З Різдвом!

На Закарпатті колись не було куті? І не стояв на покутті дідух? Ну і що? У нас збереглися інші прадавні звичаї, які становлять основу нашого буття і абсолютно вписуються у дух українського єства.

З Різдвом!

Ми століттями вимушено жили поокремо, а тепер, відповідно, сокотиме своє і вбираємо з великого українського народного єства те, що нам близьке за духом.

Так колись формувалися інші нації і народи. Так творимо тепер себе ми, українці. Закарпатські і слобожанські, галицькі і подільські, буковинські та поліські.
Переймаючи один в одного краще і наснажуючись відчуттям наших єдності і потужності. Радо даруючи і так само щиро отримуючи навзаєм.

Ми – великий український народ, який вижив у століттях бездержавності і тепер здолає правління чужодухих і чужорідних панів і підпанків та їх місцевої прислуги «на нашій, не своїй землі».

Нині, за різдвяним столом, спільно – родиною, Закарпаттям, всією Україною, забажаймо, хай ясна зірка Різдва осяє всі наші помисли і дії, надасть сили і духу у споконвічному виборі між добром і злом. Хай прадавні, глибинні традиції українського Святвечора зміцнять наші родини, примножать їх добробут і допоможуть усім нам прожити цей рік у щасті та здоров’ї.

Помолімось за тих, хто, ризикуючи своїми життями, відстоює нашу свободу в війні з Росією на Сході.

З Різдвом!

07 січня 2020р.

Теги: Різдво

Коментарі

наука 2020-01-13 / 12:57:07
Бог,Біблія,Ісус Христос,Будда,Мухамед...,але є ще Небо,Планети,Космос,Ракети:астрономія...Деїзм!(читайте словники,вікіпедію).

Нижньоворітець 2020-01-09 / 16:06:06
Славімо Його!

Мига(д)ови 2020-01-09 / 13:02:35
Ко тя кивать, неборе? Ти, лежачи на рекоме, вжесь собі представив, ош ти герой, котрого вбивавуть. Може тя вже на сятого подати? :)

Ви, християни, значно більше людей вбили заради свої подарованої вам книжниками і фарисеями з Сіону віри, і нич - дале хочете вказовати, кому як жити і в што вірити

Мигаль 2020-01-09 / 11:34:58
Пер(д)уну. Ты неборе живеш не на початку першого тисйачоліття, коли християн убивали за їх віру. Йа так розуміву, ош кібы тобі было дано право, ты бы тоже убивав ушоткых непер(д)унув.

Перун 2020-01-08 / 18:29:49
Місцевому. Ну якщо це Різдво ВАШОГО бога Христа, то чого ти стрибаєш іншим в очі? Шануй ВАШОГО істукана. Але не заважай іншим празнувати, хто як хоче.
А термін "дехристиянізація" заміни на "десіонізація". Бо ти живеш за лайтовою версією Тори, за якою є обраний, богообраний народ, але точно не той, до якого належиш ти. Бо Господь, як йдеться в писанні, уклав завіт з домом Ізраїлевим, а не з нами. І Христос, як сам казав, прийшов до заблудлих овечок дому Ізраїлевого, а не до тебе потєряного :)
І в рай, обіцяний тою обрізаною Торою, ти не попадеш. Бо, як сказано, туди попаде тільки певна кількість, та й ті - з семи колін дому Ізраїлевого. А ти будеш їм прислуговувати, як зараз в Україні.

Місцевий 2020-01-08 / 15:16:14
Христос Рождається!Як це Ви вітаєте якось аморфно з Різвом????Це що різдво собаки чи чогось іншого. Що за тренд пішов...явної дехристиянизації. Тоді вітайте з новим місяцем чи сонцестоянням якщо Ви не християни. ЦЕ РІЗДВО НАШОГО БОГА ХРИСТА, а не язичницьких істуканів і явищ природи

культура 2020-01-08 / 11:37:14
Усе традиції.Кажуть релігієзнавці,що скоро і китайські традиції,будемо святкувати. Головне свято,традиції і кожного дня!

Вуву 2020-01-07 / 18:48:15
З вірою та божою поміччю у завтрашній день.

Адмін 2020-01-07 / 16:26:17
Славімо Його!

констатація 2020-01-07 / 15:44:13
Христос народився!

патріот 2020-01-07 / 11:23:05
Зі святом!

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
» Всі новини