На Закарпатті розглядають можливість створення біля пунктів пропуску зон відпочинку для далекобійників (ФОТО)

6 грудня відбулася зустріч голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігоря Бондаренка з представниками асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП).

На Закарпатті розглядають можливість створення біля пунктів пропуску зон відпочинку для далекобійників (ФОТО)

На зустрічі були присутні: радник президента АсМАП Володимир Бідах, голова Ради регіону учасників АсМАП України Закарпатської області Іван Романюк, начальник Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області Олександр Канцідайло, командири Чопського та Мукачівського загонів – Руслан Цапюк і Ігор Доменюк, Василь Татош – начальник відділу Закарпатської митниці ДФС.

Володимир Бідах проінформував очільника краю про обставини, що склалися на кордонах області. Так, станом сьогодні утворилися величезні черги вантажівок на виїзді з України біля КПП «Ужгород-Вишнє Нємецьке» на словацькому кордоні та біля КПП «Тиса» на угорському кордоні. За його словами, така ситуація спостерігається вже тривалий час, а вантажівок щодня стає все більше. Причина цього - закінчення терміну договорів на рух вантажних авто через Польщу.

Ігор Бондаренко запевнив учасників зустрічі, що з боку влади є розуміння проблеми, яка склалася на кордоні,та проінформував учасників зустрічі, що ОДА звернулася з листом до Прем’єр-міністра України з проханням і пропозиціями вирішення даної проблеми.

Наразі найбільш болючою є проблема умов перебування перевізників біля пунктів пропуску: відсутність будь який умов гігієни, харчування, відпочинку, дозвілля, тощо.

Голова ОДА запропонував учасникам зустрічі розглянути можливість створення зон відпочинку біля пунктів пропуску, в яких водії вантажівок в належних умовах можуть провести час очікування, створити технічні умови для того, щоб черга вантажівок облікувалася електронними засобами, таким чином уникати будь-які зловживання. За словами Василя Татоша, це нагальне питання вже на розгляді в Кабінеті Міністрів України, повідомляють у пресслужбі Закарпатській ОДА.

07 грудня 2019р.

Теги: далекобійники, відпочинок, пункти

Коментарі

До Вуву 2019-12-09 / 12:58:16
Не спіши строчити, відпочинь небоже, бачиш смішні помилки допускаєш.

Вуву 2019-12-09 / 07:20:49
Я вибачаюсь :-))

Поавка 2019-12-09 / 07:19:53
Бондаренка

Вуву до Юондаренка 2019-12-09 / 07:19:11
Знаю що прочитаєш.
Так от ... Один тактй центр будувати коло словацького кордону
... Помилка.
Чому.?
Тому що його потрібно збудувати на тому місці ... Звідки автодороги будуть розходитись в двох напряках на Словаччину і хунію.
І от власне в томі місці чи поблизу і потрібно будувпти цей обєкт...
З тим ... щоб він міг обслуговувати транспортні потоки у обидва боки до кордонів і обидва які будуть сходитись від них в зворотньому напрямку.
Таким чином ... Не потрібно будувати в перспективі два центри але лишень один .
Це дасть можливість "зекономити кошти ... (і друге) плошу земель.
Які на рівнині мають неабияке значення і ціну.

Вуву до умніка 2019-12-09 / 06:20:07
Якщо ти бачиш такі речі ... Можна відзняти на телефон мінівідео.
Повір всякий інформсайт розмістить .
А далі хай люди скажуть своє слово.
А інакше хто повірить в те що ти пишеш !?

Byby 2019-12-09 / 06:16:16
Я вважаю що мова ... вона як жива вода яка переливається і сама знаходить собі шлях.
Тому непевно не варта себе зациклювати на тому як сказати.
Бо кожен говорить так як говорить його душа.
Якщо одному ближче водій вантажівки. Добре.
А комусь каміонщик або далекобійник.
І це нормально.
Зовсім недавно були такі слова як касета ... Радіоточка ... "Брехунець" ... Магнітофон ... Перед цим радіола ... магнітола ... патефон ... Чорнильна ручка ... фотоапарат ... Телеграма ...
Переговорний пункт ... Грошовий переказ ... Телефакс.
І де це все ???
В ІСТОРІЙІ.
АЛЕЖ ПРОЙШЛО ВСЬОГО ЯКИХОСЬ 20
... 30 РОКІВ.
Так і тут.
Щось зявляється нове. Щось видозмінюється ... Трансформується (переноситься)
Наже життя це рух кожно секунду.
Як можна "обмежувати себе" чи свідомо збіднювати мову .???

Volodymyr Krasnoholovets 2019-12-08 / 09:45:40
В нашій мові немає "далекобійників" і такого слова немає в жодній цивілізованої країни...
Тому, якщо укранці вважають, що вони люди цивілізовані, то треба вживати
--- водій вантажівки ---
В ЄС є суттєві обмеження на робочий день водія вантажівки - чи то 8 чи максимум 10 годин за кермом на добу. Після 5 днів їзди обов'язково два дні відпочинку. Швидкість обмежена - 80 км.
Стосовно зон відпочинку - тут головне створити умови аби затримка при перетині кордону була мінімальна. В самому пункті затримки бажано аби був в продажі гідрид, він суттєво покращує увагу водія на дорозі (тим паче гідрид закладений в закарпатську глину):
http://hydridfortis.simdif.com

Умніку задроченому 2019-12-08 / 09:03:38
Яка разниця пудрят ци пуд ряд?
Кіть собаки продажні пущавуть по встречці за гроші тай проводять коло колейки тоже за гроші.

Местному 2019-12-07 / 21:35:08
Не пудрять а пуд ряд.
Грамотєй.

Месний 2019-12-07 / 20:47:44
Тай навидіть порядок із мусорами шо беруть по 1000-2000 грн. Та пущавуть встречков усіх пудрят!!!!!!!

Месний 2019-12-07 / 20:44:35
Які щи пункти проводження дозвілля?
Границя ото вам ни курорт!!!!!!
Начніть уже нормально робити,тай закрийте уже наконицьто тот сораний термінал!!!
Де такоє є ош сперед границьов приватна територія????????!!!!!!!!!

Вуву 2019-12-07 / 20:30:50
І може як на додаток з тим що нижче і проти мене.
Якщо в (не тільки в Закарпатті)
Украіні нема такого центру для каміонщиків ...
То це не значить що його не повинно бути.
З огляду на те що вантажні перевезення між Украйіною і ЄС будуть збільшуватись ...потреба в таких центрах вже зявляється.
А поза всім тим ... Це комфорт і зручність для водійів .
Безпека і культура праці.
Власне все те чого нашим далекобійникам не вистачає.
Плюс нові робочі місця .
Плюс надходження в бюджет.
Плюс кращі дороги.
НЕВЖЕ ЦИХ АРГУМЕНТІВ ЗАМАЛО ???

Вуву 2019-12-07 / 20:17:40
Буде простіше знайти в "you tub"
Далекобійник Алекс Брежнев.
Сам він з одеси.
Живе в Канаді.
Інформаційі повна купа.
Там і про Канаду і про США і все що повязано з цею роботою.
До речі в Канаду (саскачеван) беруть на роботу далекобійників з Украйіни по спеціальній програмі.
Вимоги ... Базова англійська для комунікаціі.
Дозвіл на роботу з вантажними автомобілями.
Мінімальний стаж (точно не скажу чи 3 чи то 5 років).
Більш детальну інформацію можна отримати в Канадському посольстві
Після трудовойі візи на три роки дають дозвіл на пмж.

Вуву ... до міклухо миКукалаю 2019-12-07 / 19:58:37
Вуву не строчить.
Вуву пише.

