При в'їзді до Мукачева сталася смертельна ДТП (ФОТО)

Про аварію повідомив журналіст Віталій Глагола.

При в'їзді до Мукачева сталася смертельна ДТП (ФОТО)

"Щойно о 01:15 біля посту поліції в Мукачеві сталась страшна ДТП. Проїздив позв і зупинився. Отже, VW Golf IV їхав з Берегова і на шаленій швидкості влетів в коло. Зніс кілька металевих опор, перелетів через дорогу і вилетів до заправки WOG. Жінку-пасажирку від удару викинуло із автомобіля. Вона загинула. Чоловік цілий, його забрала швидка. На момент зйомки слідчо-оперативна група ще не приїхала. До чого я виставляю ці страшні фото? Аби хоч один із моїх підписників задумався і кермував обережніше. Уявіть, яка мала бути швидкість у цій ситуацї, аби авто після удару в опору пролетіло ще 100 метрів зносячи усе на своєму шляху. Задумайтеся", - написав В.Глагола.

17 листопада 2019р.

Теги: ДТП, Мукачево

Коментарі

Знакомая 2019-11-18 / 18:20:42
Ребята, Марина была очень светлым человечком, не будьте тварями, лучше промолчите, ее папа с Кировоградской области поехал за ее бездыханным телом...это очень тяжело

Степан Крук -777 2019-11-17 / 20:47:45
Шановна! А чому ви не 555? Ваше саме 555. Технології зараз дозволяють вас ідентифікувати. Так що сховатися у Рати в басейні вам не вдасться. А мотиви вашого гівнометства зрозуміли, хоч ваша проблема у вас самих. Це заздрість та намагання використати успішних людей у своїх корисливих цілях. Такий собі гидкий примус до дружби! Коли це не вдається - то обгадити їх.

Степан Крук 2019-11-17 / 20:03:12
Охреніти можна із деяких коментарів! ДТП є інформаційним приводом до публікування. Не кажіть журналісту, що йому робити і він не буде казати куди вам йти!!! Глагола в даному випадку опинився на місці події і оперативно проінформував громадськість. То є його робота. Але безграмотне бидло робить вигляд, що не розуміє цього....

Тоня 2019-11-17 / 19:47:57
Таке враження до злив скритоі інформації Глагола та Грегору іде з УВС за кошти ,які потім використовують для шантажу будь кого. Нові правоохоронні керманичи розбериться з цими інформаторами та цими "журналістами" це звісно корупція.

888 2019-11-17 / 11:50:15
не треба бути криміналістом щоб зрозуміти що швидкість була перевищена як мінімум в 2 рази

Сват 2019-11-17 / 10:22:01
Шановний 777!Глагола правий,бо ще одне життя не винної людини пішло.А поліція що може зробити.Де відеонагляд,який має фіксувати порушника,якби він був цього могло не бути. Але є одне але,є група громадян, що це блокує, а саме правоохоронці.

архітектор 2019-11-17 / 10:10:53
За кермом однозначно що був дибіл або наркоман і таких чи мало за кермом, а поліція нич не робить.

777 2019-11-17 / 10:02:39
Глагола, таке враження , шо ти ментам відробляєш. Для чого висвітлюєш речі, де не маєш ані компетенції, ані доручення доя цього. Займайся краще справами, які актуальні доя мешканців Закарпаття. Ви шо криміналіст? Ні!!! Чи ви в очікуванні заробити гроші ??? В цьому доя вас полягає журналістика ? І не треба адміну видаляти цей коментар, хай люди бачать чим ви займаєтесь

Ужгород 2019-11-17 / 06:56:32
Винуватця показово посадити на 10 років!!!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:28
У Ясіні на Рахівщині Land Rover травмував 8-річного хлопчика, що вибіг на дорогу
11:16
Під час гасіння пожежі сміттєзвалища в Чопі виявили чоловіка з опіками
11:11
/ 1
В Ужгороді на ходу загорівся старенький УАЗ 452
22:20
/ 2
У Малому Березному Audi врізалася в стовп, водія деблокували
11:28
У понеділок у Чинадійові та Ужгороді горіли закинуті будівлі
11:16
У Виноградові в понеділок вранці згорів Volkswagen Passat
12:33
/ 1
60-річного мешканця Бабичів на Мукачівщині випадково виявили без свідомості в лісі
20:49
В Ужгороді через засмічену вентиляцію вчаділи двоє маленьких діток
20:40
У Тересві на Тячівщині через розтоплену піч згорів дах будинку
11:23
На Закарпатті прикордонники виявили в Тисі тіла двох потопельників
14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
» Всі новини