У власниці котельні в "Малому Галагові", якій виділили землю на сесії, той самий телефон, що й у дружини брата мера Ужгорода

Що чітко вказує на наявність корупційної складової у цьому питанні

У власниці котельні в "Малому Галагові", якій виділили землю на сесії, той самий телефон, що й у дружини брата мера Ужгорода

Тетяна Ковач, власниця будівлі колишньої котельні, розташованої за адресою вул. Олександра Довженка, 5, яка учора на сесії отримала від міської ради дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під цією спорудою в історичному кварталі "Малий Галагов" з подальшою передачею її в оренду, зареєстрована за тим самим номером мобільного телефона, що й дружина депутата Закарпатської обласної ради Андрія Андріїва - брата міського голови Ужгорода Богдана Андріїва.

Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомила спільнота Save Uzhhorod.

Вказану інформацію можна перевірити на офіційному сайті Міністерства юстиції.

Тобто, як і інформувало Закарпаття онлайн напередодні сесії, на яку було винесено це питання, за ним "проглядаються інтереси особисто міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, хоча фактично споруду оформлено на "піджака".

Раніше, 12 грудня, сесія Ужгородської міської ради прийняла рішення дозволити викуп котельні 167 м2 в центрі Ужгорода по вул. Довженка, 5 (напроти СБУ) підприємцю Ковач Тетяні Юріївні. Як вказують деякі ЗМІ, остання є сестрою новообраного голови Оноківської ОТГ. Її чоловік - чиновник управління екології ОДА.

На думку першого заступника міського голови Іштвана Цапа, тепер існує загроза, що "в самому історичному центрі, в серці архітектурного комплексу «Малий Галагов», який готується до номінації в список ЮНЕСКО, незабаром виросте черговий бетонно-скляний монстр".

 

25 грудня 2019р.

Теги: котельня, землеустрій

Коментарі

Вуву 2019-12-26 / 21:14:14
Люди добрі не ведіться на лемка.
Це такийсобі "піар коник"
... Який щось напише і вся реакція зводиться в бік від написаного ...
Бо всі дописувачі починають кидатись на нього.
А той ХТО ВИНЕН І ТЕ ЩО НАПИСАНО ... ЗАЛИШАЄТЬСЯ З БОКУ ОБГОВОРЕННЯ А ПОШУКУ ЩЛЯХІВ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ.

Лемкові 2019-12-26 / 20:26:38
Хлопче, підрихтуй грамоту, перед тим як кортить щось написати. А головне - вивчи правила ввічливості, якщо мамка та школа не навчили. Без цього лише читай, що розумні люди пишуть або читай казки.

до Лемкові 2019-12-26 / 15:06:37
а ти шо за єден, што мепні вказувати будеш? майже зелейобик якийсь?

Лемкові 2019-12-26 / 12:31:43
Хлопче,не груби старшим та порядним людям, сядь на гузицю та не висовуйся коли тя нико не просить а то скоро сядеш разом з конюхом за решітку або свистувати будеш з ним разом.

До "Лемко" 2019-12-26 / 10:23:32
Таке враження ,що Андрііви не ви купивши акції АТП ,не знищили на початку 2000 років комунальні пасажирськи перевезення ,завівши в Ужгород маршрутки,відібрали ринок Краснодонців силою криміналу мотивуючи що земля АТП. Таке враження що вони побудували гімназію,басейн,автономні котельні,дитячий садок на Заньковецької ,зробили реконструкцію Авангарду у 2000 роках,збудували Боздошський міст ,перенесли сміттезвалища з мікрорайону Перемоги та Загорськоі, Таке враження що вони створили сучасне вивезення сміття,побудували сучасний вокзал дороги в горянах.Червеницях ,водогін в Доманинцях та усе в місті . З таким бюджетом як зараз можно зробити у тричі більше.Дороги ,тротуаре через 1-2 з такою якістю зруйнуються а все інше ні. А ти просто не вишколований,я тебе не ображав.

Тетяні 2019-12-26 / 03:58:10
Ти не подавала, чоловік подавав. Нам яка різниця?

Лемко 2019-12-25 / 23:13:19
до До лемко
ага,добре , най буде я "найманець Андріівих" , а ти придурок, бо розумний чоловік не напише:
"Про Рату та Погелого модна багато говорити але вони займались інфраструктурою котельными водогонами ,дорогами в першу чергу а ці замилуванням очей"

Микола 2019-12-25 / 22:40:19
Продалисьтеся конюховським чмошникам за 500 гривню, тепер жуйте соплі

Тетяні 2019-12-25 / 22:17:25
Смішно ! Хай зроблять ДНК. На Закарпатті Ковачів ,як Іванових у Росіі. Можна заспокоітись!

Ковач Тетяна 2019-12-25 / 21:04:42
Доброго вечора, я Ковач Тетяна, про яку йдеться вище. Офіційно заявляю, що навіть не подавала клопотання про надання мені земельної ділянки. Прошу негайно спростувати, так як очевидно мова йде про іншу людину!

