"Піджаки" досі блокують рух на закарпатському КПП "Тиса" (ВІДЕО)

Сутички на КПП “Тиса”.

"Піджаки" досі блокують рух на закарпатському КПП "Тиса" (ВІДЕО)

Люди вже другу добу чекають перетину кордону.

У ДФС кажуть: все через так званих «піджаків», які не бажають дотримуватись митного законодавства.

14 листопада 2019р.

Теги: піджаки, блокування

Коментарі

Вуву 2019-11-15 / 15:57:44
Ну щоб ось так ...
мужики - бики - митники ...
Викручували руки - ноги жінкам.!?
Це звичайно кримінал.

Вуву 2019-11-15 / 15:55:05
Не плутайте яйця з яблуками.
Мито - це мито.
А податок це податок.
1 це те що сплачують при перетині кордону завозячи товар понад ВИЗНАЧЕНИХ НОРМ
(Яких з простих людей ніхто незнає)
А 2 - це те що ми платимо в дохід державного бюджету із свойіх фінансових доходів і зарплат.

Хома 2019-11-14 / 20:01:01
Нефедов наказав закрити кордони????щоб перезагрузити митників,прикордонників.Потім звільнять цих які виконують незаконні накази та приймуть таких які будуть слугами .

Дідо 2019-11-14 / 19:45:38
Ганьба никати на таку границю што пару циган ї гонно заблоковати.
Нихочуть плалити налоги значить конфісковати товар тай штраф уписати такий уби більш никортіло границю блокувати

до піджаків 2019-11-14 / 17:53:28
порахуйте скільки податків мали б сплатити ці ділки за товар, який ви провозите для них безплатно!!!!!!!!
Це ж пенсії ваших батьків, соціальні допомоги на дітей та інші соцвиплати?

Земляк 2019-11-14 / 17:35:29
Жесть! А де вiльна зона? П....СИ!!!!

Вуву 2019-11-14 / 17:25:11
А шо це таке ... Заборонене.
Аони що ракети ... Танки ...завозять.
Я вже писав що всяка митницч це обкрадання свого народу.
І захист тих бандиьів які мають свойі виробництва в Украйіні і бояться конкуренційі.
Візьміть для прикладу той самий шоколад цукерки.
Якщо йіх завезуть багато ...
У потроха зачнеться паніка бо впаде продаж "рашенУ"
Він дуже не хоче конкуренційі ... А так монополія .
При тому що якість продукційі вже далеко не та яка була навіть 5 чи 6 років тому ... Ну а ціни.
Тому ми маєм таку таможню і таможників (чмошників).

дід 2019-11-14 / 17:17:10
То евробляхери, то піджаки, то просто контрабандюки. Ні одна сука не хоче чесно робити по закону. Ідіть корів та овець розводьте як ваші батьки, бо скоро землю у вас заберуть та продадуть жидам. Лишитеся і землі і контрабасу, самі підете пасти.

Тибі 2019-11-14 / 14:25:56
Нічого возити заборонене,тоді і хабарів не буде.А ви майже той,що возить та неохоче сплачувати мито,тому таке зло

Копча 2019-11-14 / 14:16:08
Держава не терпить конкуренції

до Тибі 2019-11-14 / 12:21:32
Митники Звільнилися?Та Хай Звільняються-а шо ВОНИ -Митники ХОТІЛИ ЛИШЕ ХАБАРІ НЕМЕРЯНО ПОСТІЙНО БРАТИ?ЗЛОДІЇ одні

Тибі 2019-11-14 / 11:31:50
Чому такого нема в Одесі,Чернівцях мабуть там усе схвалено везуть вагонами та контейнерами на міліарди,а Закарпаття це показуха Нефедова.Він тимчасовий,потім слідство та можливо грати.Нехай іде за 6,0 тисяч грн.подобово б,еться з народом.На Львівщині половина митників позвільнялись.

Митник 2019-11-14 / 11:07:46
Ты пропусти,а через 200 метрів Зупинять СБУ,НАБУ, всякая мамина мама , зафіксують і митник за грати .

ищи 2019-11-14 / 10:32:08


Коментар видалено. Адмін


fdgdfg 2019-11-14 / 10:28:01
что за бред... пиджаки для того и нужны чтобы не нарушая закон ввозить товар...а митныкы чушь пишут...пропустите их и не будет никакой блокировки границы

Бьодзень 2019-11-14 / 10:08:27
рішили на піджаках погони заробити?????????????

НОВИНИ: Соціо

04:31
10 мільйонів для закарпатських лікарів-підприємців
04:05
Андріїв у суді вимагатиме від Волошина 8 млн грн на "коронну" реконструкцію площі Театральної
03:11
Зеленський призначив на Закарпаття двох суддів
03:08
У Закарпатській ОДА говорили про вакцинацію, освоєння коштів на сільську медицину та розбудову профілактичної мережі
17:55
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч із ліквідаторами аварії на ЧАЕС
17:28
"Історію Закарпаття в персоналіях","Гомін Красного поля" та "Літературне Закарпаття 2018" презентували в Ужгороді
16:55
У Хусті презентували проєкт "Відновлення туристичної привабливості історичного "Соляного Шляху"
15:35
Пам'ять Миколи Бандусяка вшанують в Ужгороді
15:34
В Ужгороді визначили місця для тимчасової дрібнороздрібної торгівлі ялинками та новорічними прикрасами
15:33
На Закарпатті змінять маршрути руху великогабаритних вантажівок у напрямку Дякова
15:30
В Ужгороді представили фотовиставку робіт людей, які зазнали цькувань однолітків
13:33
На Міжгірщині влаштували "ялинковий ярмарок"
13:30
На Мукачівщині звільнили очільницю освіти району
12:14
/ 1
В Ужгороді затвердили Кодекс етичної поведінки працівників комунальних підприємств
12:12
Ужгород – із бюджетом на наступний рік
12:02
За переобладнання авто на газ закарпатці можуть повернути частину витрат
11:55
/ 1
У Мукачеві перевізники пропонують збільшити тариф на перевезення до 7 грн
11:54
/ 1
З 1 квітня 2020 року механізм фінансування закладів охорони здоров’я Закарпаття змінюється
09:17
4 кандидати претендують на посаду голови Зарічанської сільської ОТГ на Закарпатті
09:11
У Мукачеві лікарня перейшла на кейтерингові послуги харчування
03:06
/ 5
В Ужгороді визначили тарифи за перебування іншогородніх в медзакладах міста (ТАБЛИЦЯ)
02:30
/ 2
Папа Франциск зустрівся з паломниками з Закарпаття
01:48
/ 1
На Закарпатті – найнижчий рівень щеплення у країні
01:40
/ 1
У ході медреформи всі лікарні на Закарпатті будуть збережені
01:26
/ 3
У Берегові презентували книжку про життя Шандора Петефі в Сибіру
» Всі новини