На Закарgатті Міжвідомчу групу з питань інтеграції в українське суспільство ромської нацменшини очолив Мирослав Горват (ФОТО)

27 грудня в Закарпатській ОДА під час засідання за участі заступниці голови облдержадміністрації Ольги Травіної, управління національностей та релігій, представників громадських об’єднань та благодійних організацій було обрано голову Міжвідомчої групи з питань інтеграції в українське суспільство ромської нацменшини.

На Закарgатті Міжвідомчу групу з питань інтеграції в українське суспільство ромської нацменшини очолив Мирослав Горват (ФОТО)

Головою Міжвідомчої групи став лідер ромської громади на Закарпатті Мирослав Горват. 

«Пріоритети нашої роботи – освіта, працевлаштування, міграція та питна вода для ромських громад. Щоб досягти результату ми будемо діяти разом і я переконаний, що вже в наступному році ми приймемо дієву програму підтримки розвитку ромського населення на наступні 5 років», – сказав М.Горват.

Довідка

Міжвідомча робоча група з питань виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини є тимчасовим консультативно-дорадчим органом при облдержадміністрації. Міжвідомча робоча група відповідно до покладених на неї завданьсприяє підвищенню ефективності діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування під час формування та реалізації загальнодержавної та регіональної політики з питань інтеграції ромської національної меншини в українське суспільство.

 

 

 

 

 

27 грудня 2019р.

Теги: роми, цигани, Мирослав Горват

Коментарі

Факт 28.12.2019 / 19:37:01
А мене вчили, що цигани. то не національність, не нацменшина, а народність. Може досить виносити на сторінки питання про цю народність, поки держава не заставить їх (циган) дотримуватись законів України, перестати дотувати їх бізнес на дітонародженні, заставити працювати, а не паразитувати на наших шиях та промишляти криміналом.
Нижче описані заходи - не що інше як витягування грошей з наших кишень ( і грантів Євросоюзу) на паперові програми інтеграції, а саме головне - проглядаються плани місцевої влади на грядущі вибори. Горвати не підводили рату, не підведуть і нинішніх злодіїв при владі.

Гуцул 28.12.2019 / 16:45:08
Мене в університеті вчили що це ромська етнічна група. А Мирослав Горват це не брат народного депутата Роберта Горвата?

точно 28.12.2019 / 13:09:11


Точно шо ЗакарАРаття... ))))



Виправили механічний одрук. Дякуємо за пильність. Адмін


2222 28.12.2019 / 09:42:18
зробіть раз корінному населенню умови життя а не виживання.
в українців май мала зарплата у європі а ціни більші бо все імпортують

Чит 28.12.2019 / 07:34:18
То таке як ріку рінчям укріпляти. І повеі не треба. Змиє.

... 28.12.2019 / 07:01:22
Зедебіли

Справедливість 28.12.2019 / 01:09:17
Хтось гранти розпиляє. І голоси на виборах. А скоро місцеві.

Робін 27.12.2019 / 23:12:24
Вгодовані цигани, по два підбородки, порівняно з тими , куди вони мають інтегруватись, котрі працюють і платять податки на іхню інтеграцію, пробиваючи чергову дирку в ремні

Микола 27.12.2019 / 23:01:19
Інтеграція циган в українське суспільство? Насмешили...

Говерла 27.12.2019 / 22:29:39
В нашій мові немає такого словосполучення "ромська меншина". Може то мова про циган? То так і пишіть. Якщо інтегрувати, то лише на умовах нашого обвічного українського звичаєвого права. Але справа в тім, що наше право ще й досі не працює, хоча йде 29 рік самостійності...

НОВИНИ: Соціо

17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 1
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 1
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
17:47
/ 2
На Закарпатті 74-річний водій потрапив у ДТП через втрату керування Фото новина
13:05
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та ймовірними наркотиками Фото новина
09:41
/ 1
«Лавандова гора» відкривається для відвідувачів 13 червня Фото новина
18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
14:07
Школярі Закарпаття демонстрували навички порятунку під час гри «Сокіл» Фото новина
11:10
У селі Березинка на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Сергієм Савченком Фото новина
17:05
/ 35
Суд обрав запобіжний захід посадовцю Ужгородського РТЦК та СП Фото новина
15:35
Підземелля Ужгородського замку знову відкрили для відвідувачів Фото новина
13:13
/ 2
До унікального «Смерекового каменя» на Закарпатті облаштували новий маршрут Фото новина
10:24
Закарпатські та румунські рятувальники обмінялися досвідом під час спільних навчань у Румунії Фото новина
15:33
/ 2
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
14:21
На Рахівщині рятувальники вночі допомогли туристу із Запоріжжя, якому стало зле біля Говерли Фото новина
12:54
В Ужгороді небайдужий громадянин допоміг зупинити п’яного водія Фото новина
12:29
Закарпаття отримало майже 15 млн грн туристичного збору за п’ять місяців Фото новина
10:16
/ 1
На кордоні Закарпаття очікують зростання трафіку до 30%
18:21
На Закарпатті виявили викрадений у ЄС мікроавтобус Фото новина
16:09
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками алкогольного сп’яніння Фото новина
15:45
/ 9
На Закарпатті судитимуть колишню лікарку МСЕК, яку обвинувачують в отриманні хабарів Фото новина
13:32
На Берегівщині легковик злетів у кювет Фото новина
» Всі новини