Поліція перевіряє інформацію про ймовірне розбещення неповнолітніх лідером КМКС з Мукачівщини

Працівники Мукачівського відділення поліції проводять ряд необхідних дій для встановлення всіх деталей та обставин можливого розбещення неповнолітніх у селі Дерцен Мукачівського району

Поліція перевіряє інформацію про ймовірне розбещення неповнолітніх лідером КМКС з Мукачівщини

Сьогодні, 7 грудня, до чергової частини Мукачівського відділення поліції надійшов рапорт поліцейського про те, що під час моніторингу мережі Інтернет, він виявив публікацію про жителя села Дерцен, який, вірогідно, розбещував неповнолітніх.

Працівники поліції розпочали негайну перевірку опублікованої інформації. Попередня правова кваліфікація дій, які стосуються розбещення неповнолітніх – частина 1 статті 156 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Водночас поліцейські звертаються до громадян, які мають інформацію, що підтверджувала б вказаний факт, із проханням звернутися до найближчого відділку поліції чи зателефонувати на лінію «102», повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

За інформацією місцевих ЗМІ, ймовірний розбещувач - лідер партії КМКС у селі Дерцен, вчитель тамтешньої школи. За інформацією джерел із правоохоронних органів, чоловік, начебто, в обмін на інтимні послуги обіцяв школяркам вступ до одного з вишів. Свої втіхи він записував все на відео. До правоохоронців скандальні фотографії та відео (з яких доступні скріни) потрапили від самих жертв чоловіка, а згодом були «злиті» на один із файлообмінників. Правоохоронці наразі вивчають матеріали справи і встановлюють чи були дівчата повнолітніми.

07 грудня 2019р.

Теги: розбещення, перевірка, лідер, КМКС

Коментарі

Ицик 09.12.2019 / 18:58:11
Докидь било Дрисино - такоє ся не чинило! А став Дєрцєн - туй го маєш

Макс 09.12.2019 / 18:00:01
Так так блискайте своім розумом

Ицик 09.12.2019 / 17:58:41
Но, гат такоє?! Та то такий величезний сийдьєн-дьолазотт на іхніх ушитких фівників.
Шось там не ушитко зрозумілоє: ті дівки самі тоті паскунні фотки представили? То він іх оноєнь, фотки робив, а пак ся з ними тими фотками ділив? Збоченець якиісь? "Нормальний" з таких би приховував, пак нє?

Читач 09.12.2019 / 12:59:53
Тепер у нашій ситуації з мадярами кожного мадярського злодія КМКС буде перевертати у політичного страждальця, якого утискує українська влада!!! Але ж у нормальному світі злодії національності не мають!!!

Микола 09.12.2019 / 12:03:23
то не антиугорська, то результат антиукраїнської, в головах мадярських "матрьошок"!

Макс 08.12.2019 / 21:16:26
Як уже зашкалює антиугорська дурь у деяких головах

Справедливість 08.12.2019 / 20:23:03
Привертає увагу тільки те, що мадяр з кмкс на відео знімав свої розваги. А так, то нормальна життєва ситуація. Сільський дядько запросив до себе дівку відповідної поведінки. Із свого ж села. То що вони мали робити? В шахмати грати?

хаха 08.12.2019 / 10:42:17
но ви мерзкі,причом туй Ілдія

Вуву 08.12.2019 / 06:06:23
А вот тут ти копча неправ.
Ілдия буде верещати ош єслі він такий "активіста" чом він до нейі не подзвонив.
Она би помогла яким советом ...
ілі ....
Та шо там говорити.
Щоб такоє паскудство на всю область.
Та она би сама ... лягла як матросов грудью на амбразуру.
Но вот вій йій не позвонив.
... І вот на тепер маєш.

Копча 07.12.2019 / 21:44:20
Ту сьме, дораз Ілдика з самим Орбаном начнуть верещати шо переслідують активіста а неповнолітні самі згвалтували його і то заслані СБУшниками шлюхи.

НОВИНИ: Кримінал

18:23
/ 1
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 3
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
17:45
/ 1
У Мукачеві через суперечку 44-річний чоловік напав на знайомого з ножем Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
» Всі новини