41% ужгородців вважають, що справи у місті йдуть у правильному напрямку, 58% – що країна рухається правильно

Соціологічна група «Рейтинг» опублікувала результати п'ятого всеукраїнського муніципального опитування.

41% ужгородців вважають, що справи у місті йдуть у правильному напрямку, 58% – що країна рухається правильно

Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. Це щорічне опитування дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.

Опитування проводилось у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 67,7%. 

Відповідно до результатів опитування, у зведеному рейтингу обласних центрів України заіндексом задоволеності якістю 22 сфер та послуг Ужгород набрав 2,7 бали. Це - передостаннє місце, яке обласний центр Закарпаття ділить із Одесою, Києвом та Дніпром. Нижчийбал - 2,6 - набрали тільки Запоріжжя, Херсон, Полтава, Чернівці та Миколаїв.

41% ужгородців вважають, що справи у місті рухаються у правильному напрямку. Також у правильності напрямку, в якому рухається загалом країна, впевнені 58% ужгородців.

Разом із тим, діяльність міського голови схвалюють лише 25% мешканців Ужгорода. А схвально про роботу міської ради в цілому висловлюються 26% ужгородців.

З іншими показниками опитування можна ознайомитися за посиланням http://ratinggroup.ua/research/regions/pyatyy_vseukrainskiy_municipalnyy_opros.html?fbclid=IwAR1vtwgyUKRl3kWGFdBdOUiGHYv3dgYmLwExUhdaYsvYbE0KOVr7rPARCck.

11 грудня 2019р.

Теги: опитування, місто, справи

Коментарі

РУХ-прес 12.12.2019 / 11:26:01
Авторитарний і клановий стиль управління громадами породжує багато сумнівів і нарікань в середовищі громади. Кулуарні вирішення питань в Ужгороді приводить до того, що влада не інформуючи і радячись з жителями міста витрачає коти туди куди їй вигідно - в супереч нагальним потребам ужгородців. Коли мер останній раз звітувався і радився з ужгородцями?

НОВИНИ: Соціо

09:06
У Мукачеві щодня о 9:00 зупинятимуть транспорт для хвилини мовчання
09:04
На війні з рф поліг захисник із Нижнього Солотвина на Ужгородщині Олексій Романенко Фото новина
08:55
На Закарпатті перед залізничними переїздами встановлюють знаки «Стоп» через відключення світлофорів
08:44
Коли вимикатимуть світло на Закарпатті 17 лютого
18:13
/ 3
Столітній ювілей відсвяткувала педагогиня з Ужгорода Фото новина
16:21
У селі Люта на Великоберезнянщині попрощалися із захисником Юрієм Галаговцем Фото новина
15:30
У горах Рахівщини заблукала туристка зі Львова Фото новина
15:12
Скеля Чур, язичницьке капище й аура пралісів – Карстовий міст у Карпатах Фото новина
13:01
/ 2
Рятувальники на Драгобраті допомогли туристам, які заблукали під час спуску Фото новина
12:22
На Ужгородщині нетверезий водій наїхав на 65-річну жінку Фото новина
16:50
/ 2
У Глибокому на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні Олександром Топорницьким Фото новина
09:25
/ 2
На кордоні з Румунією фотопастки зафіксували рись Фото новина
15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 3
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 5
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
» Всі новини