У власниці котельні в "Малому Галагові", якій виділили землю на сесії, той самий телефон, що й у дружини брата мера Ужгорода

Що чітко вказує на наявність корупційної складової у цьому питанні

У власниці котельні в "Малому Галагові", якій виділили землю на сесії, той самий телефон, що й у дружини брата мера Ужгорода

Тетяна Ковач, власниця будівлі колишньої котельні, розташованої за адресою вул. Олександра Довженка, 5, яка учора на сесії отримала від міської ради дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під цією спорудою в історичному кварталі "Малий Галагов" з подальшою передачею її в оренду, зареєстрована за тим самим номером мобільного телефона, що й дружина депутата Закарпатської обласної ради Андрія Андріїва - брата міського голови Ужгорода Богдана Андріїва.

Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомила спільнота Save Uzhhorod.

Вказану інформацію можна перевірити на офіційному сайті Міністерства юстиції.

Тобто, як і інформувало Закарпаття онлайн напередодні сесії, на яку було винесено це питання, за ним "проглядаються інтереси особисто міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, хоча фактично споруду оформлено на "піджака".

Раніше, 12 грудня, сесія Ужгородської міської ради прийняла рішення дозволити викуп котельні 167 м2 в центрі Ужгорода по вул. Довженка, 5 (напроти СБУ) підприємцю Ковач Тетяні Юріївні. Як вказують деякі ЗМІ, остання є сестрою новообраного голови Оноківської ОТГ. Її чоловік - чиновник управління екології ОДА.

На думку першого заступника міського голови Іштвана Цапа, тепер існує загроза, що "в самому історичному центрі, в серці архітектурного комплексу «Малий Галагов», який готується до номінації в список ЮНЕСКО, незабаром виросте черговий бетонно-скляний монстр".

 

25 грудня 2019р.

Теги: котельня, землеустрій

Коментарі

Вуву 2019-12-26 / 21:14:14
Люди добрі не ведіться на лемка.
Це такийсобі "піар коник"
... Який щось напише і вся реакція зводиться в бік від написаного ...
Бо всі дописувачі починають кидатись на нього.
А той ХТО ВИНЕН І ТЕ ЩО НАПИСАНО ... ЗАЛИШАЄТЬСЯ З БОКУ ОБГОВОРЕННЯ А ПОШУКУ ЩЛЯХІВ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ.

Лемкові 2019-12-26 / 20:26:38
Хлопче, підрихтуй грамоту, перед тим як кортить щось написати. А головне - вивчи правила ввічливості, якщо мамка та школа не навчили. Без цього лише читай, що розумні люди пишуть або читай казки.

до Лемкові 2019-12-26 / 15:06:37
а ти шо за єден, што мепні вказувати будеш? майже зелейобик якийсь?

Лемкові 2019-12-26 / 12:31:43
Хлопче,не груби старшим та порядним людям, сядь на гузицю та не висовуйся коли тя нико не просить а то скоро сядеш разом з конюхом за решітку або свистувати будеш з ним разом.

До "Лемко" 2019-12-26 / 10:23:32
Таке враження ,що Андрііви не ви купивши акції АТП ,не знищили на початку 2000 років комунальні пасажирськи перевезення ,завівши в Ужгород маршрутки,відібрали ринок Краснодонців силою криміналу мотивуючи що земля АТП. Таке враження що вони побудували гімназію,басейн,автономні котельні,дитячий садок на Заньковецької ,зробили реконструкцію Авангарду у 2000 роках,збудували Боздошський міст ,перенесли сміттезвалища з мікрорайону Перемоги та Загорськоі, Таке враження що вони створили сучасне вивезення сміття,побудували сучасний вокзал дороги в горянах.Червеницях ,водогін в Доманинцях та усе в місті . З таким бюджетом як зараз можно зробити у тричі більше.Дороги ,тротуаре через 1-2 з такою якістю зруйнуються а все інше ні. А ти просто не вишколований,я тебе не ображав.

Тетяні 2019-12-26 / 03:58:10
Ти не подавала, чоловік подавав. Нам яка різниця?

Лемко 2019-12-25 / 23:13:19
до До лемко
ага,добре , най буде я "найманець Андріівих" , а ти придурок, бо розумний чоловік не напише:
"Про Рату та Погелого модна багато говорити але вони займались інфраструктурою котельными водогонами ,дорогами в першу чергу а ці замилуванням очей"

Микола 2019-12-25 / 22:40:19
Продалисьтеся конюховським чмошникам за 500 гривню, тепер жуйте соплі

Тетяні 2019-12-25 / 22:17:25
Смішно ! Хай зроблять ДНК. На Закарпатті Ковачів ,як Іванових у Росіі. Можна заспокоітись!

Ковач Тетяна 2019-12-25 / 21:04:42
Доброго вечора, я Ковач Тетяна, про яку йдеться вище. Офіційно заявляю, що навіть не подавала клопотання про надання мені земельної ділянки. Прошу негайно спростувати, так як очевидно мова йде про іншу людину!

Все просто 2019-12-25 / 20:42:18
Прокурор може оскаржити це рішення в суді і повернути котельню громаді але думаю він не захоче

До лемко 2019-12-25 / 19:50:08
Зрозуміло,що ви найманець Андріівих . Але асфальтування та викладення тротуарні плитки за рахунок бюджету та 30 відсоткових відкатів це розуму не треба. Де нові робочі міста, де нові садочки,школи,де сміттєпереробний завод або сучасне сміттезвалища,,де очисні споруди,нові міста для захоронення, де сучасні лікарні або відремонтовані, де нові фонтани та дамби в Ужі ,чему не ремонтуються другорядні вулиці та дороги? Про Рату та Погелого модна багато говорити але вони займались інфраструктурою котельными водогонами ,дорогами в першу чергу а ці замилуванням очей.

Лемко 2019-12-25 / 18:40:26
все правильно,цікаво лиш, чому всі коментарі язик у гузицю заділи, коли Рата з Погорелим 20 років тільки місто дерибанили . Як би там не було, але за теперішнього мера у місті зроблено більше , яз за весь пострадянський період, і не бачити це може тільки упереджений "заперевалом"

Довженка 3 2019-12-25 / 15:37:08
Як не здатні вигнати цю сімейку за перевал то давайте офіційні матеріали у будівлю поряд - могом лапті сплетемо і забудете це чмо як страшний сон.

Феміда 2019-12-25 / 13:56:39
Де прізвища депутатів які голосували за дане рішення.....
Однозначно РИБА - чмошник, трактор, скільки можна.... оцих тварин терпіти???

КОНЮХ 2019-12-25 / 13:02:27
Все моё! Пiшли нах...р!

Соня 2019-12-25 / 12:09:55
Колишнiй дитячи яслI на Закарпатський вулицi теж вона власниця ?

Степан Крук 2019-12-25 / 10:49:49
Блін, як вже достало це бл$ядство!!!

Читач 2019-12-25 / 09:12:10
А що Цап Іштванко вернувся на роботу в мерію?

Евгений 2019-12-25 / 07:59:17
"Братья" только пользуют город, а "благославляю" депутаты, где фамилии тех кто проголосовал за это решение.

НОВИНИ: Соціо

22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 1
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 3
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 1
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
» Всі новини