У Мукачеві фігурант кримінального провадження, до якого прийшли з обшуком, при втечі провіз поліцейського на капоті (ФОТО)

Слідчі Мукачівського відділу розпочали слідство за фактом умисного заподіяння працівникові поліції тілесних ушкоджень у зв`язку з виконанням ним службових обов`язків.

У Мукачеві фігурант кримінального провадження, до якого прийшли з обшуком, при втечі провіз поліцейського на капоті (ФОТО)

Сьогодні, 19 грудня, 32-річному мукачівцю повідомили про підозру в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень під час виконання ним службових обов'язків, тобто за ч.2 ст. 345 Кримінального кодексу України.

17 грудня на підставі ухвали суду на проведення обшуку за місцем проживання мукачівця поліцейські відділу прибули до приватного будинку фігуранта кримінального провадження.

При появі правоохоронців власник будинку сів у автомобіль та здійснив наїзд на поліцейського, який намагався зупинити його. Під час інциденту чоловік завдав працівникові кримінальної поліції Мукачівського відділу тілесні ушкодження, провізши його на капоті машини. Однак, намагаючись уникнути відповідальності, він втік з місця пригоди.

Водночас за місцем проживання мукачівця правоохоронці провели санкціонований судом обшук. Під час процесуальних дій у помешканні чоловіка поліцейські виявили та вилучили шприц з білою кристалічною речовиною, ймовірно, «метамфетаміном», пакетик з його залишками та два згортки паперу з вмістом речовини рослинного походження, схожої на канабіс. Вилучене скеровано на експертизу.

Кримінальне провадження відкрито за ч.1 ст. 309 (Незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному міри запобіжного заходу.

Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

19 грудня 2019р.

Теги: обшук, капот

Коментарі

Звернення до СБУ та поліції 19.12.2019 / 19:11:32
Прошу затримати Організоване злочинне угрупування "Каменцові", а саме: Каменца Іван, Мастяк Іван , Пеняк Богдан , Симочко Василь, Поправка Валерій , Шелемон Вадим, Майдич Руслан , Грідін Денис , Рогач Іван ,Гайданка Тарас , Риган Василь, які займаються незаконним та нелегальним переправленням зброї , наркотичних засобів та нелегальних мігрантів через українсько-словацький кордон. Тут зазначені і особи, які сприяють уникненню відповідальності ОЗУ та виступають в ролі прокладки між правоохоронною системою та злочинним світом Березнянщини.

Степан Крук -Саша 19.12.2019 / 14:18:30
У таких випадках не потрібно жаліти ні часу, ні паперу, ані ручок! Один показовий постріл на враження може зупинити криміналітет. Це б було знаковою подією для криміналу. Але застосовувати зброю потрібно виключно із законодавством та врахуванням посадових інструкцій...

Саша 19.12.2019 / 14:10:18
Ні, стріляти вони, я так думаю, знають.
....просто справа у іншому: за один єдиний постріл з табельної вогнепальної зброї потрібно буде відписуватися не один тиждень. При цьому списавши не одну ручку та упаковок бумаги на пояснення... Це Україна, Дєтка!!!

Степан Крук 19.12.2019 / 14:02:31
Ще раз! Нахрена козі баян, а копам пістоль! Себе захистити не можете, а що вже про нас неозброєних казати. Роздайте людям зброю, якщо самі не можете!!! Подивіться за останній місяць зведення по кримінальній обстановці в області - це жах!

Степан Крук 19.12.2019 / 13:58:48
Працівник поліції озброєний табельною зброєю, на нього скоюється напад, пізніше злочинець безперешкодно втікає. Чому не застосована у даному випадку зброя? Чому в такий спосіб не зупинили злочинця. Який Вам, шановні поліціянти, намалювати ще закон, щоб Ви без боязні могли виконувати свої повноваження? Стріляти розучилися???

НОВИНИ: Кримінал

11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 6
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
19:19
/ 2
У Негрові на Мукачівщині директорка дитсадка привласнила 650 тис. грн зарплат двох "липових" працівниць Фото новина
17:35
На Закарпатті посадовець допустив вирубку лісу в заповіднику на 4,5 млн грн Фото новина
16:08
Спроба втечі за $15 тисяч: на Закарпатті викрили переправника разом з "клієнтами" Фото новина
14:09
/ 5
На Закарпатті викрили лікаря ВЛК, який за гроші "списував" військовозобов’язаних Фото новина
12:35
У Барбові чоловік з ножем напав на сусіда: постраждалий у лікарні Фото новина
15:29
В Ужгороді грабіжник надкусив потерпілому вухо під час нападу Фото новина
» Всі новини