У ході спецоперації у Мукачеві затримано чоловіків, що знищували майно підприємців, коли ті відмовлялись платити гроші (ФОТО)

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо групи осіб, які вимагали гроші у місцевих приватних підприємців, а коли ті відмовлялись платити – знищували їх майно

У ході спецоперації у Мукачеві затримано чоловіків, що знищували майно підприємців, коли ті відмовлялись платити гроші (ФОТО)

В рамках даного провадження процесуальними прокурорами прокуратури області, слідчими Нацполіції та  співробітниками УСБУ в Закарпатській області проведено ряд обшуків у Мукачеві, Мукачівському та Тячівському районах. В ході їх проведення вилучено декілька автомобілів, рушницю, мисливський карабін та боєприпаси до них, мобільні телефони.  У ході огляду помешкання одного із мукачівців, правоохоронці виявили пакетики з, ймовірно, наркотичними речовинами, які  наразі скеровані для проведення експертизи.

У межах цього ж провадження, за погодження процесуального прокурора прокуратури Закарпатської області слідчими поліції повідомлено про підозру мукачівцю, який, за версією слідства, у ніч на 24 серпня 2019 року, вистрелив з гранатомету по місцевому супермаркету у м. Тячів.

Дії мукачівця кваліфіковані за ч.2 ст.194 (умисне пошкодження майна, шляхом вибуху) та ч.1 ст.263 КК України (незаконне поводження зі зброєю). За клопотанням прокурора, судом обрано підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення понад 500 тис грн застави. Наразі чоловік утримується під вартою.

Окремим епізодом перевіряється причетність фігурантів до стрілянини у одному з парків Мукачева 31 серпня 2019 року. Тоді, 23-річний мешканець Чинадієва отримав поранення із травматичного пістолету. Нападники після стрілянини втекли на позашляховику «Lexus».

Попередня правова кваліфікація у даному провадженні за ч.4 ст. 296 КК України (хуліганство,  вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).

Наразі триває подальше слідство, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

29 листопада 2019р.

Теги: майно, підприємці, спецоперація

Коментарі

Петро 01.12.2019 / 17:52:42
А кого приняли...

Йовдій 30.11.2019 / 12:35:56
Та цеж на фото основний наркопродавець області, права рука Ланя , Пашкуляк Артур, оце такої добралися нарешті і до нього . Криша протекла. Молодці СБУ і поліція!!!

Яніна 29.11.2019 / 14:37:12
Затримано 7-ох кавказців. Приїхали промишляти жо "смотрящого" по кличці "Корюн".

НОВИНИ: Кримінал

23:37
20-річний і 24-річний мешканці Закарпаття намагалися виїхати до Польщі фіктивні "батьки 3-х дітей"
22:11
На Закарпатті митник вирішив заробити на "контрабанді" "ухилянтів" за кордон Фото новинаВідео новина
11:19
/ 1
Зупиненого біля Чинадійова "безправного" водія BMW "під кайфом" оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
03:01
Суд у Хусті умовно "покарав" мотоцикліста за смертельну аварію в Горінчові
02:51
На Закарпатті водій "Форда" уник покарання за смертельний наїзд на лежачого пішохода з 3,8 проміле алкоголю в крові
02:11
/ 6
Поліція відкрила кримінальне провадження за зверненнями громадян щодо земляних і будівельних робіт під вітряки на полонині Руна (ДОКУМЕНТ)
17:08
/ 13
Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок ексдепутату Батрину, що підірвав гранати на сесії сільради в Керецьках
15:15
/ 13
За самовільне будівництво на вкраденій у громади землі ужгородського депутата Маєрчика засудили до 3 років обмеження волі
15:00
/ 2
У Перечині чоловік під час сварки погрожував дружині підірвати гранату Фото новина
00:54
/ 1
Суд у Хусті призначив жінці, що втягла своїх малолітніх доньок у жебракування, замість 4 років ув'язнення 1 "умовний" рік
17:48
/ 4
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
/ 1
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 3
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
» Всі новини