В Ужгороді врочисто відзначили 28-у річницю Збройних сил України (ФОТО)

У Закарпатському академічному обласному музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв в Ужгороді сьогодні відбулися урочистості до 28-ї річниці Збройних сил України, у холі драмтеатру розгорнули виставку сучасної зброї та обмундирування.

В Ужгороді врочисто відзначили 28-у річницю Збройних сил України (ФОТО)

За ці роки українська армія зазнала величезних змін. Армія, яка почала відроджуватися після початку бойових дій на Сході нашої країни, на сьогодні вже у десятці найпотужніших армій Європи та у тридцятці світових армій, має найвищий рівень довіри населення з-поміж усіх державних інституцій та є гарантом суверенітету й незалежності України.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв у вітальному слові подякував воїнам, які боронять нашу державу, захищають мир і спокій українського народу. 

Військових вітали також заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, військовий комісар Закарпатського обласного комісаріату Богдан Череміський.

У залі також були присутні матері та дружини полеглих на Сході України воїнів. Загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок справу підвищення бойової готовності військ, зразкову дисципліну та з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України грамотами Ужгородської міської ради нагородили підполковника, військового комісара Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Ігоря Тищука, майора, заступника військового комісара з територіальної оборони Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Сергія Журавля, майора, заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Олега Гаврика та старшину, начальника служби захисту інформації Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Івана Смерічку, а також військовослужбовців Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку – солдата Олексія Вінтоняка, старшого прапорщика Івана Бакоша, лейтенанта Андрія Рижана, підполковника Сергія Сідорова.

Музичне вітання воїнам підготував Заслужений академічний Закарпатський народний хор.

06 грудня 2019р.

Теги: річниця

Коментарі

Вуву 06.12.2019 / 17:45:52
Штото варсофонія не видко ...
Навірно не прийшов сегіняшний бо уже встати не бірує.

НОВИНИ: Соціо

20:40
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 7
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 1
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
» Всі новини