Все просто 2019-12-25 / 20:42:18
Прокурор може оскаржити це рішення в суді і повернути котельню громаді але думаю він не захоче

До лемко 2019-12-25 / 19:50:08
Зрозуміло,що ви найманець Андріівих . Але асфальтування та викладення тротуарні плитки за рахунок бюджету та 30 відсоткових відкатів це розуму не треба. Де нові робочі міста, де нові садочки,школи,де сміттєпереробний завод або сучасне сміттезвалища,,де очисні споруди,нові міста для захоронення, де сучасні лікарні або відремонтовані, де нові фонтани та дамби в Ужі ,чему не ремонтуються другорядні вулиці та дороги? Про Рату та Погелого модна багато говорити але вони займались інфраструктурою котельными водогонами ,дорогами в першу чергу а ці замилуванням очей.

Лемко 2019-12-25 / 18:40:26
все правильно,цікаво лиш, чому всі коментарі язик у гузицю заділи, коли Рата з Погорелим 20 років тільки місто дерибанили . Як би там не було, але за теперішнього мера у місті зроблено більше , яз за весь пострадянський період, і не бачити це може тільки упереджений "заперевалом"

Довженка 3 2019-12-25 / 15:37:08
Як не здатні вигнати цю сімейку за перевал то давайте офіційні матеріали у будівлю поряд - могом лапті сплетемо і забудете це чмо як страшний сон.

Феміда 2019-12-25 / 13:56:39
Де прізвища депутатів які голосували за дане рішення.....
Однозначно РИБА - чмошник, трактор, скільки можна.... оцих тварин терпіти???

КОНЮХ 2019-12-25 / 13:02:27
Все моё! Пiшли нах...р!

Соня 2019-12-25 / 12:09:55
Колишнiй дитячи яслI на Закарпатський вулицi теж вона власниця ?

Степан Крук 2019-12-25 / 10:49:49
Блін, як вже достало це бл$ядство!!!

Читач 2019-12-25 / 09:12:10
А що Цап Іштванко вернувся на роботу в мерію?

Евгений 2019-12-25 / 07:59:17
"Братья" только пользуют город, а "благославляю" депутаты, где фамилии тех кто проголосовал за это решение.

НОВИНИ: Соціо

18:18
330 закарпатців готуються до строкової військової служби
18:10
Два фестивалі планують провести наступного тижня в Ужгороді
18:02
За підозрою у збуті метамфетаміну мешканця Ужгорода взято під варту із можливістю внесення застави у 105 тис грн
17:40
У закарпатському Чопі учні повертаються до навчання у школах, а дошкільнята – в дитсадки
17:30
Волонтерський центр відкрили на Закарпатті
15:10
/ 1
В Ужгороді планують створити Центр Професійної досконалості
14:38
Завдяки збільшенню території в Реабілітаційному центрі бурих ведмедів на Закарпатті можна буде прийняти ще 12 клишоногих
14:00
У палаці графа Телекі на Закарпатті розпочинається серія безкоштовних майстер-класів із традиційних народних ремесел
13:39
В Ужгороді відбудеться захист проєктів соціального спрямування
13:28
/ 2
На травневі свята на Закарпаття курсуватимуть 11 додаткових поїздів
13:25
Закарпаття отримає 1170 доз вакцини Pfizer/BioNTech
13:00
/ 2
На Закарпатті з робочим візитом перебуває заступник міністра освіти та науки України
12:36
За підтримки словацьких партнерів в одній зі шкіл Ужгорода відкрили сучасний комп’ютерний клас
11:45
Найбільш актуальні вакансії у Закарпатському центрі зайнятості – швачка, робітник на лісокультурних роботах і кухар
10:33
/ 1
У Мукачеві за 13 млн грн реконструюють привокзальну площу
09:14
В Ужгороді планують туристичний сезон із дотриманням карантину
00:54
Уряд оновив перелік гірських населених пунктів
17:38
В Ужгороді оштрафували продавців тютюну неповнолітнім і містян, що хибно викликали поліцію й розкидали сміття з контейнеру
14:47
В Ужгороді з міського бюджету виділять 10 млн грн для підтримки підприємцям, які не працювали через карантин
13:06
60 юнаків із Закарпаття стануть прикордонниками
13:01
/ 5
Масштабна наукова конференція в УжНУ до 100-річчя народин Кирила Галаса викликала резонанс в ономастичному світі
12:53
/ 1
Закарпаття отримало вакцину Coronavac
12:46
У Тячеві до Великодня у рамках тематичного фестивалю в центрі міста встановлять писанки
12:27
/ 7
Депутати Ужгорода не здолали вето мера щодо зеленої зони в Боздоському парку і буде збережена
12:07
/ 1
Ужгород і румунський Сату-Маре налагоджують транскордонну співпрацю у галузі малої авіації
» Всі новини