В Ужгороді розказали про готовність комунальних служб до роботи взимку (ФОТО)

Про готовність комунальних служб Ужгорода до роботи у зимовий період на брифінгу журналістам розповів директор департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Володимир Бабидорич.

В Ужгороді розказали про готовність комунальних служб до роботи взимку (ФОТО)

Перший сніг в Ужгороді почали прибирати сьогодні із 6 години ранку, насамперед розчищали найбільш навантажені транспортом шляхи та вулиці з крутими підйомами/спусками, дороги біля лікарень, мости, автобусні маршрути.

На послуги із зимового утримання доріг міста передбачено близько 6,3 млн. грн. Основні роботи з прибирання снігу проводить комунальне підприємство, яке виграло тендер – КШЕП, для цього є 12 засобів великої техніки та 4 малі – для робіт на пішохідних зонах, невеликих територіях. Якщо буде потреба, цю техніку також використовуватимуть на допомогу обласним службам для розчистки в’їздів в Ужгород.

За словами Володимира Бабидорича, протиожеледної суміші закуплено достатньо, минулого тижня її розклали містом уздовж доріг, біля переходів, у пішохідних зонах, біля автобусних зупинок.

Насамперед, із 6 ранку, у місті обслуговуються центральні вулиці, там, де найбільший транспортний потік, території біля лікарень, навчальних закладів, автобусні маршрути, мости, а невеликі вулиці – у другу чергу, після 10-11 години дня. Якщо будуть значні снігопади, вечірнє розчищення починатимуть після 23 години і у разі необхідності ще одне – з 3 години ночі.

Прилеглі до будинків території прибирають закріплені за ними обслуговувальні компанії, а всі орендарі, суборендарі, власники комерційних приміщень, установ повинні очищати території біля своїх будівель. Муніципальна варта, нагадав директор департаменту міського господарства, відслідковуватиме це, і на тих, хто не прибиратиме сніг, лід складатиме протоколи про адміністративне правопорушення і доведеться платити штрафи.

Протоколи про порушення правил дорожнього руху складатимуть і на водіїв, які залишають свої авто на узбіччях, особливо на ніч і тоді, коли працює снігоочисна техніка. Отже тим, через кого не буде змоги належно прибрати вулиці, теж доведеться сплатити штраф. Тому вкотре нагадуємо водіям: прибирайте машини з вулиць і територій, де проводять прибирання снігу із використанням техніки.

02 грудня 2019р.

Теги: готовність, служби, робота

Коментарі

Читатель 02.12.2019 / 21:36:20
Всё-таки, реакция в соцсетях, прочие дискуссии - дали результат. И, по сравнению с прошлым годом, когда химичили, результат намного лучше! Молодцы!

НОВИНИ: Соціо

16:29
Львівські лікарі врятували зір юнаку із Закарпаття після важкої травми ока Фото новина
13:15
На Закарпатті мобілізували чоловіка з інвалідністю Фото новина
18:13
В Ужгороді попрощалися із захисником Іваном Ігнацевичем, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
12:53
/ 1
У вантажному поїзді до Словаччини на Закарпатті виявили схованку з контрабандними сигаретами Фото новина
10:00
У Ясінях на Рахівщині помер ветеран російсько-української війни Руслан Романюк Фото новина
09:10
До озера Синевир маломобільних туристів доставлятимуть електромобілем
18:08
/ 1
У Виноградові попрощаються із військовим Юрієм Левком, який помер внаслідок хвороби Фото новина
16:01
/ 1
На Мукачівщині електровелосипедист врізався у двох дітей на велосипедах
15:23
На Мукачівщині рятувальники евакуювали травмованого мотоцикліста з лісу Фото новина
10:58
На трасі Київ – Чоп викрили порушення в міжнародному автобусі Фото новина
09:41
На Закарпатті розслідують ймовірну фіктивну мобілізацію чоловіка з інвалідністю Фото новина
09:00
/ 1
На Закарпатті за пів року померло вдвічі більше людей, ніж народилося Фото новина
00:06
Підтверджено загибель у січні 2025-го на Курщині Богдана Зеленька з Ізи Хустської громади Фото новина
21:44
/ 14
Комісія погодила скандальне будівництво на набережній в Ужгороді Фото новина
14:10
/ 2
В Ужгороді з 1 серпня зросте тариф на вивезення побутових відходів
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
10:11
/ 4
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 5
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
» Всі новини