при поверхневому огляді якого було виявлено пакет, який містив ймовірно наркотичних речовин. 

Цього ж дня у тому ж парку, через кілька годин поспіль, піший патруль у тому ж складі виявив ще одного громадянина, який мав при собі пакет з речовино, що нагадувала наркотичну. 

11 та 12 січня правоохоронцями було також виявлено два предмети, які зовні нагадували кастети. Одна з подій сталась у парку «Центральний» інша – по вул. Понутенській. В обох випадках на місці події працювала слідчо-оперативна група.  

 

Аліна Новікова 

14 січня 2020р.

Теги: кастети, патрулювання, наркотики, койок

Коментарі

мункач 15.01.2020 / 01:12:47
То вшиткі йовбаки Блюка

НОВИНИ: Кримінал

16:50
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 12
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 8
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
» Всі новини