Нацгвардійці патрулюватимуть Виноградівщину та Берегівщину (ФОТО)

Аби підвищити рівень безпеки відпочивальників під час зимового курортного сезону, мобільний резерв Національної гвардії України приступив до патрулювання у Виноградові та Береговому.

Нацгвардійці патрулюватимуть Виноградівщину та Берегівщину (ФОТО)

Нацгвардійці гірсько-патрульної роти слідкуватимуть за громадським порядком у містах на 6 маршрутах патрулювання вдень і вночі.

З метою швидкого реагування або на випадок ускладнення оперативної обстановки до складу мобільного резерву залучено спецпризначенців та гелікоптер Нацгвардії.

Для виконання завдань з охорони громадського порядку у важкодоступних гірських районах військові патрулі використовуватимуть квадроцикли, снігоходи, лижі та гірське спорядження. Також на озброєнні нацгвардійців є тепловізори та прилади нічного бачення.

Загалом, до служби з охорони громадського порядку в Виноградівському та Берегівському районах Закарпатської області залучено близько 60 військовослужбовців Національної гвардії України

02 грудня 2019р.

Теги: нацгвардійці, патрулювання

Коментарі

Вуву 2019-12-06 / 07:33:47
Це воно королево в день до 6 вечора .
А після шостойі це закарпатський
"ЛАС ВЕГАС".
Де ти живеш ... Село - дєрєвнья ?

королево 2019-12-05 / 17:40:55
в королеві їх треба і в день і в ночі . а саме краще щоб база у них була у таборі циганському . зробити коменданський час після 22 години у таборі. закрити ігрові ночні клуби наркопритони. от тоді буде до поліції і можливо повага .

Вуву 2019-12-05 / 15:52:27
Даже єслі і доріг не буде.
Налоги всерівно заплатимо.
А йіздити будемо на конях і на вот тааааких вот етіх квадроциклах.

нік 2019-12-04 / 15:01:32
що вони катаються по черні?

Не стаю ментам 2019-12-03 / 22:25:48
Будут дороги! будут номера и налоги!

Вуву 2019-12-03 / 19:51:03
А ше мені понравилось вот ето ...
"Для виконання завдань ...
з ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ У
ВАЖКОДОСТУПНИХ ГІРСЬКИХ РАЙОНАХ"
Ой красота.
Перл.!

Вуву до муторіста 2019-12-03 / 19:44:19
А того без шльомів ...
Бо всі Шльоми давно вийіхали в Ізрайіль.
Ни одного не осталося

Вуву 2019-12-03 / 14:19:17
Тепер у наших славних тячівських водолазів місяць - два бутуть теоритичні навчання ... Бо зима.
А десь в березні почнуться заняття практичні .

Вуву до цігагана 2019-12-03 / 14:13:16
А ціганам значить сніг рощищати не треба.
Прийде весна сам розтане.

Славік мотуріст 2019-12-03 / 13:57:52
А чого без шльомів?

Дюсі 2019-12-03 / 10:13:06
О, контрабанда зашевелилася. Пішли гнівні пости. Мочіть їх , хлопці!

вуйко з горба 2019-12-03 / 09:32:43
Сміх тай годі: якщо вони Виноградівщину і Берегівщину вважають "важкодоступними гірськими регіонами", то якими тре вважати Рах, Тяч, Міжг райони і чому туди не кидають військо ?

пенсіонер 2019-12-03 / 07:28:50
Захвилювалися контрабандисти.

Петрович 2019-12-03 / 00:48:47
Цікаво, який бунт планує створити нове керівництво влади в цих завжди спокійних регіонах Закарпаття, якщо так посилює нац.охорону?!

Ліс 2019-12-03 / 00:18:57
Ліпше в Карпати ідіть патрулюйте оби ліса не вирубували.

Селяни 2019-12-02 / 21:47:39
На Виноградівщині не потрібно патрулювати у нас все спокійно,ліпши дали би ті гроші заправити шкільних автобусів бо від сьогодні нема счого заправити їх.Старікі і діти злякані від них.

Ціган 2019-12-02 / 19:33:00
Поки дітваки з поліції (яку вєчно бють і обіжають) будуть трощити авто на яких себе без толку возять сюди-туди, порядку не буде. Невже у всіх ноги хворі і нікому ходити по кварталах?. Вернути треба участкових і 2 сержанта з псом. А залучення Нацгвардії то дійсно фарс, у них є другі задачі, хай сніг розчищають.

Копча 2019-12-02 / 18:38:28
А що ж гірські-мусара з Нацгвардії не патрулюють Міжгірщину чи Великоберезнянщину. Назвали себе гірсько-патрульною ротою а в гори ні ногою, бояться заблукати? Та й сенс у цих клоунах, створив Аваков "потєшні війська" а тепер не знає чим їх зайняти.

НОВИНИ: Соціо

03:17
У Сумах на Алеї Слави відкрили пам'ятник колишньому командиру 128-ї окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади Є.Коростельову
18:05
До 1 липня в Ужгороді можна пропонувати претендентів на премію імені Петра Скунця
17:35
В Ужгороді триває капремонт площі Петефі
15:40