Нацгвардійці патрулюватимуть Виноградівщину та Берегівщину (ФОТО)

Аби підвищити рівень безпеки відпочивальників під час зимового курортного сезону, мобільний резерв Національної гвардії України приступив до патрулювання у Виноградові та Береговому.

Нацгвардійці патрулюватимуть Виноградівщину та Берегівщину (ФОТО)

Нацгвардійці гірсько-патрульної роти слідкуватимуть за громадським порядком у містах на 6 маршрутах патрулювання вдень і вночі.

З метою швидкого реагування або на випадок ускладнення оперативної обстановки до складу мобільного резерву залучено спецпризначенців та гелікоптер Нацгвардії.

Для виконання завдань з охорони громадського порядку у важкодоступних гірських районах військові патрулі використовуватимуть квадроцикли, снігоходи, лижі та гірське спорядження. Також на озброєнні нацгвардійців є тепловізори та прилади нічного бачення.

Загалом, до служби з охорони громадського порядку в Виноградівському та Берегівському районах Закарпатської області залучено близько 60 військовослужбовців Національної гвардії України

02 грудня 2019р.

Теги: нацгвардійці, патрулювання

Коментарі

Вуву 2019-12-06 / 07:33:47
Це воно королево в день до 6 вечора .
А після шостойі це закарпатський
"ЛАС ВЕГАС".
Де ти живеш ... Село - дєрєвнья ?

королево 2019-12-05 / 17:40:55
в королеві їх треба і в день і в ночі . а саме краще щоб база у них була у таборі циганському . зробити коменданський час після 22 години у таборі. закрити ігрові ночні клуби наркопритони. от тоді буде до поліції і можливо повага .

Вуву 2019-12-05 / 15:52:27
Даже єслі і доріг не буде.
Налоги всерівно заплатимо.
А йіздити будемо на конях і на вот тааааких вот етіх квадроциклах.

нік 2019-12-04 / 15:01:32
що вони катаються по черні?

Не стаю ментам 2019-12-03 / 22:25:48
Будут дороги! будут номера и налоги!

Вуву 2019-12-03 / 19:51:03
А ше мені понравилось вот ето ...
"Для виконання завдань ...
з ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ У
ВАЖКОДОСТУПНИХ ГІРСЬКИХ РАЙОНАХ"
Ой красота.
Перл.!

Вуву до муторіста 2019-12-03 / 19:44:19
А того без шльомів ...
Бо всі Шльоми давно вийіхали в Ізрайіль.
Ни одного не осталося

Вуву 2019-12-03 / 14:19:17
Тепер у наших славних тячівських водолазів місяць - два бутуть теоритичні навчання ... Бо зима.
А десь в березні почнуться заняття практичні .

Вуву до цігагана 2019-12-03 / 14:13:16
А ціганам значить сніг рощищати не треба.
Прийде весна сам розтане.

Славік мотуріст 2019-12-03 / 13:57:52
А чого без шльомів?

Дюсі 2019-12-03 / 10:13:06
О, контрабанда зашевелилася. Пішли гнівні пости. Мочіть їх , хлопці!

вуйко з горба 2019-12-03 / 09:32:43
Сміх тай годі: якщо вони Виноградівщину і Берегівщину вважають "важкодоступними гірськими регіонами", то якими тре вважати Рах, Тяч, Міжг райони і чому туди не кидають військо ?

пенсіонер 2019-12-03 / 07:28:50
Захвилювалися контрабандисти.

Петрович 2019-12-03 / 00:48:47
Цікаво, який бунт планує створити нове керівництво влади в цих завжди спокійних регіонах Закарпаття, якщо так посилює нац.охорону?!

Ліс 2019-12-03 / 00:18:57
Ліпше в Карпати ідіть патрулюйте оби ліса не вирубували.

Селяни 2019-12-02 / 21:47:39
На Виноградівщині не потрібно патрулювати у нас все спокійно,ліпши дали би ті гроші заправити шкільних автобусів бо від сьогодні нема счого заправити їх.Старікі і діти злякані від них.

Ціган 2019-12-02 / 19:33:00
Поки дітваки з поліції (яку вєчно бють і обіжають) будуть трощити авто на яких себе без толку возять сюди-туди, порядку не буде. Невже у всіх ноги хворі і нікому ходити по кварталах?. Вернути треба участкових і 2 сержанта з псом. А залучення Нацгвардії то дійсно фарс, у них є другі задачі, хай сніг розчищають.

Копча 2019-12-02 / 18:38:28
А що ж гірські-мусара з Нацгвардії не патрулюють Міжгірщину чи Великоберезнянщину. Назвали себе гірсько-патрульною ротою а в гори ні ногою, бояться заблукати? Та й сенс у цих клоунах, створив Аваков "потєшні війська" а тепер не знає чим їх зайняти.

НОВИНИ: Соціо

15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 1
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну