„Благодійний” Синевир чекатиме на гостей

У неділю на Міжгірщині відбудуться дві важливі події

„Благодійний” Синевир чекатиме на гостей20 серпня на Міжгірщині пройде традиційний фестиваль „На Синевир трембіти кличуть”. Однак цього разу, крім виступів та урочистостей, на святі передбачена презентація благодійної акції „Кожній дитині – родину”. Організатори цього довготривалого заходу ставлять за мету зібрати кошти на створення чи розвиток вже існуючих дитячих будинків сімейного типу, аби кожна дитина зростала в родинному теплі і затишку.

Першими, хто відгукнувся на заклик підтримати акцію, стали держслужбовці: в обласній державній адміністрації та райдержадміністраціях розпочато добровільний збір коштів. Приєднуються підприємці і бізнесмени. Загалом, будь-хто може долучитися до цієї благородної справи. Кошти, які будуть надходити на рахунок Ужгородського міського благодійного фонду „Клуб Альтруса Ужгород” (члени якого разом з представниками ОДА є ініціаторами проведення акції) (р/р 260064918 МФО 312345 ІК 22106325 Закарпатський обласний філіал АПБ „Аваль” з поміткою „Кожній дитині – родину!”) розподілятимуться виключно на створення та облаштування нових дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей у Закарпатській області.

Нині у Закарпатті діє 18 дитячих будинків сімейного типу та 5 прийомних сімей. Ще близько 500 дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, перебувають на повному державному утриманні. Всі вони, як будь-яка дитина, потребують тепла родинного вогнища.

Згадана акція знайшла широку підтримку громадськості області, видатних діячів культури і мистецтва України – народних артистів України Степана Гіги і Павла Дворського, кращих мистецьких колективів та виконавців, які 20 серпня 2006 року в рамках свята народної творчості „На Синевир трембіти кличуть” (с.Синевир Міжгірського району) візьмуть участь у благодійному концерті.





Прес-служба Закарпатської ОДА
15 серпня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:38
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 1
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 5
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини