На Виноградівщині викрито склад із контрафактними сигаретами та обладнанням, з яким постачали контрабанду тютюну до ЄС (ФОТО)

Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно із слідчими ГУНП в Закарпатській області та співробітниками Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції проведено ряд обшуків у Виноградові та Виноградівському районах.

На Виноградівщині викрито склад із контрафактними сигаретами та обладнанням, з яким постачали контрабанду тютюну до ЄС (ФОТО)

Обшуки проведено у рамках кримінального провадження за фактом незаконного збуту наркотичних речовин (ч.3 ст.307 КК України), незаконного зберігання і збуту сигарет без марок акцизного збору(ч.1 ст.204 КК України) та викрадення електричної енергії (ч.1 ст.188-1 КК України).

У ході проведених обшуків виявлено та вилучено 1250 блоків сигарет ок без марок акцизного збору, зброю, квадрокоптер, значну кількість мобільних телефонів  та інше обладнання, за допомогою якого, найчастіше здійснюється незаконне переправлення сигарет через державний кордон України. Вилучені предмети будуть досліджені  під час проведення відповідних експертиз.

Раніше, у рамках цього ж провадження, правоохоронці вилучили 7 кг марихуани, 250 гр кокаїну та викрили склад із понад 83 тис блоків (1 650 ящиків) контрафактних цигарок, які були запаковані у коробки з-під світильників. Крім того, було виявлено та вилучено комп'ютерне обладнання, яке зазвичай використовують для майнінгу криптовалюти. 211 одиниць вказаної техніки були несанкціоновано підключені до електромережі.

За погодження прокуратури Закарпатської  області слідчими Нацполіції повідомлено про підозру двом мешканцям Виноградова, один з яких наразі оголошений в розшук.

Іншому фігуранту судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але з можливістю внесення 96 тис грн застави. Прокуратура Закарпатської області оскаржила ухвалу Ужгородського міськрайонного суду. Наразі очікується на розгляд апеляційної скарги.

Триває подальше слідство, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

10 грудня 2019р.

Теги: сигарети, контрабанда, склад

НОВИНИ: Кримінал

18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 14
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
» Всі новини