З Різдвом!

На Закарпатті колись не було куті? І не стояв на покутті дідух? Ну і що? У нас збереглися інші прадавні звичаї, які становлять основу нашого буття і абсолютно вписуються у дух українського єства.

З Різдвом!

Ми століттями вимушено жили поокремо, а тепер, відповідно, сокотиме своє і вбираємо з великого українського народного єства те, що нам близьке за духом.

Так колись формувалися інші нації і народи. Так творимо тепер себе ми, українці. Закарпатські і слобожанські, галицькі і подільські, буковинські та поліські.
Переймаючи один в одного краще і наснажуючись відчуттям наших єдності і потужності. Радо даруючи і так само щиро отримуючи навзаєм.

Ми – великий український народ, який вижив у століттях бездержавності і тепер здолає правління чужодухих і чужорідних панів і підпанків та їх місцевої прислуги «на нашій, не своїй землі».

Нині, за різдвяним столом, спільно – родиною, Закарпаттям, всією Україною, забажаймо, хай ясна зірка Різдва осяє всі наші помисли і дії, надасть сили і духу у споконвічному виборі між добром і злом. Хай прадавні, глибинні традиції українського Святвечора зміцнять наші родини, примножать їх добробут і допоможуть усім нам прожити цей рік у щасті та здоров’ї.

Помолімось за тих, хто, ризикуючи своїми життями, відстоює нашу свободу в війні з Росією на Сході.

З Різдвом!

07 січня 2020р.

Теги: Різдво

Коментарі

наука 2020-01-13 / 12:57:07
Бог,Біблія,Ісус Христос,Будда,Мухамед...,але є ще Небо,Планети,Космос,Ракети:астрономія...Деїзм!(читайте словники,вікіпедію).

Нижньоворітець 2020-01-09 / 16:06:06
Славімо Його!

Мига(д)ови 2020-01-09 / 13:02:35
Ко тя кивать, неборе? Ти, лежачи на рекоме, вжесь собі представив, ош ти герой, котрого вбивавуть. Може тя вже на сятого подати? :)

Ви, християни, значно більше людей вбили заради свої подарованої вам книжниками і фарисеями з Сіону віри, і нич - дале хочете вказовати, кому як жити і в што вірити

Мигаль 2020-01-09 / 11:34:58
Пер(д)уну. Ты неборе живеш не на початку першого тисйачоліття, коли християн убивали за їх віру. Йа так розуміву, ош кібы тобі было дано право, ты бы тоже убивав ушоткых непер(д)унув.

Перун 2020-01-08 / 18:29:49
Місцевому. Ну якщо це Різдво ВАШОГО бога Христа, то чого ти стрибаєш іншим в очі? Шануй ВАШОГО істукана. Але не заважай іншим празнувати, хто як хоче.
А термін "дехристиянізація" заміни на "десіонізація". Бо ти живеш за лайтовою версією Тори, за якою є обраний, богообраний народ, але точно не той, до якого належиш ти. Бо Господь, як йдеться в писанні, уклав завіт з домом Ізраїлевим, а не з нами. І Христос, як сам казав, прийшов до заблудлих овечок дому Ізраїлевого, а не до тебе потєряного :)
І в рай, обіцяний тою обрізаною Торою, ти не попадеш. Бо, як сказано, туди попаде тільки певна кількість, та й ті - з семи колін дому Ізраїлевого. А ти будеш їм прислуговувати, як зараз в Україні.

Місцевий 2020-01-08 / 15:16:14
Христос Рождається!Як це Ви вітаєте якось аморфно з Різвом????Це що різдво собаки чи чогось іншого. Що за тренд пішов...явної дехристиянизації. Тоді вітайте з новим місяцем чи сонцестоянням якщо Ви не християни. ЦЕ РІЗДВО НАШОГО БОГА ХРИСТА, а не язичницьких істуканів і явищ природи

культура 2020-01-08 / 11:37:14
Усе традиції.Кажуть релігієзнавці,що скоро і китайські традиції,будемо святкувати. Головне свято,традиції і кожного дня!

Вуву 2020-01-07 / 18:48:15
З вірою та божою поміччю у завтрашній день.

Адмін 2020-01-07 / 16:26:17
Славімо Його!

констатація 2020-01-07 / 15:44:13
Христос народився!

патріот 2020-01-07 / 11:23:05
Зі святом!

НОВИНИ: Соціо

01:31
"Нафтогаз" встановив ціну на газ для населення за новою методикою Кабміну
23:55
Ужгородські зоозахисники петицією вимагають від влади профінансувати масову стерилізацію безпритульних тварин
18:40
Закарпатська обласна дитяча лікарня отримає нове обладнання для недоношених малюків
18:13
На Закарпатті – складна епідеміологічна ситуація із туберкульозом
17:53
Автобус, що у неналежному стані їздив на маршруті №27 в Ужгороді, зняли з перевезень, а перевізника попередили
17:51
Для облаштування КПП Біла Церква-Сігету Мармацієй Румунія профінансує будівництво мосту, а на Закарпатті виділять земельну ділянку
17:43
Українських художників запрошують до участі у проєкті в Ужгороді "Бібілотека об’єднує людей"
17:38
На Закарпатті у грудні найбільше подорожчали овочі та фрукти, тоді як подешевшали яйця й цукор
15:17
Мешканці будинка в Ужгороді відстояли в суді свою прибудинкову територію
14:28
/ 12
У захисників Боржави увірвався терпець: вимагають відміни злочинних документів і притягнення до відповідальності причетних чиновників
11:14
На 32% збільшилась кількість звернень до медиків на Закарпатті за минулий тиждень із приводу ГРІ
09:57
До кінця січня всі медичні заклади Закарпаття повинні на 100% бути готові до контрактування
09:38
У Мукачево на арт-реабілітацію завітають 15 дітей-художників зі сходу України
09:33
Юні талановиті мукачівці представили творчий проект ART-PLATFORM'A
09:18
Початок весни у Берегові ознаменується традиційним винним фестивалем
03:56
З 16 січня "закарпатський" фільм "Мої думки тихі" зібрав у прокаті понад 5 млн грн
17:43
/ 1
Ужгородці зможуть отримувати смс-оповіщення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій
16:27
Офіційно про зіткнення потяга й ЗІЛу на Тячівщині: двоє людей загинуло, один постраждалий у важкому стані в лікарні
15:17
/ 3
Закарпатцям почали надходити квитанції для сплати за розподіл газу
14:29
Епідемічна ситуація із грипом та ГРІ залишається відносно стабільною з ознаками до активізації
14:28
/ 12
29 січня в Ужгороді відбудеться суд щодо скасування "екологічного висновку" по ВЕС на Боржаві
12:01
На Закарпатті вшанували пам'ять жертв Голокосту
11:51
/ 1
Унаслідок реформи закарпатська юстиція зазнала деяких структурних та функціональних змін
08:39
/ 3
На Закарпатті запрацює перший і єдиний в Україні гірськолижний патруль
08:36
/ 1
У Тетянин день у скансені в Ужгороді частували гуляшем та медом
» Всі новини