В Ужгороді засідала Консультативна рада з питань охорони культурної спадщини при ОДА

Сьогодні, 26 грудня, під головуванням заступника голови ОДА Ольги Травіної відбулося засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини.

В Ужгороді засідала Консультативна рада з питань охорони культурної спадщини при ОДА

Найперше члени ради заслухали інформацію про робочу групу з номінації до світової спадщини ЮНЕСКО кварталу Малий Галагов в Ужгороді. Після предметного обговорення було вирішено спільно з фахівцями визначити алгоритм подальших дій. Найперше – слід зафіксувати об’єкти, що відносяться до охоронного спадку, затвердити вичерпний список будівель, ландшафтних перетворень та інженерних споруд кварталу, зведених у міжвоєнний період, які найближчим часом необхідно внести до переліку об’єктів культурної спадщини.

Ольга Травіна наголосила також на необхідності з’ясувати балансоутримувачів усіх будівель, які будуть внесені у список, а також розпочати роботу з підготовки історичних довідок про кожну споруду.

Відтак члени ради взяли до відома інформацію департаменту культури про хід реалізації проекту з реставрації Невицького замку, доручили розробникам переробити Паспорт опорядження фасаду будівлі міської клінічної лікарні в Ужгороді та на основі зауважень зробити проект реставраційного ремонту будівлі житлового будинку за адресою м. Ужгород, вул. Духновича, 23.

Наступне засідання ради вирішили провести 2 січня наступного року, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської ОДА.

26 грудня 2019р.

Теги: засідання, рада, спадщина, охорона

Коментарі

Оля 27.12.2019 / 20:11:06
Мер мiста мае бути зацiкавлений, а цI хто переливае пусте у порожне проста пiпо акцiя харути та ТравiноI ,як заводи.

Гуцул 27.12.2019 / 17:59:43
Стосовно реставрації Невицького замку, то вони лише взяли до відома і все? Краще би написали звернення народному депутату Лабі щоб вибивав з Верховної ради гроші на його реставрацію.

культура 27.12.2019 / 11:41:58
Поточні,капітальні ремонти!?А,люди на фото ,вони реально,зацікавлені у вище сказаному?Щось сумнівно?

Унгвар 26.12.2019 / 23:18:22
А в області активно працюють над збереженням Галагова

НОВИНИ: Соціо

14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 7
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
» Всі новини