Вуву 2019-12-07 / 19:46:31
Дякую за увагу.
1.далекобійникам відпочинок в дорізі необхідний ... Для відновлення сил.
Знаю ... Робота важка ... Великі відстані перевезення вантажу.
Але найголовніше безпека.
Бо власне не один шовер вантажівки зробив автокатастрофу і смертельним наслідком.
Тому що був змученим ... Не виспаним ... Втрачав контроль ... Реакцію ... Засинав за кермом.
(Я доречі по собі знаю як я після роботи в ночі трохи не потрапив під фуру на свойіц машині. Знаю що пишу).
Справа не саунах і масажних салонах з дівчатами ... Це вже ваші фантазійі.
А справа про те що якщо йіде приміром фура з полтави чи із Запоріжжя і от дойіхала до кордону.
А тут центр для каміонщиків.
Сходив водій у кафе ... Перекусив.
Зайшов у магазин ... Еупив собі щось в дорогу (перекусити чи воду).
Брудна машина ... Заіхав помили.
Щоб десь там не штрафанули.
Чи спустило колесо ...
Заіхав у майстерню змінили колесо ... Чи мастило.
Чи відремонтували яку поломку яка може статись в дорозі.
Проплата.
Дзвонять на фірму ... І перекидають гроші на майстерню.
Або водій для цього спеціальну картку з рахунком.
Прийіхав на фірму відчитався.
Ps.
Наші цього не знають.
В Канаді В США іМЕКСИЦІ ...
водій вантажівки НЕ МАЄ ПРАВА ЙІХАТИ БІЛЬШЕ ЯК 10 ГОДИН.
КІЛОМЕТРАЖ РОЗРАХОВАНИЙ І ЧАС В ДОРОЗІ.
А такий вислів як "БОМБИТИ" (тбт.заробляти бабло йідучи по 12 чи 14 годин нема).
Контролюється все це строго ... до звільнення за порушення.
Якщо перевізник є контрактником і власником фури ... Забирають ліцензію на діяльність судовим рішенням.
І НІХТО НІ З КИМ В СЮСІ-ПУСІ НЕ ГРАЄТЬСЯ.
Просто наші "специ" всього цього не знають.
Наберіть в гуглі ...
"Truck recreation area in USA"
І подивися що це Є.
І як це Є.
І то без усяких образ.

Микола 2019-12-07 / 17:00:36
цікаво, по чиїй методичні "Вуву" строчить??? Кума із Завидова?... :)

Далекобійник 2019-12-07 / 15:53:26
Пане Бондаренко!
Навіщо відриваєте від роботи керівників різних служб на непотрібні наради? Краще запросіть попереднього дописувача, або ще ліпше - візьміть його до себе в радники. Тут же готовий від нього рецепт як вирішити проблему.
Як я думаю ( на відміну від попереднього радника), не обєкти вівдпочинку (готелі з дівчатами, сауни, корти для дозвілля) далекобійникам потрібно будувати, а ініціювати перед кабміном і домогтися вирішення проблеми із сусідніми країнами, усунення таких позорних ситуацій на кордоні. Далекобійники не повинні відпочивати на кордоні, поповнюючи чиїсь кишені, а ритмічно проїзджати кордон та своєчасно добиратися до своїх домівок. Їхні дружини у сімейному колі створять їм достойний, дешевший і корисніший відпочинок та дозвілля.
Я ТАК ДУМАЮ!

Вуву 2019-12-07 / 15:23:56
Нарешті.
Заговорили.
Така зона повинна бути.
Найкраще для цього йійі створити біля чопа.
А ьочніше коло саломонова і зробити кпп з "чорнотов на тисою"
1. Розгрузить Ужгород.
2. В чопі і так перевалочний жд товарний вузол.
Як кажуть одне ближче до другого.
3. Додаткові робочі місця для цих мешканців.
Бо з боку і тісаашвань поруч.
Але треба щоб іще словаки хотіли там відкрити КПП.
Ps.
Чому не бажано під Ужгородом.
Дефіцит вільнихземель.
2. З боку аеропорт.
3. Коло самого кордону створювати такий транспортний тромб ... Це на перспективу ще будуть більші проблеми.
Тому таку зону відпочику можна розмістити біля середнього.
З обидвох боків ... Що в свою чергу зменшить навантаження (чергу) на самому КПП Ужгород - Вишнє нємецьке.
Я так думаю.

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 8
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою