У бюджет Мукачева на наступний рік закладено будівництво нового парку та пішохідного мосту

Сьогодні прийнято бюджет Мукачівської міської ОТГ-2020. Кошти виділено на усі важливі міські програми, на фонд бюджету розвитку громади передбачили понад 200 мільйонів гривень.

У планах - будівництво нових об’єктів та завершення розпочатих. Вже наступного року у місті відкриється кілька важливих стратегічних об’єктів, а саме Палац Культури, оновлений спортивно-оздоровчий комплекс ДЮСШ, міська поліклініка та ЦНАП. Облаштують 13 автобусних зупинок та 15 дитячих майданчиків.

Передбачено будівництво нового парку в мікрорайоні Черьомушки Першотравнева-Набережна, а також реконструкція парку імені Андрія Кузьменка. Також заплановано і будівництво пішохідного мосту від мікрорайону Черьомушки до Росвигова. На Берегівській об’їзній облаштують тротуари, велодоріжки, встановлять лед-освітлення. Це відрізок капітально відремонтованої цьогоріч вулиці від Паланківського мосту до колишнього цегельного заводу в Павшині. Закладено комплексний ремонт внутрішньо квартальних-проїздів: Свято-Михайлівська 5,46 та Руська 17,42, Підгорянська 4-4а, академіка Морозова, 3, Верді 3-3а,6, Зріні 174,176, Оркужна, 32, Фурманова,6, Великогірна 10-11, Франка 144,148, 152. 

По відділу капітального будівництва реалізують чимало проектів. Навесні повноцінно запрацює Палац культури. Буде оновлений і ДЮСШ, -  15 мільйонів гривень передбачено на новий проект з реконструкції бігових доріжок та трибун, а також футбольного поля. На реконструкцію існуючої будівлі та будівництво нових басейнів передбачено у бюджеті 17 мільйонів гривень. В травні-червні місяці планується завершення робіт і відкриття нової поліклініки. Проведено великий об’єм роботи цьогоріч, й наступного року підрядник готовий за чотири місяці завершити усі роботи. Це дасть можливість мукачівцям отримувати значно покращені медичні послуги без черг, на прийом до лікаря можна буде потрапити по запису, аналізи можна буде здати на первинному рівні у сімейного лікаря, також пройти експрес-рентген і експрес консультацію. 

 
05 грудня 2019р.

Теги: будівництво, парк, міст, бюджет

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 4
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
» Всі новини