У Сваляві судитимуть наркоторгівця Горвата, що намагався втекти від поліції із 2 кг метамфетаміну в авто

Йдеться про "сімейний підряд" щодо організації наркоторгівлі на Закарпатті, а саме - організацію збуту метамфетаміну та канабісу в особливо великих розмірах спочатку головою родини Горват, а згодом і перевезення з метою збуту його сином, який був затриманий після спроб втечі від правоохорнців на Воловеччині

У Сваляві судитимуть наркоторгівця Горвата, що намагався втекти від поліції із 2 кг метамфетаміну в авто

Сьогодні, 23 лютого о 14:00, колегія Свалявського районного суду Л.Ганчак, Н.Жиганська, О.Тхір розгляне кримінальну справу по обвинуваченю за ч.3 ст.307 КК України Івана Горвата в перевезені з метою збуту наркотичних речовин в особливо великих розмірах.

Разом з тим, суд розгляне клопотання правоохоронців щодо продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ще на 2 місяці обвинуваченого 28-річного мешканця Мукачева І.Горвата.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 8 червня 2019 року, поблизу смт Нижні Ворота, що на Воловеччині, після спроб втечі від правоохоронців, в ході обшуку в автомобілі чоловіка вилучено 2 кілограмовий пакунок з  метамфетаміном. В подальшому, 10 червня, слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду О.Фазикош взяв під варту підозрюваного 28-річного мукачівця із можливістю внесення застави у майже 2 млн.грн.

Окрім того, даний наркоторгівець пов'язаний із організацією масштабного наркотрафіку на Закарпатті, де організатором торгівлі наркотиків проходить його батько - Іван Горват, який був затриманий разом із злочинною групою раніше, 8 березня 2019 року, в Мукачеві внаслідок масштабної спецоперації.

23 грудня 2019р.

Теги: втеча, наркоторговець, затримання, метамфетамін

Коментарі

Слава 28.12.2019 / 08:50:21
а Безик-Вагнер?? до нього немає питань?

НОВИНИ: Кримінал

17:12
/ 2
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 3
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 13
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
» Всі новини