"Піджаки" досі блокують рух на закарпатському КПП "Тиса" (ВІДЕО)

Сутички на КПП “Тиса”.

"Піджаки" досі блокують рух на закарпатському КПП "Тиса" (ВІДЕО)

Люди вже другу добу чекають перетину кордону.

У ДФС кажуть: все через так званих «піджаків», які не бажають дотримуватись митного законодавства.

14 листопада 2019р.

Теги: піджаки, блокування

Коментарі

Вуву 2019-11-15 / 15:57:44
Ну щоб ось так ...
мужики - бики - митники ...
Викручували руки - ноги жінкам.!?
Це звичайно кримінал.

Вуву 2019-11-15 / 15:55:05
Не плутайте яйця з яблуками.
Мито - це мито.
А податок це податок.
1 це те що сплачують при перетині кордону завозячи товар понад ВИЗНАЧЕНИХ НОРМ
(Яких з простих людей ніхто незнає)
А 2 - це те що ми платимо в дохід державного бюджету із свойіх фінансових доходів і зарплат.

Хома 2019-11-14 / 20:01:01
Нефедов наказав закрити кордони????щоб перезагрузити митників,прикордонників.Потім звільнять цих які виконують незаконні накази та приймуть таких які будуть слугами .

Дідо 2019-11-14 / 19:45:38
Ганьба никати на таку границю што пару циган ї гонно заблоковати.
Нихочуть плалити налоги значить конфісковати товар тай штраф уписати такий уби більш никортіло границю блокувати

до піджаків 2019-11-14 / 17:53:28
порахуйте скільки податків мали б сплатити ці ділки за товар, який ви провозите для них безплатно!!!!!!!!
Це ж пенсії ваших батьків, соціальні допомоги на дітей та інші соцвиплати?

Земляк 2019-11-14 / 17:35:29
Жесть! А де вiльна зона? П....СИ!!!!

Вуву 2019-11-14 / 17:25:11
А шо це таке ... Заборонене.
Аони що ракети ... Танки ...завозять.
Я вже писав що всяка митницч це обкрадання свого народу.
І захист тих бандиьів які мають свойі виробництва в Украйіні і бояться конкуренційі.
Візьміть для прикладу той самий шоколад цукерки.
Якщо йіх завезуть багато ...
У потроха зачнеться паніка бо впаде продаж "рашенУ"
Він дуже не хоче конкуренційі ... А так монополія .
При тому що якість продукційі вже далеко не та яка була навіть 5 чи 6 років тому ... Ну а ціни.
Тому ми маєм таку таможню і таможників (чмошників).

дід 2019-11-14 / 17:17:10
То евробляхери, то піджаки, то просто контрабандюки. Ні одна сука не хоче чесно робити по закону. Ідіть корів та овець розводьте як ваші батьки, бо скоро землю у вас заберуть та продадуть жидам. Лишитеся і землі і контрабасу, самі підете пасти.

Тибі 2019-11-14 / 14:25:56
Нічого возити заборонене,тоді і хабарів не буде.А ви майже той,що возить та неохоче сплачувати мито,тому таке зло

Копча 2019-11-14 / 14:16:08
Держава не терпить конкуренції

до Тибі 2019-11-14 / 12:21:32
Митники Звільнилися?Та Хай Звільняються-а шо ВОНИ -Митники ХОТІЛИ ЛИШЕ ХАБАРІ НЕМЕРЯНО ПОСТІЙНО БРАТИ?ЗЛОДІЇ одні

Тибі 2019-11-14 / 11:31:50
Чому такого нема в Одесі,Чернівцях мабуть там усе схвалено везуть вагонами та контейнерами на міліарди,а Закарпаття це показуха Нефедова.Він тимчасовий,потім слідство та можливо грати.Нехай іде за 6,0 тисяч грн.подобово б,еться з народом.На Львівщині половина митників позвільнялись.

Митник 2019-11-14 / 11:07:46
Ты пропусти,а через 200 метрів Зупинять СБУ,НАБУ, всякая мамина мама , зафіксують і митник за грати .

ищи 2019-11-14 / 10:32:08


Коментар видалено. Адмін


fdgdfg 2019-11-14 / 10:28:01
что за бред... пиджаки для того и нужны чтобы не нарушая закон ввозить товар...а митныкы чушь пишут...пропустите их и не будет никакой блокировки границы

Бьодзень 2019-11-14 / 10:08:27
рішили на піджаках погони заробити?????????????

НОВИНИ: Соціо

12:20
/ 3
У Мукачеві всю ніч шукали 2-річного хлопчика, що заснув у закинутому будинку дачного сектору
12:14
/ 2
Карма Боржави: як не вітряки, то Олімпіада
09:43
/ 2
Вступна кампанія на Закарпатті в умовах карантину супроводжується складнощами та дефіцитом абітурієнтів
09:37
Відкриту управлінську студію, присвячену покращенню роботи обласної галузі освіти, провели в Ужгороді
09:34
Екофестиваль відбувся в Ужгороді
04:19
/ 10
На КПП "Тиса" розпочали спорудження 2 туалетів за 8,5 млн грн
03:52
На Закарпатті сім'я медсестри, що померла від коронавірусу, отримає 1,5 млн грн допомоги
17:20
Фільм про столітнього закарпатця став двічі найкращим на Міжнародному фестивалі "Поза часом"
17:17
Про посткарантинні наслідки для туризму Закарпаття та шляхи його розвитку говорили в Ужгороді
14:34
/ 4
Нове сучасне обладнання майже на 3,4 млн грн закупили в лікарню Ужгорода за кошти міського бюджету
13:58
У Підзамковому в Ужгороді стартував УжГрінФест
10:58
/ 1
На Закарпатті вводиться тимчасове обмеження руху великогабаритного транспорту
09:39
/ 3
Інклюзивна кондитерська "Золоті серця Закарпаття" закривається через нестачу коштів
09:32
/ 2
З початку року у місцевих бюджетах Закарпаття – понад 2,7 млрд грн податків
04:28
Нацпарку "Синевир" передадуть конфіскованих ведмедів Балу та Тимошу
04:09
/ 7
На Закарпаття масово повертаються туристи
04:02
Жителі Великої Доброні на Ужгородщині за 5 років самотужки відремонтували вже 7 км доріг
03:41
Дитячі літні табори відновлять роботу на Закарпатті 7 серпня
03:26
/ 8
Ремонт площі Петефі в Ужгороді обіцяють завершити до кінця цього року
14:05
Ужгородець сплатив майже 190 тис грн аліментів
13:23
/ 4
На стіні спорткомплексу УжНУ "Буревісник" за кілька днів з'явиться мотиваційний мурал
12:01
/ 1
Загальна кількість чоловіків на Закарпатті на 7,4% менша, ніж жінок
11:38
/ 4
Зеленський призначив суддів в Ужгородський міськрайоний, Іршавський і Тячівський райсуди
10:38
На Закарпатті вручили ключі від 16 шкільних автобусів
10:28
Через конфлікт центр іпотерапії для реабілітації дітей у Мукачеві – під загрозою знищення
» Всі новини