На Закарпатті побував предстоятель РПЦ в Україні митрополит Онуфрій (ВІДЕО)

У Хусті він відслужив літургію з нагоди відзначення 25-річчя заснування Хустсько-Виноградівської єпархії

На Закарпатті побував предстоятель РПЦ в Україні митрополит Онуфрій (ВІДЕО)

На урочистості з відзначення 25-річчя заснування Хустсько-Виноградівської єпархії Російської православної церкви в Україні (УПЦ Московського патріархату) на Закарпаття прибув предстоятель цієї церкви митрополит Онуфрій. Долучитися до спільної молитви  цього дня прийшли сотні вірян УПЦ Московського патріархату з усьго Закарпаття, інформує телеканал "М-студіо".

У хустському Кирило-Мефодіївському Соборі митрополит Онуфрій очолив Божествену літургію.

Закарпаття онлайн Відео М-студіо та Романа Келемена

27 листопада 2019р.

Теги: Онуфрій, РПЦ, УПЦ МП, Хуст

Коментарі

ЗЕ-КОМАНДА 2019-11-27 / 23:25:47
НЕКАНОНІЧНА ?

Кукер 2019-11-27 / 23:09:16
Оба на! Рай замкнуто на ключ!!! В Біблії є непогані речі, але це маячня!

До кукера 2019-11-27 / 21:55:16
Кукніть у Біблію що ключі з Раю має св.Петро, а його намісник Римський Папа, отже Гундяєви, Онуфрії і со ними же, далекі від Раю, бо не визнають першість св.Петра.

зеля 2019-11-27 / 17:47:36
з своїм тампаксом підіть в туалет !

Кукер 2019-11-27 / 17:22:15
Нич не розумію. Бог один, син, який став (а міг і не стати) сином божим у 325 році рішенням більшості учасників Нікейського собору - один, а церковних мафій, як грязі, і всі вони борються між собою за бабло та власть.
З якої церкви, рпц чи упц, молитва дійде по призначенню? Вірники якої церкви більш бажані в раю? Правда з сайту церкв.лапша.нет відомо, що рай вже переповнено і більшість складають грішники, які за бабло, дане попам стали без грішниками. Що не вірите, та які ви вірники?

Міша 2019-11-27 / 16:36:17


Перехід на особистості коментаторів. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


щурь вася 2019-11-27 / 16:19:45


Хамство і тролінг. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


вірник 2019-11-27 / 13:30:24
Міша, ваша УПЦ (РПЦ в Україні) - неканонічна )) Де ваш томос?

Підтримую Крука!!! 2019-11-27 / 12:50:20
Жах у тому, що наші люди сліпо йдуть за московськими попами, які ненавидять нашу батьківщину Україну! Люди сліпі і нічого розуміти не бажають! Уявіть, що віруючі моляться до церкви, що розташована у Берліні за часів Другої світової війни! Зараз аналогічна ситуація. До віри московські попи не мають жодного стосунку, бо вірують вони лише у свого царя - Путіна!

Степан Крук 2019-11-27 / 11:27:35
Почаївська Лавра більше не належить РПЦ Московського патріархату! З чим вітаю все православне українство....https://wz.lviv.ua/news/401469-pochaivska-lavra-na-ternopilshchyni-bilshe-ne-nalezhyt-upts-mp-rishennia-miniustu?fbclid=IwAR0cvCbmcNXThAA5N2FuqFKU2GhlfyTpy_6DZeARLm13f6Frh8fHQvQS0xk

Міша 2019-11-27 / 11:20:39
Нехай всі подивляться скільки прихожан у канонічній УПЦ і скільки у Віктора Бедьки з компанією.

Степан Крук - Микола 2019-11-27 / 10:16:11
Саме під такою назвою перереєстрована Російська православна церква. В Україні, звісно..Отже вже є..В публікації помилки нема!

Микола 2019-11-27 / 10:03:46
"Російської православної церкви в Україні " ??? нах...я писаати бред, є така офіційна "організація" ???

Степан Крук - Соня 2019-11-27 / 10:02:44
Нема ворожнечі в релігії - православ'я ніхто не чіпає. Питання лиш у відношенні до гундяївської контори, котра вважає, що православна віра - це її колгоспна власність. Питання у прєдсєдатєлі гундяївського колгоспу та його бригадирах...

Соня 2019-11-27 / 09:56:22
Не роздувайте ворожнечу в релігіі , нехай кожний молиться Богу хто де хоче. Бережить молодь від наркоманії та пияцтва.

Степан Крук-вася капелан 2019-11-27 / 09:18:18
Звичайно! Тільки в Православній Церкві України! Бо православіє і РПЦ та рашизм - поняття несумісні! Коли РПЦ проповідує "не вбий" і тут же освячує зброю Путіна, котрою вбивають українців - це вже від лукавого

вася капелан 2019-11-27 / 09:08:27
Наша віра славна, наша віра православна !

Степан Крук-Положенец 2019-11-27 / 08:17:01
До якої пастви? До тієї, котру в 1946 році загнали силоміць у закарпатські греко-католицькі храми енкаведисти???

Положенец 2019-11-27 / 07:56:53
Не ори ворон.Он к пастве своей приехал!!!

Степан Крук 2019-11-27 / 07:07:50
Что іщет он в краю дальоком??? Що він тут загубив? Приїхав за бринзою для Гундяєва?!

НОВИНИ: Соціо

15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
23:02
Україна та угорщина погодили відкриття нового ПП "Велика Паладь – Надьгодош" для легкового транспорту
22:29
У Великих Лучках попрощаються з полеглим Героєм Юрієм Лущаєм, що переїхав з Краматорська і поліг на Донеччині
21:54
У Великолучківській громаді встелили квітами останню дорогу Героя Віктора Микити з Кайданова
20:22
ФОТОФАКТ. До прийдешнього Великодня закарпатський кондитер Штефаньо створив нову велику шоколадну писанку
15:47
/ 1
Через фальшивий обліковий запис Instagram невідомі заблокували фейсбук екологині, що пише про ризики будівництва вітряків у Карпатах
14:15
За минулий тиждень в Ужгороді з'явилися на світ 53 малюків, у Мукачеві – 39
» Всі новини