Важкохворий мукачівець отримає 1 млн грн на лікування складного онкогематичного захворювання

Безпрецедентне рішення ухвалили сьогодні депутати Мукачівської міської ради.

Важкохворий мукачівець отримає 1 млн грн на лікування складного онкогематичного захворювання

Мукачівець Михайло Рубан, який кілька років поспіль бореться з важкою недугою, отримає на лікування з міського бюджету один мільйон гривень.

На сесії Мукачівської міської ради депутати погодили збільшення бюджету програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» на 2019-2020 роки на один мільйон гривень.

Михайло має складне онкогематологічне захворювання і потребує термінової трансплантації автологічних стовбурових клітин. Загалом, таке лікування обійдеться родині у понад 100 тисяч євро. Сім’ї вдалося зібрати менше половини від необхідної суми. Оперативне втручання заплановано на кінець грудня. Наразі фахівці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради підготували проект рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради про надання матеріальної допомоги Рубану Михайлу у сумі один мільйон гривень. Засідання виконавчого комітету відбудеться 10 грудня 2019 року.

Попередньо, внесення змін до програми і збільшення обсягів фінансування на один мільйон гривень було погоджено фінансовим управлінням, юридичним відділом, відділом економіки. Проєкт цього рішення схвалив виконавчий комітет Мукачівської міської ради. Відтак, його розглянули й погодили на постійній депутатській комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Мукачівської міської ради та постійній депутатській комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології. Сесія Мукачівської міської ради остаточно затвердила додаткове виділення одного мільйона гривень, які й будуть скеровані на допомогу Михайлу Рубану.

Інформація про стан здоров’я Рубана М.А. оприлюднена за попереднім погодженням.

 
05 грудня 2019р.

Теги: лікування, захворювання

Коментарі

777 05.12.2019 / 20:36:37
Молодці !!! А є якісь банківські реквізити для коштів , я теж хочу допомогти .

Volodymyr Krasnoholovets 05.12.2019 / 15:11:14
Можна запропонувати альтернативне геть дешеве українське наукове лікування методом так званої інформаційної медицини.
Якщо є інші бажаючі - будь ласка, звертайтесь. Перевагу надамо дуже заможній особі з тяжким практично невиліковним захорюванням - з розрахунку на те, що по одужанні ця особа вкладе кошти в одну з наших українських технологій, які вкрай важливі для розвитку Закарпаття (наприкалад: переробка відходів в енергію, очистка каналізаційних стоків з отиманням органічних добрив, вітрова електрика з попереднім накопиченням вітрової енергії в стиснутому повтірі, електротрапорт на основі стиснутого повітря, дешевий обігрів помешкань на основі кавітаційного принципу, нові здорові будівельні матеріали та будівництво будинків ЗДОРОВ'Я і т.д.)
atomhydrogen@gmail.com

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 4
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
» Всі новини