Родина Пантьо спілкуватиметься щодо резонансного скандалу виключно з закордонними правоохоронцями

Щодо ситуації навколо звернення родини Пантьо про політичний притулок та захист від "правоохороного бандитизму".

Родина Пантьо спілкуватиметься щодо резонансного скандалу виключно з закордонними правоохоронцями

Як повідомив видання Закарпаття онлайн голова родини лікарів Валерій Пантьо, їх донька в цілях безпеки вже виїхала до друзів в одну з європейських країн.

В.Пантьо також повідомив, що в зв‘язку з корумпованістю правоохоронної системи на Закарпатті  та відсутністю довіри до неї спілкування з приводу цієї відверто скандальної ситуації буде відбуватисявиключно з представниками спецслужб Євросоюзу, Великобританії та США. Їм буде надана повна інформація про причетних до цієї справи всіх держслужбовців та працівників правохоронних органів.

З його слів, усі наявні матеріали вже вивчаються компететними особами за межами України.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнв Ужгороді родина лікарів Пантьо публічно попросила політичного притулку – у зв'язку із загрозою життю та бездіяльністю правоохоронців.

20 грудня 2019р.

Теги: Пантьо

Коментарі

Вуву 2019-12-21 / 08:36:34
Видається так наче вони приняли поспішне рішення.
А вже після гучного розголосу в них мусить щось змінитись на краще.

Справедливість 2019-12-20 / 19:10:04
Подивіться нарешті, що таке хабар. Коли ця неосвіченість закінчиться? А то так і до зебілів докотитеся.

Справедливість 2019-12-20 / 19:07:42
А в кого вимагати, якщо стадо вибрало зебілів? Або тоді не гавкати на лікарів, що ще тут. І дякувати як можемо, якщо жити хочеться.Інакше, будемо як колись - подорожником та заговорами лікуватися. Тільки чи довго?

Степан Крук-Справедливість 2019-12-20 / 16:33:12
В кого вимагати достойної зарплати, в котрої влади??? Спочатку владу потрібно достойну обрати, але це можуть зробити тільки достойні громадяни. Де вони??? Ви хочете щось вимагати у зебілів??? Мені особисто від них нічого не треба...

Степан Крук -Справедливість 2019-12-20 / 16:27:58
Я нічого не придумовую! Це вже все є... Саме так працює один головний лікар однієї ужгородської лікарні: встає о 5.00, до 9.00 оперує в приватному порядку, а потім працює на основній роботі. При цьому платить за оренду обладнання та податки.

Степан Крук - круку 2019-12-20 / 16:23:56
Це не мій підхід! Це реалії життя: лікарі змушені або брати хабарі, або шукати альтернативу...

Круку 2019-12-20 / 16:17:37
З вашим підходом у комунальних закладах за мізерну зарплату кваліфіковано будуть лікувати санітарки і патологоанатоми.

Справедливість 2019-12-20 / 15:40:11
А навіщо нам тоді податки платити? Щоб зебидло жирувало? Ви спочатку прикиньте мізками, а не соросячою пропагандою, що таке приватний оперблок. Не косметологія, чи ще якась хрінь, а серйозна медицина. З суміжними спеціалістами, в т.ч. й хірургами. Хто таке може побудувати? Хіба що коломойша та йому подібні мародери. І хто потягне ту оплату меддопомоги? Ви спочатку сходіть до приватних клінік у Києві, бо тільки там є повний комплекс, і поцікавтеся, скільки коштує середньої складності операція. Та потім порівняйте з тією подачкою, яку ви лікарю в державній лікарні дасте. І лікарі не гірші, не думайте, що від переміщення в просторі фаховість змінюється. Так що не треба тут розповідати ліберастичну фігню. Ми маємо вимагати від влади нормальних зарплат для лікарів! Не голосувати за соросятню. Це наше життя і здоров'я! Зебидло й соросятня знайдуть де лікуватися з їхніми грошима. А якщо мовчимо, то дякуємо як можемо нашим лікарям і низько кланяємося, що вони ще тут. Без любого лібераста в Україні буде тільки чистіше. А от без лікаря в потрібний час і місці люди помиратимуть. Добре, якщо це буде гукан, що на лікаря гавкає. Він хоч заслужив. А нормальні люди чому повинні гинути?

