У такий спосіб Ужгороді підтримали благочинну акцію – допомогти у реставрації та відродженні пам’ятки архітектури національного значення – Ужгородського Хрестовоздвиженського Кафедрального Собору, який є неоціненним скарбом культурно–духовної спадщини Закарпаття. Собор належить греко–католицькій громаді м. Ужгорода і йому вже понад 400 років. В колишній резиденції архієпископа, що становить разом із Собором єдиний архітектурний ансамбль, довгий час розміщувалась і ще частково перебуває наукова бібліотека Ужгородського національного університету. Вже не один рік будівля Собору і резиденції поступово відновлюються та реставруються. Розміщений на початку Замкової гори на древній Капітульній вулиці Кафедральний Собор уже давно став візитівкою старовинного Ужгорода. Громадськість міста стурбована тим, що в старовинному правобережному центрі міста і особливо поблизу Замкової гори час від часу з’являються новобудови, а будинки ремонтуються і перебудовуються без врахування і збереження історико–архітектурного обличчя старовинного Ужгорода. Без сумніву, це не має відношення до Кафедрального Собору, при реставрації якого турботливо відносяться до збереження архітектурного ансамблю, однак оточуюче архітектурне середовище старовинного кварталу в околі Замкової гори може дуже швидко і незворотньо змінитися. Цього не можна допустити і найближчим часом збереженню історико–архітектурного обличчя міста Ужгорода буде присвячене соціальне засідання відкритого коаліційного об’єднання "За майбутнє Закарпаття", в якому співголовує Закарпатське РВ АМУ.
В благодійному концерті, що відбувся в Закарпатському обласному музично–драматичному театрі за організаційної підтримки Закарпатської обласної ради взяли участь: хор Кафедрального Собору імені Теодора Ромжі, Заслужений Закарпатський народний хор, народні артисти України Степан Гіга і Павло Дворський.
Благодійний концерт пройшов з великим піднесенням і натхненням як артистів, так і присутніх на ньому ужгородців.
Це стало ще одним свідченням того, що на відміну від зростаючої недовіри до вищого політикуму та центральних і політичних і владних інституцій держави, на місцевому рівні люди щиро і активно приєднуються до благодійних і конкретних справ відродження культури і духовності свого соціуму і рідної землі.