Серед звільнених заручників, яких на Закарпатті утримували в підвалі як потенційних нелегалів, було двоє дітей

Правоохоронці звільнили родину із чотирьох осіб, яку зловмисники тримали в заручниках, оскільки у них не вистачило грошей на «трансфер» у країну Євросоюзу.

Серед звільнених заручників, яких на Закарпатті утримували в підвалі як потенційних нелегалів, було двоє дітей

Працівники обласного управління стратегічних розслідувань та Ужгородської місцевої прокуратури затримали організатора та двох членів групи, а також звільнили чотирьох заручників, у тому числі двох малолітніх дітей, яких ті незаконно утримували. Лідером угруповання виявився депутат селищної ради.

Під час документування злочинної діяльності угруповання правоохоронці встановили, що до складу входить троє громадян. Усі вони - місцеві мешканці, а організатором виявився депутат однієї із селищних рад. Учасники ОЗГ організували канал незаконного переправлення нелегальних мігрантів через держаний кордон України до країн Європейського союзу, зокрема до Словаччини та Угорщини.

Завдяки проведеним заходам оперативникам вдалося встановити не лише місце знаходження членів угруповання, а й родину, яку вони незаконно утримували. Серед «заручників» були і двоє їх малолітніх дітей. Фігуранти повинні були найближчим часом переправити громадян Таджикистану до іншої країни. У зв’язку з тим, що у цих осіб не вистачало коштів на «трансфер», їх силою відвезли до підвального приміщення. При цьому відібрали гроші – 7 тисяч доларів США, документи, одяг та мобільні телефони.

Одному із заручників вдалося втекти та звернутися по допомогу до поліцейських. На момент його звернення вже готувалася спецоперація для затримання учасників злочинної групи та визволення людей.

Вчора, 11 грудня, оперативники Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Нацполіції спільно з прокурорами Ужгородської місцевої прокуратури за участю спецпризначенців КОРД та роти особливого призначення поліції затримали всіх фігурантів.

Наразі організатору та членам ОЗГ повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 187 (розбій) та ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомляють в Управлінні стратегічних розслідувань в Закарпатській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

12 грудня 2019р.

Теги: заручники, діти, нелегали

Коментарі

Сто косарю 2020-01-04 / 18:27:04
100000$ мусорами і питання закрили

для штефан з міліції 2019-12-18 / 12:03:59
Менти , як усе - нич не знавуть!!! або не хочуть знати?

Штефан з міліції 2019-12-17 / 23:06:18
А до тої компанії чого засчіталі таможніка Рігана Васіля, Сімочка Васю голову адміністрації та Гайданку Тараса, шо адвокат?

михо 2019-12-16 / 14:17:56
Можу нагадати як той Шукаль поміг на виборах Балогові до Верховнї ради. Він з усіма такий добрий.Можна розказати шо він розказуаав, шо другим казав, шо Цибикові. А своє зробив. Хто у нас пернеміг у районі. Він хотів указпти шо много може. А ця ситуація одна Насолити Вурстові. Машини з рінчові не забуто.

Яр.Шукаль 2019-12-16 / 11:30:19
Йой тать забов ще за Нельку Глодан. А всьо зробив аби два куми йшли по єдному округу. То треба Кірику помогти. І Мішові помуг на окрузі. А його жоні. А ще другим помагаву. І всім розказую тать ми вмісті йдеме. І слуга і самовисуванці і другі

Нік 2019-12-15 / 23:50:15
Новина вже не актуальна. Пройшов ажіотаж

Звернення до СБУ та поліції 2019-12-15 / 21:42:11
Прошу затримати Організоване злочинне угрупування "Каменцові": Каменца Іван, Мастяк Іван , Пеняк Богдан , Симочко Василь, Поправка Валерій , Шелемон Вадим, Майдич Руслан , Грідін Богдан , Рогач Іван ,Гайданка Тарас , Риган Василь, які займаються незаконним та нелегальним перетравленням зброї , наркотичних засобів та нелегальних мігрантів через українсько-словацький кордон.

Мер 2019-12-14 / 05:47:48
Перед виборами треба шоу

Гена 2019-12-14 / 00:15:29
То заказав тото кіно копча володя

Копча 2019-12-14 / 00:02:06
Сталіна на них не є, нахрен всіх закрити по лагерях, най куфайки шиють... Всіх і з одного боку і з другого... Одброси, бля...

Но позерай 2019-12-13 / 19:38:58
Люди які займалися нелегалами 100%,а може займаються і тепер сидять в депутатських кріслах Ужгородської міської ради і тепер ,один з них Чурило , і мабуть половина його однопартійців.

Пугінський 2019-12-13 / 12:53:48
Но,та Шукаль і ту напісав!Та нашто про соїх депутатів ту написав.Батадь Пеняк не од нього, вун наш пацан і вун в туй ситуації не при ділах. І я не тупий і не продажний,я борець за справедливість, АТОВЕЦЬ Я!!!

Ярослав Шукаль 2019-12-13 / 12:32:08
Люди добрі в мене все схвачено в Березному бізнес,ліс,депутати зарас виграем вибори в ОТГ.всі мої депутати пройдуть а саме Попадинець Тарас,Владислав Каменца,Михайло Ігнатей,Микитич Іван,Пекар Павло,Цар Марія,прошу голосувати за порядних!!!

Березний 2019-12-13 / 11:35:06
Але же тот Ладані так хоче влади, шо ся не боїть попортити собі репутацію з таков компанійов.

Віктор 2019-12-13 / 11:22:04
Пугінський ще і боягуз просто гав-гав тай на тому все!!! То йому всі статті пишуть вун вобже не грамотний надавали набрав зимлі все продав поміняв штефановічові на нюхес...а чого такий червеняк од нюхеса..Останій час нюхать з джудійом нінькошом !!!

Ладанійові 2019-12-13 / 10:58:31
Пугінського в прес-секретарі. Вун правда тупий, але за гроші хоть шо напише.

Березанич Вова 2019-12-13 / 10:56:41
Добрий день березняни шо заболисьте коли поправка варера був директором комунала ни води нигда не було за мусор і не говорю ..зато зарплата 1000$.собі намалював..а техніка все продали екскаватор,гуновоз зато плаца як мае боті...

Юра Цибік 2019-12-13 / 10:48:20
Чикута Юрка ,Стаса Келемця заболисьте .Вни тоже роблять людий !!!!

гриб 2019-12-13 / 10:43:00
безпредел