Степан Крук -Справедливість 2019-12-20 / 14:35:45
Важко з Вами не погодитися! Висококваліфікована праця повинна належним чином оплачуватися. Питання в тому, що в законний спосіб. Якщо в державних та комунальних клініках існує несправедлива оплата праці лікарів, то є цьому альтернатива - приватні клініки, де пацієнт платить, а лікар без оглядки на правоохоронні органи та без угризнення совісті може отримати винагороду за свою працю. Такі клініки, як гриби, ростуть в Ужгороді. Але робити приватний бізнес в державній клініці в котрій отримуєш зарплату, в котрій користуєшся обладнанням, лабораторією - аморально! Можна також скласти угоду на оренду операційного блоку, пологового залу і як приватний підприємець у вільний від основної роботи час надавати платні послуги, сплачувати податки та отримувати прибуток. Багато лікарів у такий спосіб покращують своє матеріальне становище... А те, що громадянин без всякої освіти (по-справедливості) не може жити в такому достатку, як висококваліфікований спеціаліст - це факт! А ще коли в нього руки не з того місця ростуть...

Справедливість 2019-12-20 / 14:18:19
ЗЕгукани! Вйо.. Лікуватися до бубочки і всієї соросятні.

Справедливість 2019-12-20 / 14:13:44
Вивчіть спочатку, що таке хабарі. Не повинен лікар і якесь нездале і тупе однаково заробляти. Навіть за тих, хто фахово працює в інших сферах, то лікар теж повинен більше заробляти. В усіх країнах лікарі є багатими людьми. Лікарем дано бути одиницям. Тому їм так і платять. Лікар може замінити майже любого, а от на лікаря ще ніхто не перевчився. У тупаків немає мізків щоб навіть зрозуміти складність роботи лікаря, зате воно навчилося гавкати в інтернеті. Скоро й лікарів не буде. Старші допрацюють, а молоді втічуть. І не тільки із-за зарплат. Кому розумному треба все життя вчитися, щоб якесь неосвічене бидло прийшло з болячкою та ще й щось воняло? Нехай ці рагулі одне одного лікують. Але із-за цих тупих воняків постраждають адекватні люди.

ужгородець 2019-12-20 / 14:02:39
Хитрожопі Панті таким чином вирішили усією сім'єю чухнути за кордон, а щоб було за там жити об'явили себе переслідуємими. Коли хабарі горнули лопатою не думали про політичний притулок?

Степану Круку 2019-12-20 / 11:27:57
А що може проста пересічна людина у нашій країні зробити, доведена до відчаю, щоб захистити себе та свою сімю від бандитів при владі!? Битися головою об стовпа, вовком вити!? Ви правильно підмітили, що це остання надія на можливу увагу з боку закордонних урядових структур до наших клоунів у вищих ешелонах влади, які на словах піарять запаморочливі зміни. Вище піару та брехні поки справи не видно, дилетанти та в доску свої хлопці з кварталу 95 впевнено ведуть країну... бачимо куди.

Степан Крук 2019-12-20 / 10:19:30
Якщо в такий спосіб родина Пантьо хоче привернути увагу українських правоохоронних органів та громадськості - тоді підтримую! Якщо ці лікарі реально впевнені що МАССАД, МІ-6, ЦРУ розпочнуть слідство і вирішать їх проблему - це абсурд! Має місце кримінальне посягання на майно громадян та відверті погрози фізичною розправою. То до чого тут спецслужби іноземних держав? Зрозуміло, що сім'я Пантьо у відчаї, але дії повинні бути розумними.

пенсіонер 2019-12-20 / 07:08:40
З марсіанськими правоохоронними хай поспілкуються хабарники.
З яких це під юрисдикція іноземних правоохоронців розповсюджується на територію України та її громадян.
Зовсім уже дах поїхав.
Тут дали по руцям хабарникам, то може по їдуть за кордон бабло колотити?

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн