У Мукачеві урочисто відкрили 25-ий фестиваль "Червене вино-2020" (ФОТО)

Найстаріший, найбільший та наймасовіший винний фестиваль Західної України «Червене вино-2020» урочисто відкрили.

У Мукачеві урочисто відкрили 25-ий фестиваль "Червене вино-2020" (ФОТО)

Розпочалось дійство зі святкової ходи учасників фестивалю, колядників та бетлегемів. Колядуючи вони пройшли через усе ярмаркове містечко до центральної сцена, опісля з вітальним словом до усіх  мукачівців та гостей міста звернувся міський голова Андрій Балога. Він наголосив на тому що цьогоріч винний фестиваль ювілейний бо  проходить у місті над Латорицею вже в двадцять п’яте і щороку він  збирає десятки тисяч людей з усіх куточків України та закордону. 

Свято продовжив Заслужений академічний Закарпатський народний хор під керівництвом Наталії Петій-Потапчук, у виконанні  якого зі сцени лунали різдвяні твори.

Нинішнього року за найкращі смаки вин у фестивалі змагатимуться сорок виноробів з усього Закарпаття. Вони привезли десятки сортів сонячного напою, зробленого у приватних родинних погребах, особливо пишаються ексклюзивними напоями які виготовили за авторською технологією.

Літр сонячного напою продають  від 100 гривень, дегустація - безкоштовна. Однак  не лише вина й смачних страв на святі вистачає: у ярмарковому містечку розгорнули 16 фуд-кортів.

Триватиме винно-гастрономічне свято ще п’ять днів. Організатори підготували насичену програму з колядками, розвагами та виступами відомих гуртів. так, у суботу, 10 січня на головній сцені фестивалю -  «Марина і компанія» , а вже наступного дня, 11 січня відбудеться нагородження переможців. 

10 січня 2020р.

Теги: вино, фестиваль

НОВИНИ: Соціо

15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
10:33
Подорож на початок річки Чорна Тиса: програма туристично-пізнавального туру Фото новина
18:11
/ 1
Підтвердили загибель Героя із Клячанова на Мукачівщині Василя Савчинця Фото новина
16:15
У Мукачеві поліція викрила нетверезого водія Фото новина
14:20
Війна забрала життя сержанта із Виноградова Василя Секлейді Фото новина
12:57
Дерево-гігант з Північної Америки на Закарпатті: дугласія зелена Фото новина
12:45
На Закарпатті стартувала серія тренінгів з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію в Ужгороді
12:30
/ 1
На Закарпатті викрили ввезення брендового одягу на 2 млн грн Фото новина
11:14
На Закарпатті стартували тренінги з природничої педагогіки у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
09:41
/ 1
На Закарпатті оптимізували пошук донорів через Viber
15:47
«Пригоди на висоті!»: програма пізнавального туру на Сімерську скелю Фото новина
14:26
В Ужгороді з 2 по 8 березня дозволили торгівлю квітами на шести локаціях
13:34
На Закарпаття евакуювали матір з трьома дітьми із прифронтової території Фото новина
12:12
/ 10
Офіс Президента не публікує петицію до Зеленського з вимогою захистити Карпати
11:29
/ 1
У пункті пропуску «Ужгород» викрили спробу виїзду за підробленими документами Фото новина
10:57
/ 3
В Ужгороді вшанували Героїв Небесної Сотні Фото новина
16:53
Велоподорож до лісу: одноденна екоосвітня мандрівка для підлітків Фото новина
13:15
На Закарпатті розквітли перші весняні квіти Фото новина
» Всі новини