В Ужгороді відбулися громадські слухання з обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту державного планування (ВІДЕО)

Громадські слухання з обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту державного планування («Внесення змін до Генерального плану міста Ужгород») відбулися сьогодні в Ужгородській міській раді.

В Ужгороді відбулися громадські слухання з обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту державного планування (ВІДЕО)

Це – один із важливих кроків до нового Генплану обласного центру Закарпаття.

Як зазначив на початку міський голова Богдан Андріїв, Ужгород користується генеральним планом, затвердженим у 2004 році, який нині не зовсім актуальний. Генеральний план 2016 року рішенням суду було скасовано. Зараз, щоб підготувати, приміром, проєктну документацію, доводиться розробляти окремі детальні плани територій. А це – і додаткова трата часу, і додаткові кошти.

Богдан Андріїв також відзначив, що будуть враховані всі зауваження та пропозиції – і ті, які надходили до управління містобудування та архітектури протягом місяця обговорення, і ті, які будуть висловлені під час сьогоднішнього обговорення, закликав активно долучатися.

За словами начальника містобудування та архітектури Олега Боршовського, із жовтня 2018 року діє Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку», яким визначено механізми урахування екологічних аспектів при розробці та прийнятті проєктів документів державного планування, містобудівна документація також розроблялася із 2018 року, таким чином забезпечено всі необхідні процедури. Розробником Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту державного планування («Внесення змін до генерального плану міста Ужгород») є державне підприємство «Діпромісто», його представники також були на громадських слуханнях.

За підсумками обговорення документ підтримали, врахувавши всі пропозиції, що надійшли, зокрема від департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА, управління Держпродспоживслужби тощо.  

17 грудня 2019р.

Теги: слухання

НОВИНИ: Соціо

18:17
/ 3
На Закарпатті прикордонники викрили двох хабародавців Фото новина
17:10
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який кілька днів блукав у горах Фото новина
14:18
/ 2
Останній дзвоник пролунав сьогодні для школярів Ужгорода Фото новина
13:06
На Тячівщині 10-річна дитина потрапила до реанімації після наїзду електросамоката Фото новина
10:19
В Ужгороді попрощалися з 32-річним солдатом Мироном Стегурою, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:00
/ 2
На Закарпатті створили віртуальну подорож національним парком Фото новина
18:15
На Закарпатті запроваджують обмеження руху великовагового транспорту у спеку Фото новина
16:25
У Мукачеві поховали 31-річного воїна Євгенія Гуранича, який поліг на війні з росією Фото новина
15:26
/ 2
На кордоні з Угорщиною затримали чоловіка з фальшивими документами Фото новина
13:23
/ 2
На Закарпатті помер провідник ОУН та колишній політв’язень Василь Бряник Фото новина
10:19
/ 1
Медикині із Закарпаття пройшли інтенсивне навчання у Варшаві Фото новина
21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
18:37
На Закарпатті вручили посмертну нагороду матері прикордонника Фото новина
17:28
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Мироном Стегурою Фото новина
16:37
/ 1
В Ужгороді спіймали нетверезу водійку таксі Фото новина
14:40
Серед картоплі на Закарпатті виявили боєприпас Фото новина
10:05
Мукачівець під наркотиками спричинив ДТП і намагався втекти Фото новина
21:12
/ 5
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 14
Мер власних інтересів
14:36
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
» Всі новини