У 9 районах Закарпаття на 33 незаконних АЗС вилучено дизпалива та бензину на понад пів мільйона грн (ФОТО)

Сьогодні, 28 грудня, проведено санкціоновані слідчі дії на 33 автозаправних станціях, які, за попередньою інформацією, функціонували без відповідної дозвільної документації.

У 9 районах Закарпаття на 33 незаконних АЗС вилучено дизпалива та бензину на понад пів мільйона грн (ФОТО)

Слідчі дії проведено прокурорами прокуратури області спільно із співробітниками Управління СБУ в Закарпатській області у 9 районах Закарпаття. Наразі триває подальше досудове розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.197-1, ч.1 ст.272, ч.1 ст.273, ч.1 ст.275 КК України, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Проведені санкціоновані слідчі дії на 33 незаконних автозаправках, де збували паливно-мастильні матеріали сумнівного походження та якості. Крім того, комплекси функціонували без відповідних дозволів та з грубим порушення правил безпеки.

У рамках проведення операції «Акциз-2019» було встановлено, що один із місцевих жителів здійснює реалізацію пального через місцеву АЗС без дозвільних документів. За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 8 тонн дизельного пального та 8 тонн бензину марки А-95 загальною орієнтовною вартістю 580 тис. грн. та два резервуари з паливно-розподільчою колонкою. Стосовно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі ДФС Закарпатської області.

 

28 грудня 2019р.

Теги: АЗС, дизпаливо. бензин

Коментарі

Копча 2019-12-30 / 14:23:45
Жаль що позакривали сподіваюся усі заправки повернуться до роботи. Водії мали змогу купити дешевше паливо ніхто нікого не заставляв силоміць заправлятися на цих заправках. А держава з її поборами нехай іде в дупу.

Федя 2019-12-29 / 21:34:59
8+8 тонн палива конфісковано на 33 заправках! Дуже потужно!

Апокаліпсис 2019-12-29 / 11:57:13
То виходить, що до цього часу ніхто не бачив оці заправки?????
Така силенна армія контролюючих органів....
Паскудство.... І що тоді робиться на кордоні, в прокурорсько-суддівській братії, в лікарнях.... і т.д.
З кого дурня роблять????

Порядність 2019-12-29 / 10:59:41
Візміться за міський пологовий будинок в місті Ужгород. Такої корупції, ще ніхто не бачив!!! Заправки це, ще квіточки!!!

Копа 2019-12-29 / 09:58:45
У Білках є у Добромільського заправка

Юрист 2019-12-29 / 08:37:47
Три роки прокурор області Гаврилюк отримував від цих медведчуківських комерсантів бабло за кришування незаконних заправок (їх взяли на гачок у кримінальній справі про ухилення податку на додану вартість та акцизу, яку розслідувала податкова поліція). А тепер як покаканий налякався, вибачився і сказав що було, те було, а зараз начинаємо з Манькутом Андрієм вас наказувати на ще більше бабло, бо ви незаконно працюєте. А прокурори падли законно брали мзду всі ці три роки? Законно Гаврилюк хату купив напроти прокуратури обласної? Законно премії виписує своїм щенкам? Законно всі справи в суді перекваліфіковує та звільняє хабарників від покарання?

Проти зедебілів 2019-12-29 / 08:26:42
Чи понесуть відповідальність посадові особи сбу, поліції, в яких під боком відкрито діяли ці заправки до сьогодні? Якщо ні, це є спектакль для зедебілів

xxx 2019-12-29 / 07:56:05
Щось дуже мало літрів конфіскували,могли б почекати бензовозів поки їх наповнять...чи то власники заправок були попереджені що їх закриють???

водолаз 2019-12-29 / 01:50:17
Іще би ся взяли за берегівський басейн,де "ліві"бабки гребуть немеренно гройсманові смотрящі.Гейби грося відійшов,а діло його живе і процвітає.А може уже бабки ідуть Гончаруку або Зеленському.

Клайн 2019-12-28 / 22:27:08
Думаю, що пісня прокурора Хаврилюка
має бути доспівана – такого не повинно було бути.

Пакля 2019-12-28 / 22:24:24
Дійсно, це борзота...

Віталій Грегор 2019-12-28 / 21:56:14
А протягом 2016-2019 прокурор #Закарпаття Гаврилюк не бачив ці заправки?

Андрій Манькут 2019-12-28 / 21:42:52
Ше таких лохів як у Закарпутті не бачив, можна працювати в прокуратурі, лапою гроші навертать і всім по хер

Гаврилюк 2019-12-28 / 21:37:16
Наша пісня гарна, нова

Михаил 2019-12-28 / 21:27:32
Убирают конкурентов

Час 2019-12-28 / 21:07:34
Все буде як раніше було не переживаймо.

Антикоп 2019-12-28 / 20:01:16
Всім башляли а тепер шо нехай правоохоронці вертавуть бабки назад за Кришу

Львівський прокурор 2019-12-28 / 19:48:37
Головне не вийти на самого себе

закарпатський прокурор 2019-12-28 / 19:22:53
Наступити на горло власній пісні? Ниґда шуга!

Саша Василенко 2019-12-28 / 19:07:15
Скоро все буде добре

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки