На Закарпатті держекоінспектори виявляють порушення на підприємствах

У ході планових та позапланових перевірок в поточному році житлово-комунальних підприємств в області, Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було встановлено ряд порушень.

Держінспекторами було встановлено наступні порушення природоохоронного законодавства:

У КП «Мукачівводоканал» м.Мукачево : - за результатами інструментально-лабораторних досліджень встановлено перевищення гранично допустимого скиду (ГДС) забруднюючих речовин в р. Латорицю.

У КП «Комунал- Сервіс» смт Великий Березний: Через неналежне утримання очисних споруд та технічних пристроїв а також недотримання правил спеціального водокористування, КП перевищує гранично допустимий скид (ГДС) забруднюючих речовин в р. Уж.

У КП «Комунальник» м.Перечин: здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами без відповідного дозволу; не дотримується, нормативів гранично допустимого скидання забруднюючих речовин в р. Уж; не подав декларацію про відходи на 2019 рік.

Під час перевірок, відділом інструментально-лабораторного контролю проведено відбори проб стічних вод безпосередньо з випусків каналізаційно-очисних споруд та у контрольних створах річок. За результатами вимірювань зафіксовано перевищення нормативів (ГДС) забруднюючих речовин встановлених чинним дозволом на спеціальне водокористування. За виявлені порушення трьох посадових осіб з вищезазначених підприємств притягнуто до адмінвідповідальності, на загальну суму штрафів 833,00 грн. З метою усунення порушень, Інспекцією видано приписи суб’єктам господарювання.

За скид забруднюючих речовин зі зворотними водами та перевищенням встановленого нормативу ГДС, що є порушенням законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, Інспекцією проведено розрахунок збитків завданих державі та виставлено претензію для добровільного відшкодування. Зокрема, для КП «Мукачівводоканал» проведено розрахунок збитків на суму 8409,58 тис.грн.; для КП ««Комунал- Сервіс» проведено розрахунок збитків на суму 979,56 грн.; для КП «Комунальник» проведено розрахунок збитків на суму 1599,95 тис.грн. Інспекція здійснить інформування органів місцевого самоврядування щодо неефективності роботи очисних споруд розташованих на їхній території та для вжиття відповідних заходів в межах встановлених законодавством повноважень.

11 грудня 2019р.

Теги: порушення, інспектори

Коментарі

*** 11.12.2019 / 14:52:51
А пенсійний фонд що робить із залізничниками пенсіонерами?За 40років стажу,треба мінімум 4000-5000 грн.,А У вас?

Мешканка 11.12.2019 / 14:14:09
Погоріляк з цих питань обливав брудом діючу на той час владу. Іванку, пак хто ти типир мішає порядок у Перечині наводити? Де гроші, кудись потратив державні мільйонні субсидії? Так такого грязного й вонючого цетру як у Перечині в області немає, Березняне без хвальби, без обміну примітивного якогось досвіду, а уже нас обскакали. Ганьба! Зрада!

НОВИНИ: Соціо

18:07
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 5
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
/ 2
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
10:06
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Едуардом Ного Фото новина
17:13
Підтверджено загибель Героя із села Костилівка на Рахівщині Анатолія Годенчука Фото новина
13:24
На Закарпатті за місяць розшукали сімох водіїв-втікачів після ДТП
12:49
/ 1
Підтвердили загибель воїна із Перечина Івана Ценкнера Фото новина
10:04
/ 1
Нетверезий водій в Ужгороді спричинив ДТП та врізався в огорожу Фото новина
18:28
У Хусті в ДТП за участі автомобіля та скутера травмувався чоловік Фото новина
11:22
/ 2
У Мукачівському замку «Паланок» триває лицарський фестиваль Фото новина
08:14
Закарпаття стало частиною нового міжрегіонального маршруту «Карпатський етновайб» Фото новина
16:37
Після понад трьох років полону на Закарпаття повернувся оборонець Маріуполя Фото новина
12:27
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Савком Фото новина
18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
» Всі новини