В Ужгороді до Дня Гідності і Свободи представили експозицію світлин із Майдану та речі учасників Революції Гідності (ФОТО)

Тематичну виставку відкрили сьогодні, у День Гідності та Свободи, в Ужгороді, в атріумі Закарпатської ОДА – представили світлини з Майдану та речі учасників Революції гідності.

В Ужгороді до Дня Гідності і Свободи представили експозицію світлин із Майдану та речі учасників Революції Гідності (ФОТО)

На відкриття виставки зібралося керівництво області та міста, ужгородці, представники правоохоронних органів, ЗМІ, безпосередньо учасники подій Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року).

Хвилиною мовчання вшанували загиблих під час тих кривавих подій, захисників України, які відстоюють на сході незалежність нашої держави.

Хор Ужгородського коледжу культури і мистецтв виконав Гімн України, «Плине кача», гімн Європейського Cоюзу «Оду до радості».

На урочистостях відзначили, що День Гідності та Свободи започаткований із метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні ХХІ століття, аби віддати шану патріотизму і мужності захисників демократичних цінностей, прав і свобод людини, європейського вибору нашої країни.

Невдовзі експонати виставки можна буде переглянути в Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Тиводара Легоцького.

21 листопада 2019р.

Теги: експозиція, речі, революція, гідність, свобода

Коментарі

Доцент 22.11.2019 / 08:12:21
Теж підтримую Грегора. Антимайданівець-барига на такому заході - це плювок в очі героям Майдану.

сорри 21.11.2019 / 23:57:12
Тарасе, не включай дурня. Керівництвообласті і міста на таких заходах не з'являється просто так. Вони внесені до їх планів відповідно до заздалегідь надісланих запрошень

Тарасу 21.11.2019 / 23:55:29
Ага, регіонал Бодя прийшов, бо дуже хотів. Насмішив.

Тарас 21.11.2019 / 23:19:10
Виталій заспокойся! Ніхто нікого не запрошував.Хто хотів той прийшов. Не випячуй себе . Це Ти привів до влади Злодіїв типу Пороха,Свинарчуків,Злочевських та інших.

закарпатець 21.11.2019 / 17:15:28
підтримую Грегора.Все це фарс.

Віталій Грегор 21.11.2019 / 17:00:10
Цікаво хто організовував нині в ОДА заходи по Революції Гідності? Бо там пишуть що були безпосередні учасники тих подій, цікаво хто саме, бо не бачу щось на фото.
Те що мене як керівника Закарпатського підрозділу 7 сотні Самооборони Майдану в м. Києві не запросили то таке, а ось те що не запросили навіть поранених наших закарпатців ось це погано і гидко.
За те бачу запросили надважливого гостя - антимайданівця і регіонала-мера Ужгорода Богдана Андріїва. А це вже якщо чесно гидко і плювок у бік всіх, хто відстоював нашу гідність та свободу на майдані, дехто ціною власного здоров'я, а понад сотню - свого життя.
Як попередня влада, так і ця, бачу формальностями лише займається. Сумно все це.

НОВИНИ: Соціо

19:00
У Мукачеві засудили жінку, яка торгувала метамфетаміном біля школи Фото новина
17:51
У Карпатах рятувальники йшли крізь хуртовину до заблукалих туристів Фото новина
16:49
У Мужієві під час пожежі загинув 75-річний чоловік Фото новина
14:25
На війні поліг захисник із села Довге на Хустщині Володимир Беля Фото новина
11:45
/ 1
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
18:18
/ 3
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 3
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 5
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 3
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
15:35
Нічна пожежа у Новому Давидкові знищила гараж Фото новина
» Всі новини