У Мукачеві визначили порядок евакуації автівок порушників

Визначено порядок затримання транспортних засобів на штраф-майданчик та їх зберігання.

У Мукачеві визначили порядок евакуації автівок порушників

Рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету.

Забрати припарковані автівки на штраф-майданчик працівники муніципальної інспекції мають право, якщо вони перешкоджають руху або створюють загрозу на дорозі, а саме :

- якщо автомобіль поставлено на проїзній частині у два і більше рядів

- розташовано у заборонених правилами дорожнього руху місцях зупинки або стоянки, - на залізничних переїздах, естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними.

- на пішохідних переходах і ближче 10 метрів до них з обох боків, крім випадків зупинки для надання переваги у русі

- на перехрестях та ближче 10 метрів від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на ній пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги у русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга.

- на проїзній частині, де відстань між суцільною лінією розмітки чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 метрів.

- ближче 30 метрів від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а за їх відсутності – ближче 30 метрів від дорожнього знаку такої зупинки з обох боків

- ближче 10 метрів від позначеного місця виконання дорожніх робіт і у зоні їх виконання

- у місцях, де буде неможливим зустрічний роз’їзд або об’їзд транспортного засобу, що зупинився,

- ближче 10 метрів від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо у місці виїзду

- розташовано на виділеній смузі для руху громадського маршрутного транспорту або ж позначеній відповідними дорожніми знаками та/або дорожньою розміткою велодоріжці.

- перешкоджає руху або роботі снігоприбирального та іншого технологічного комунального транспорту у разі запровадження надзвичайного стану або у разі оголошення окремої місцевості зоною надзвичайної екологічної ситуації

- порушує схему паркування транспортних засобів – блокує проїзд по двох або більше смугах руху

А також якщо автомобіль перешкоджає проїзду інших транспортних засобів та руху пішоходів, у тому числі осіб з інвалідністю на спеціальних засобах пересування та пішоходів із дитячими візками.

За транспортування авто на спец-майданчик вагою його власнику доведеться сплатити від 720 гривень до 1080 гривень , в залежності від ваги машини. За перші сім діб зберігання автомобіля на стоянці - 144 гривні і за кожну наступну добу 24 гривні.

Власників та законних користувачів транспортних засобів просять неухильно дотримуватись вимог правил дорожнього руху при здійсненні зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів задля уникнення відповідальності за адміністративні правопорушення.

10 грудня 2019р.

Теги: порядок, евакуація, автівки

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини