На Берегівщині розвивають watch-тур туризм (ФОТО, ВІДЕО)

Лісівники Берегівського держлісгоспу активно продовжують розвивати екологічний туризм і розбудовують місця для затишного відпочинку в лісі.

На Берегівщині розвивають watch-тур туризм (ФОТО, ВІДЕО)

Берегівщина — єдиний район Закарпаття, де так багато свердловин з гарячою мінеральною водою, насиченою залізом. Вчені пов’язують з тим, що саме ця місцевість є сейсмічною зоною. Тут, як у найтеплішій точці області, дуже часто відбуваються активні підземні процеси: пласти рухаються, спричиняючи утворення гарячих гейзерів. Сьогодні розвіданими є сім свердловин, але тільки на двох з них побудовано басейни. В Береговому — термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації, аналоги яких зустрічаються на Камчатці, Сахаліні, Ісландії та Новій Зеландії. За своїм складом термальні води біля села Косонь відносяться до високотермальних хлоридно-натрієвих вод середньої мінералізації. Вона схожа з водою всесвітньо відомого санаторію «Гайдусобосло» в Угорщині. Район вкритий густою сіткою автомобільних доріг.

Відтак щорічно Берегівщина приймає сотні тисяч туристів. І лісівники активно розбудовують як мережу туристично-рекреаційних місць, так і повноцінних мисливських будиночків. Для того, щоб надати туристам можливість побувати в дикій природі, потрібно провести величезну роботу - створити умови перебування людей, забезпечити безпеку і саме головне - зацікавити гостей.

При цьому необхідно чітко дотримуватись основних завдань з охорони природних територій: зберігати від впливу людини первозданну природу. Рекреація і туризм повинні розвиватися тільки на спеціально відведених для цього ділянках території і туристських маршрутах.

«Нами створено розвинуту, сучасну інфраструктуру, яка дозволяє ефективно керувати потоком туристів. У нас є рекреаційні пункти, мисливські будиночки, є дикі олені та козулі. До прикладу, якщо ви приїжджаєте відпочити на термальні басейни Термальні води Косино, то заодно можна і завітати на екскурсію до лісівників на watch-екскурсію й зробити селфі з оленями благородними, — підкреслив директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного.

Для охочих побачити лісових мешканців лісівники та єгері зроблять цікаву екскурсію. 

18 листопада 2019р.

Теги: туризм, розвиток

НОВИНИ: Соціо

17:46
/ 2
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 2
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
/ 1
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 2
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
» Всі новини