Реклама B3

На Мукачівщині батька й сина, що чинили опір поліцейським, затримували з пострілами та застосуванням "Терена"

Вчора, 2 січня, поліцейські отримали повідомлення про крадіжку грошей у селі Обава Мукачівського району.

На Мукачівщині батька й сина, що чинили опір поліцейським, затримували з пострілами та застосуванням "Терена"

33-річна заявниця розповіла, що в неї викрали 5 тисяч гривень та золоті вироби. Крім того, громадянка вказала на осіб, імовірно, причетних до скоєння злочину – її родичів, з якими проживає в одному будинку.

Побачивши поліцейських, 23-річний родич заявниці та його батько почали агресивно поводитись та наносити правоохоронцям тілесні ушкодження. У результаті, один із працівників поліції отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забійну рану чола. Інший працівник поліції отримав травми ноги та руки.  

Аби припинити неправомірні дії нападників, правоохоронець здійснив попереджувальний постріл у повітря. Також для вгамування чоловіків поліцейські змушені були застосувати спецзасіб «Терен». 

Чоловіків, які чинили злісну непокору правоохоронцям, 23-річного обавця та його 58-річного батька, затримано в порядку статті 208 КПК України та доставлено до  Мукачівського районного відділення поліції.

Правоохоронцям надано необхідну медичну допомогу. Один із поліцейських перебуває в лікарні.

За даним фактом відкрито два кримінальні провадження: за ч. 2 ст.345 Кримінального кодексу України (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та частиною 2 статті 342 Кримінального кодексу України (Опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов'язків). Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатський області.

03 січня 2020р.

Теги: постріл, опір, Терен, батько

Реклама B4

Коментарі

микола 06.01.2020 / 22:58:15
я в шоке за наши закони. в америке за эти правонарушения против полиции---два трупа со стороны нападавших и до побачення.а тут с ними ещё панькаются.пора вводить вышку через повешенье как в 45-47гг прошлого столетия было в ссср.муссора или полиция тоже наши люди и они исполняют свой долг перед государством в 2 а может и больше раз чем те кто призван защищать своё государство.

Справедливість 03.01.2020 / 22:10:13
До яких пір затримуючи таких виродків, копи будуть стріляти в повітря а не на ураження. Слава Україні.

дюрі 03.01.2020 / 11:10:41
боло стріляти на пораженіє

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

11:25
/ 9
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини