У Берегові встановлюють пам'ятник Ференцу Ракоці на коні (ФОТО)

Відкриття оновленого парку, зі встановленим пам'ятником відбудеться 17 грудня.

У Берегові встановлюють пам'ятник Ференцу Ракоці на коні (ФОТО)

"У парку Будапешт встановлюють головну його окрасу - пам`ятник Ференцу Ракоці ll на коні. Після деяких складнощів скульптуру таки вдалося доправити на місце призначення. Це завершальний штрих у цій парковій зоні. А офіційне відкриття оновленого парку відбудеться 17 грудня", - повідомляє міський голова Берегова Золтан Бабяк.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у жовтні у Берегові реконструйовану площу "Будапешт"відкрили без Ракоці на коні. Відкрити парк планували у травні цього року, на День міста. Однак лише у 18 червня з Угорщини в Берегово доправили 20-тонний постамент для кінної скульптури Ференца Ракоці ІІ.

Тоді ж відкриття памятника у мерії анонсували на 17 грудня. Однак, на той час Міністерство культури України не дало позитивний висновок стосовно встановлення зазначеного монумента. Вочевидь, наразі всі формальні процедури щодо погодження завершено.

03 грудня 2019р.

Теги: пам'ятник, Ракоці

Коментарі

Вуву 2019-12-05 / 06:21:52
(Якось пригадалось)
Стоіт статуя
В руках граната
А вместо ***
Торчіт лопата.

Нема слів "красатішща"

До позерайка 2019-12-04 / 19:21:34
Позирайка - ти тупий в мадьярській історії як талпа бо Говерла пише правду звідки угри прийшли і то не секрет а історія. Ти б сходив в Ужгородський замок там ти розкажуть.

Позираючий збоку 2019-12-04 / 17:10:55
До Говерли : чоловіче тобі скільки років , що пишеш такі дурниці ? Ніби й не дітвак уже ... хоч сам віриш в те що пишеш ?

Няньо 2019-12-04 / 11:13:44
Аж буде той кунь то тулько з великим бовтом шоби мож його на праздники натирати до блєску як у Пітєрі курсанти натиравуть "Мєдному всадніку" після випуску, я то видів - дуже весело і селфі добре чинити особенно жонам. Там і поліція сильно не ганяє тих натирак, а в Берегові обще буде шик, хіба шо з Будапешта пришлють охрану.

Говерла 2019-12-03 / 23:38:05
Перепрошую, на Лівобережжі Дунаю - Паннонії - чи є у мадяр документи на право перебувати в цій одвічно слов'янській землі?
Мабуть є сенс перевезти потягом цього пам'ятника на другу батьківщину угорців - до Озера Балатон. А може одразу на материнську землю - до Південного Уралу?
Правда, можна й ще далі - на праматеринську землю, звідки угро-фіни рушили 10 тисяч років тому, з півдня Китаю десь коло Малайзії...

Говерла 2019-12-03 / 22:56:56
Мадярам дозволили жити місцеві народи лише навколо озера Балатон/ Болотон (велике болото). Чи можуть мадяри показати дозвільні документи на право проживання на Правобережжі Дунаю, в слов'янській Паннонії??? Тим паче, якого дідька вони роблять аж в Закрапатті?

Говерла 2019-12-03 / 22:53:13
А чому в паннонії не встановлюють пам'ятник Отцю Ору, легендарній особі з "Велесової Книги"? Він заснував Союз Кіммерійців і вони навіть заклали Карпатьску Руськолань.
Де пам'ятник Отцю Ору???

Вуву 2019-12-03 / 22:40:58
Здається зовсім недавно в Берегово були прийіхали хлопці і прошлися містом.
Шухер був страшний.
Хай би вони прийіхали на відкриття памятника і пояснили таким дебілам як ті що нижче понаписували.
ЩО БЕРЕГОВО ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ МІСЦЕВИХ ...
ЦЕ ТЕРИТОРІЯ УКРАЙІНИ.
І НЕ ТІЛЬКИ ВАМ ЙОВБАКАМ ВИРІШУВАТИ ЩО І ДЕ І ЯК МАЄ СТОЯТИ.
БО В РАЗІ ПОТРЕБИ (хто знає ...
Всяке в житті буває)
В КОГО БУДЕТЕ ПРОСИТИ СУКИ ДОПОМОГИ І ЗАХИСТУ В ХУНІЙІ ???
Ідете слідом до сексотом маскальом і пуінським медведчуком.
Ну бля ідіоти.

Читач 2019-12-03 / 22:24:10
Правильно відповів вуву "до вуву". Кому не любиться проживати в Берегові, нехай чим скоріше його покидає. Наше місто - багатонаціональне і в ньому завжди панував мир і спокій між людьми. Відносно Бабяка, то не таким як вуву давати оцінку його діям. Радив би вуву перед тим, як комусь давати оцінку, вранці після перепою та глибокого і кошмарного сну, стати перед дзеркалом і подивитися на свою невтішну та спотворену рожу і тільки переконавшись, що виглядиш чемно, наважитися давати кому-небудь свої поради.

До Вуву 2019-12-03 / 21:51:18


Коментар видалено. Протиставлення регіонів України одне одному. Адмін


Вуву 2019-12-03 / 21:01:09
Може бути і так як я думав.
що прийізд грушника медведчука в часі ... "збігу обставин"
Відбувся не зпроста.
Точно що є скоординовані дійі.
Ps.
АЛЕ КУДИ ДИВИТЬСЯ І ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ НАШЕ ОБЛАСНЕ СБУ ?
(Віддає честь "кащею") ?
Чи показушно подає матеріал про посилене патрулювання національнойі гвардійі ...
По забезпеченню громадського правопорядка
" У ГІРСЬКИХ ВАЖКОДОСТУПНИХ РАЙОНАХ" !!!
:-)) :-)) :-)) :-))

Вуву 2019-12-03 / 20:51:17
Недавно було повідмлення що львівський господарський суд відкрив кримінальне провадження проти мере Берегова ...
Бабака.
(Правда підозру ще не оголосили)
Тому моє припущення є таким ...
Що ніякого погодження (з мінкультом Украйіни ) на встановлення цього гавношедевру не було і нема.
Просто користуючись нагодою того що вмісті мер який відкрито відстоює хунський політичний курс на експансію ... Цей памятник завезли і встановлюють самочинно.
Щоб в такий спосіб створити прецидент більшого конфлікту.
Нім шо і куди ... Хуни зачнуть публічні крики і верски здіймати до неба ... Про утиски ... на всіх міжнародних зустрічах у всіх без винятку організаціях.
З тим щоб дотиснути те що вони
ЗАХОТІЛИ І СПЛАНУВАЛИ ...
І ЗРЕАЛІЗУВАЛИ (будь якою ціною)
Загнавши ВСЮ ПОЛІТИЧНУ ВЕРХІВКИ В "ГЛУХИЙ КУТ".
Бо в разі конфлікту чи самого демонтажу " НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ВСТАНОВЛЕННЯ" отримують політичний "козир" в подальшому тиску на Украйіну.
Щодо самого Бабака.
Вразі чого (оголошення йому підозри)
Вони дадуть йому можливість втекти в Хунію і візьмуть під свій захист.
(Благо втікати далеко не треба до кордону всього 4 -5 км).
Або зновуж "напрацьованим методом" зачнуть верещати і ревіти на весь світ про етнічні і політичні утиски .
І МИ ВЖЕ ПРО ЦЕ ЗНАЄМ.

ЯКІ ПОДАЛЬШІ КРОКИ НАШОГО КЕРІВНИЦТВА В ЦІЙ СИТУАЦІЙІ ???
СИДІТИ ТИХО МОВЧКИ І РОБИТИ ВИГЛЯД МИРУ ДРУЖБИ І ЛЮБОВІ.
ЧИ ВСЕ ТАКИ СТАТИ "по справжньому" на ЗАХИСТ ДЕРЖАВНИХ І НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ. ???

Вуву 2019-12-03 / 20:17:11
Дійсно.
Нашою Украйіною керують якісь ідіоти і не адеквати.
Йіхній посол заявив що вони і надалі будуть блокувати раду Украйіни і нато.
І треба розуміти що і входження в ЄС.
Наші дебіли дають дозвіл на встановлення йіхнього памятника на нашій територійі.
ХТО !!!
ХТО ДАВ ДОЗВІЛ НА ЙОГО ВСТАНОВЛЕННЯ.???
Хто в такий спосіб провокує міждержавну конфронтацію !?

Вуву 2019-12-03 / 19:56:52
Це дуже погана новость.
Я думаю шо там (у мінкульті) "погодили" за бабло.
У нас за бабло і не такі питання погоджували.
Дуже плоха новость.

Василь Юрійович 2019-12-03 / 17:41:45
Пам"ятник гарний.

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
» Всі новини