Погоджено підозру водію з Тячівщини, який, кермуючи автівкою напідпитку, наїхав на пенсіонера

Тячівська місцева прокуратура погодила підозру 29-річному мешканцю с. Дулово Тячівського району у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинили велосипедисту тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст. 286 КК України).

Погоджено підозру водію з Тячівщини, який, кермуючи автівкою напідпитку, наїхав на пенсіонера

ДТП трапилась близько 17.30 год 14 листопада 2019 р. у с. Вонігово, що на Тячівщині. Наразі встановлено, що підозрюваний, керуючи автомобілем ВАЗ, відволікся від кермування та виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив наїзд на велосипедиста.

В результаті аварії пенсіонер отримав  тяжкі тілесні ушкодження. Зараз він перебуває у реанімаційному відділенні Тячівської районної лікарні.

Відповідно до проведеного освідування, на момент скоєння ДТП, водій автівки перебував у стані алкогольного сп’яніння. Чоловіка затримано у порядку ст. 208 КПК України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Прокуратура клопотатиме про обрання йому судом міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області. Тячівська місцева  прокуратура забезпечує процесуальний контроль за ходом слідства, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

15 листопада 2019р.

Теги: водій, пенсіонер, підозра

НОВИНИ: Кримінал

13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 3
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 3
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
» Всі новини