З Різдвом!

На Закарпатті колись не було куті? І не стояв на покутті дідух? Ну і що? У нас збереглися інші прадавні звичаї, які становлять основу нашого буття і абсолютно вписуються у дух українського єства.

З Різдвом!

Ми століттями вимушено жили поокремо, а тепер, відповідно, сокотиме своє і вбираємо з великого українського народного єства те, що нам близьке за духом.

Так колись формувалися інші нації і народи. Так творимо тепер себе ми, українці. Закарпатські і слобожанські, галицькі і подільські, буковинські та поліські.
Переймаючи один в одного краще і наснажуючись відчуттям наших єдності і потужності. Радо даруючи і так само щиро отримуючи навзаєм.

Ми – великий український народ, який вижив у століттях бездержавності і тепер здолає правління чужодухих і чужорідних панів і підпанків та їх місцевої прислуги «на нашій, не своїй землі».

Нині, за різдвяним столом, спільно – родиною, Закарпаттям, всією Україною, забажаймо, хай ясна зірка Різдва осяє всі наші помисли і дії, надасть сили і духу у споконвічному виборі між добром і злом. Хай прадавні, глибинні традиції українського Святвечора зміцнять наші родини, примножать їх добробут і допоможуть усім нам прожити цей рік у щасті та здоров’ї.

Помолімось за тих, хто, ризикуючи своїми життями, відстоює нашу свободу в війні з Росією на Сході.

З Різдвом!

07 січня 2020р.

Теги: Різдво

Коментарі

наука 2020-01-13 / 12:57:07
Бог,Біблія,Ісус Христос,Будда,Мухамед...,але є ще Небо,Планети,Космос,Ракети:астрономія...Деїзм!(читайте словники,вікіпедію).

Нижньоворітець 2020-01-09 / 16:06:06
Славімо Його!

Мига(д)ови 2020-01-09 / 13:02:35
Ко тя кивать, неборе? Ти, лежачи на рекоме, вжесь собі представив, ош ти герой, котрого вбивавуть. Може тя вже на сятого подати? :)

Ви, християни, значно більше людей вбили заради свої подарованої вам книжниками і фарисеями з Сіону віри, і нич - дале хочете вказовати, кому як жити і в што вірити

Мигаль 2020-01-09 / 11:34:58
Пер(д)уну. Ты неборе живеш не на початку першого тисйачоліття, коли християн убивали за їх віру. Йа так розуміву, ош кібы тобі было дано право, ты бы тоже убивав ушоткых непер(д)унув.

Перун 2020-01-08 / 18:29:49
Місцевому. Ну якщо це Різдво ВАШОГО бога Христа, то чого ти стрибаєш іншим в очі? Шануй ВАШОГО істукана. Але не заважай іншим празнувати, хто як хоче.
А термін "дехристиянізація" заміни на "десіонізація". Бо ти живеш за лайтовою версією Тори, за якою є обраний, богообраний народ, але точно не той, до якого належиш ти. Бо Господь, як йдеться в писанні, уклав завіт з домом Ізраїлевим, а не з нами. І Христос, як сам казав, прийшов до заблудлих овечок дому Ізраїлевого, а не до тебе потєряного :)
І в рай, обіцяний тою обрізаною Торою, ти не попадеш. Бо, як сказано, туди попаде тільки певна кількість, та й ті - з семи колін дому Ізраїлевого. А ти будеш їм прислуговувати, як зараз в Україні.

Місцевий 2020-01-08 / 15:16:14
Христос Рождається!Як це Ви вітаєте якось аморфно з Різвом????Це що різдво собаки чи чогось іншого. Що за тренд пішов...явної дехристиянизації. Тоді вітайте з новим місяцем чи сонцестоянням якщо Ви не християни. ЦЕ РІЗДВО НАШОГО БОГА ХРИСТА, а не язичницьких істуканів і явищ природи

культура 2020-01-08 / 11:37:14
Усе традиції.Кажуть релігієзнавці,що скоро і китайські традиції,будемо святкувати. Головне свято,традиції і кожного дня!

Вуву 2020-01-07 / 18:48:15
З вірою та божою поміччю у завтрашній день.

Адмін 2020-01-07 / 16:26:17
Славімо Його!

констатація 2020-01-07 / 15:44:13
Христос народився!

патріот 2020-01-07 / 11:23:05
Зі святом!

НОВИНИ: Соціо

18:07
На Закарпатті провели рейд щодо виявлення паліїв сухостою
17:57
/ 1
На Закарпатті в районах створять батальйони територіальної оборони та проведуть спеціальні навчання
17:52
/ 3
Пошкоджена лавка із сонячними батареями в Ужгороді працює, але потребує заміни скла
17:42
/ 3
Держмитслужба оголосила конкурс на посаду начальника Закарпатської митниці
16:15
Передвеликодній благодійний ярмарок влаштували на площі Театральній в Ужгороді
15:33
На Закарпатті легально продають алкоголь, тютюн та пальне понад 3, 5 тисячі суб’єктів господарювання
15:30
На Закарпатті у березні ціни на продукти харчування збільшились на 2,8%, найбільше подорожчали олія, цукор, фрукти й овочі
14:32
/ 1
Заморозки та дощ із мокрим снігом прогнозують на Закарпатті 23 квітня
14:30
Понад сотню "земельних" питань від ужгородців опрацювали на засіданні тематичної комісії міської ради
14:18
/ 1
Під час відеоконференції з Дармштадтом в Ужгороді обговорили проєкт щодо поводження з відходами в місті
14:14
/ 3
У Тернополі вийшла книжка "Загадковий Духнович"
12:07
Цвітіння долини нарцисів на Закарпатті очікують не раніше останніх чисел квітня
11:03
Хуст готується до відкриття оновленого приймального відділення районної лікарні
10:51
Вартість великоднього кошика на Закарпатті цьогоріч становитиме 914 грн
10:49
В Ужгороді відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій проєктів соціального спрямування
09:36
В Ужгороді пройдуть Дні сакури
09:26
/ 1
На Закарпатті стартує сезон висадки перцю
08:57
/ 2
Зеленський телефоном говорив із прем'єром Словаччини про аеропорт "Ужгород"
07:52
На Ужгородщині розшукували паліїв трави
00:27
/ 1
В Ужгороді понівечили лавку з сонячними батареями
18:15
/ 12
Новий аеропорт на Закарпатті будуватимуть у Мукачівській тергромаді
16:33
/ 2
Тиждень угорської кухні на Закарпатті пройде у травні
15:17
У 6 медзакладах Закарпаття вже функціонують кисневі станції
14:04
/ 1
Про відкриття нових пунктів пропуску та велосипедної доріжки поговорили очільник Закарпаття та генконсул Словаччини
14:01
На дорозі Соломоново-Велика Добронь-Яноші на Закарпатті працює понад пів сотні одиниць техніки
» Всі новини