На Виноградівщині пожежа знищила Volkswagen Sharan

4 грудня о 18:32 надійшло повідомлення про загорання автомобіля Volkswagen sharan, 2001 р.в., за адресою: Виноградівський район, с.Букове, вул. Борканюка.

На Виноградівщині пожежа знищила Volkswagen Sharan

За поки що невстановлених обставин, вчора, 4 грудня,  загорівся легковий автомобіль Volksvagen Sharan 2001 року випуску. На момент виникнення пожежі, даний транспортний засіб знаходився в гаражі приватного обійстя мешканця с. Букове, вул. Борканюка.

Дим, що виходив крізь щілини дверей гаража, господарі помітили запізно, але не розгубилися й одразу ж зателефонували до Служби порятунку 101.

Повідомлення про пожежу надійшло до Служби порятунку області о 18:32. На місце виклику було направлено черговий караул пожежно-рятувальної частини м. Виноградів у складі 5 рятувальників на двох одиниць техніки. 

За 10 хвилин вогнеборці прибули за вказаною адресою та приступили до гасіння пожежі. О 18:51 її було локалізовано і о 19:20 ліквідовано повністю. В результаті пожежі майже повністю згорів легковий автомобіль. А от будівлю гаража й житлового будинку надзвичайники, завдяки своїм злагодженим і вмілим діям, зуміли врятувати від знищення вогнем.

Травм та жертв на пожежі не було. Причина її виникнення та збитки  встановлюються компетентними службами.

 
05 грудня 2019р.

Теги: пожежа, автомобіль

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:19
/ 5
У 9 учасників фестивалю "Шипот" зафіксовано випадки гострих кишкових інфекцій
15:01
/ 1
В Ужгороді чоловік, що незаконно утримував в квартирі дівчину, тікаючи від поліції впав з 7-го поверху
10:30
/ 1
Через негоду тимчасово призупинено роботу ПП "Дзвінкове" на кордоні з угорщиною Фото новина
18:43
У Бедевлі на Тячівщині через пожежу в гаражі згоріли припарковані поруч причепи і бульдозер Фото новина
15:49
/ 1
На Рахівщині біля румунського кордону виявили тіло невідомого чоловіка Фото новина
14:14
У суботу в Ужі та Латориці виявили потопельників
13:16
У Чинадійові через пожежу в надвірній споруді з сіном "підгоріли" два припарковані поруч авто Фото новина
14:06
/ 4
У Великих Лучках на Мукачівщині, влетівши в прибудову магазину на узбіччі, загинув мотоцикліст Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
» Всі новини