На Хустщині 19-річний мешканець Виноградівщини вибіг під колеса VW, після чого опинився в реанімації

За даним фактом розпочато слідство.

На Хустщині 19-річний мешканець Виноградівщини вибіг під колеса VW, після чого опинився в реанімації

Вчора, 7 січня, о 20:40 год. до поліції надійшло повідомлення від лікаря Хустської районної лікарні про те, що до них з с.Березово каретою швидкої допомоги доставлено 19-річного мешканця с.Підвиноградово Виноградівського району. Хлопець отримав травми внаслідок наїзду на нього автомобіля. Дорожньо-транспортна пригода трапилася у селі Березово.

Слідчі, які виїхали за викликом, з’ясували, що водій автомобіля «Volkswagen Т5», 56-річний житель села Горінчево, рухаючись у межах населеного пункту, здійснив наїзд на пішохода.

Зі слів водія, пішохід рухався разом з групою осіб узбіччям дороги і несподівано вибіг на дорогу.

Хлопець отримав травми, наразі він перебуває у реанімаційному відділенні Хустської лікарні.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху з потерпілим у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України.

Чоловік за кермом перебував тверезий. Автомобіль поміщено на арештмайданчик.

У справі призначено ряд експертиз, у ході яких буде з’ясовано усі обставини автопригоди, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

08 січня 2020р.

Теги: реанімація, колеса, пішохід

НОВИНИ: Кримінал

17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
» Всі новини