В Ужгород і Мукачево їдуть "бродвейські" "Про що мовчать чоловіки" з Дмитром Танковичем (ВІДЕО)

"Про що мовчать чоловіки" - найбільш довгограюча постановка Бродвею. Йдеться про небанальний жанр моновистави в стилі стендап, у нашому випадку - з Дмитром Танковичем в головній ролі.

В Ужгород і Мукачево їдуть "бродвейські" "Про що мовчать чоловіки" з Дмитром Танковичем (ВІДЕО)

Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова!

"Про що мовчать чоловіки" - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом - сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена "Olivier Awards" і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів.

Унікальна моновистава у жанрі стендап - захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у стосунках. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету - примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.

Вистава "Про що мовчать чоловіки" відбудеться 26 січня в Мукачеві, у Мукачівському драматичному театрі, а 27-го - в Ужгороді, в муздрамтеатрі.

Початок - о 19.00.

Квитки можна придбати у касі драмтеатру. Довідки за номером 099-029-17-71

23 грудня 2019р.

Теги: Танкович

НОВИНИ: Соціо

14:20
В Ужгороді відбувся перший в історії області Відкритий кубок з черліденгу Фото новина
13:19
В Ужгороді у середу попрощаються полеглим захисником Борисом Барчем Фото новина
12:52
На Рахівщині викрили групу переправників, які ховали ухилянтів під будматеріалами в мікроавтобусі Фото новина
11:23
На Закарпатті судитимуть керівника благодійного фонду, який торгував гуманітарними авто для військових Фото новина
10:35
Прикордонник "Рем"
10:10
Пішов із життя військовослужбовець із Берегова Альберт Герчі Фото новина
09:21
/ 2
Фірма депутата від ОПЗЖ Каськіва планує побудувати біля Гукливого на Мукачівщині 100-гектарне поле для гольфу
08:54
На Рахівщині медики врятували чоловіка, який опинився у критичному стані в горах Фото новина
17:52
Засуджені за сексуальне насильство над неповнолітньою у Верхніх Воротах програли апеляцію
16:38
/ 2
На трасі «Берегово–Мукачево» бетонозмішувач перекинувся у кювет Фото новина
15:49
/ 2
В Ужанському національному парку фотопастка зафіксувала ведмедів, оленів і лосів у дикій природі Фото новина
14:25
У Хусті відбувся всеукраїнський турнір «Карпатський виклик» Фото новина
13:22
На Тячівщині через займання гаража ледь не згорів будинок Фото новина
11:51
На війні з рф поліг 46-річний Василь Вачиля із села Тур’я Бистра на Ужгородщині Фото новина
10:39
На Закарпатті дитина народилася під час виклику “швидкої” Фото новина
09:03
На Закарпаття суне різке похолодання
17:42
/ 2
Прикордонник із Мукачівського загону врятував сову на кордоні з Румунією Фото новинаВідео новина
15:49
Медики Закарпаття двічі за день повернули до життя пацієнтів із зупинкою серця
13:57
У Мукачеві відбувся яскравий фестиваль сучасної хореографії «Mukachevo dance. Orange Pelican» Фото новина
12:03
/ 3
В Ужгороді попрощаються із захисником Владиславом Діусом Фото новина
10:56
У Закарпатському музеї відзначать День працівників культури тематичною екскурсією
09:08
/ 5
В Ужгороді водій катався "під кайфом" й отримав штраф у понад 58 тис. грн Фото новина
17:46
/ 4
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 3
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
» Всі новини