При в'їзді до Мукачева сталася смертельна ДТП (ФОТО)

Про аварію повідомив журналіст Віталій Глагола.

При в'їзді до Мукачева сталася смертельна ДТП (ФОТО)

"Щойно о 01:15 біля посту поліції в Мукачеві сталась страшна ДТП. Проїздив позв і зупинився. Отже, VW Golf IV їхав з Берегова і на шаленій швидкості влетів в коло. Зніс кілька металевих опор, перелетів через дорогу і вилетів до заправки WOG. Жінку-пасажирку від удару викинуло із автомобіля. Вона загинула. Чоловік цілий, його забрала швидка. На момент зйомки слідчо-оперативна група ще не приїхала. До чого я виставляю ці страшні фото? Аби хоч один із моїх підписників задумався і кермував обережніше. Уявіть, яка мала бути швидкість у цій ситуацї, аби авто після удару в опору пролетіло ще 100 метрів зносячи усе на своєму шляху. Задумайтеся", - написав В.Глагола.

17 листопада 2019р.

Теги: ДТП, Мукачево

Коментарі

Знакомая 2019-11-18 / 18:20:42
Ребята, Марина была очень светлым человечком, не будьте тварями, лучше промолчите, ее папа с Кировоградской области поехал за ее бездыханным телом...это очень тяжело

Степан Крук -777 2019-11-17 / 20:47:45
Шановна! А чому ви не 555? Ваше саме 555. Технології зараз дозволяють вас ідентифікувати. Так що сховатися у Рати в басейні вам не вдасться. А мотиви вашого гівнометства зрозуміли, хоч ваша проблема у вас самих. Це заздрість та намагання використати успішних людей у своїх корисливих цілях. Такий собі гидкий примус до дружби! Коли це не вдається - то обгадити їх.

Степан Крук 2019-11-17 / 20:03:12
Охреніти можна із деяких коментарів! ДТП є інформаційним приводом до публікування. Не кажіть журналісту, що йому робити і він не буде казати куди вам йти!!! Глагола в даному випадку опинився на місці події і оперативно проінформував громадськість. То є його робота. Але безграмотне бидло робить вигляд, що не розуміє цього....

Тоня 2019-11-17 / 19:47:57
Таке враження до злив скритоі інформації Глагола та Грегору іде з УВС за кошти ,які потім використовують для шантажу будь кого. Нові правоохоронні керманичи розбериться з цими інформаторами та цими "журналістами" це звісно корупція.

888 2019-11-17 / 11:50:15
не треба бути криміналістом щоб зрозуміти що швидкість була перевищена як мінімум в 2 рази

Сват 2019-11-17 / 10:22:01
Шановний 777!Глагола правий,бо ще одне життя не винної людини пішло.А поліція що може зробити.Де відеонагляд,який має фіксувати порушника,якби він був цього могло не бути. Але є одне але,є група громадян, що це блокує, а саме правоохоронці.

архітектор 2019-11-17 / 10:10:53
За кермом однозначно що був дибіл або наркоман і таких чи мало за кермом, а поліція нич не робить.

777 2019-11-17 / 10:02:39
Глагола, таке враження , шо ти ментам відробляєш. Для чого висвітлюєш речі, де не маєш ані компетенції, ані доручення доя цього. Займайся краще справами, які актуальні доя мешканців Закарпаття. Ви шо криміналіст? Ні!!! Чи ви в очікуванні заробити гроші ??? В цьому доя вас полягає журналістика ? І не треба адміну видаляти цей коментар, хай люди бачать чим ви займаєтесь

Ужгород 2019-11-17 / 06:56:32
Винуватця показово посадити на 10 років!!!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:21
На Воловеччині ремонтували дорожнє покриття, а пошкодили газопровід
10:04
На Тячівщині шукають чотирьох місцевих, що заблукали під час проходження туристичного маршруту
10:02
На Воловеччині рятувальники допомагали 20-річній туристці зі Львова, що травмувала ногу
09:56
За добу в Ужгороді виявлено 18 нових випадків коронавірусної інфекції
09:06
77 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 2 людей померло
02:40
/ 1
Після розчищення Латориці, 13 заторів зі сміттям розчищують на річці Боржава
02:34
На Тячівщині та Хустщині садочки і далі не працюють
01:31
Нові випадки інфікування COVID-19 фіксують у всіх селах Іршавщини по 1-2 кожен день
01:06
Зі 100 протестованих мешканців села Красна на Тячівщині COVID-19 виявлено у 26
09:38
За добу в Ужгороді виявлено 23 нові випадки коронавірусної інфекції
09:12
78 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 4 людини померли
04:14
/ 7
Власниця бійцівського собаки, що в Ужгороді загриз маленького песика, має сплатити 51 грн штрафу
17:12
На Ужгородщині, здійснюючи обгін, водій "під кайфом" зіткнувся з автівкою, в якій перебувала маленька дитина
11:04
/ 1
На Закарпатті ввечері 4-го та вночі проти 5 серпня чекають на грози, зливи та шквали
10:22
Через спалах коронавірусу на в'їзді в Руське Поле на Тячівщині встановлюють блокпост
10:10
У Берегові пожежа знищила Audi А6
10:08
На Рахівщині згорів екскаватор
10:07
На Іршавщині у ставку потонув чоловік
09:27
За добу в Ужгороді виявлено 14 нових випадків коронавірусної інфекції
09:09
66 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 4 людини померли
03:02
/ 1
В Україні запрацював ринок газу для населення: що зміниться для споживачів
02:10
/ 26
В Ужгороді бійцівський собака на очах у людей загриз маленького песика
17:49
/ 3
На Перечинщині у Тур'їх Реметах ліквідовують пожежу на території психоневрологічного інтернату
16:33
/ 1
У Мукачеві 14-річна дівчина вистрибнула з вікна 7-го поверху
14:46
Через порушення техніки безпеки у Баранинцях під Ужгородом газопостачання відновили не всім споживачам
» Всі новини