У Мукачеві через нерентабельний тариф приватні перевізники розривають договори та відмовляються від маршрутів

Наразі уже на чотирьох маршрутах приватні автобуси не їздять взагалі.

У Мукачеві через нерентабельний тариф приватні перевізники розривають договори та відмовляються від маршрутів

Це маршрут №1 ЗЗМАФ – вул. Свято-Михайлівська, №6 вул. Митрополита Володимира – Залізничний вокзал, №13 вул. Гойди Юрія – вул. Тімірязєва Климента та №18 вул. Окружна – вул. Росвигівська. При чому, на останніх трьох перевізники розірвали договори.

В асоціації перевізників міста Мукачева кажуть: на встановлення тарифів впливає багато факторів - підвищення заробітних плат, вартість паливо-мастильних матеріалів. Однак з того часу, як ціни на паливо, мастильні матеріали, шини, акумулятори, амортизацію автобусів, техобслуговування та інші витрати зросли, тариф не переглядали. До прикладу, якщо раніше вартість нового автобуса становила близько 500 000 гривень то зараз більше 2 000 000.

Кажуть - опинилися в край скрутному становищі, працюють у збиток адже того що заробляють не вистачає навіть щоб покривати усі витрати. Тож наразі ініціювали чергове підняття ціни у маршрутках.

За сьогоднішніми цінами вартість проїзду мала б становити дев’ять з копійками гривень, однак для того аби перевізники протрималися хоча б на плаву ціна на проїзд повинна зрости мінімум на дві-три гривні - кажуть в асоціації перевізників міста Мукачева, бо нинішня ціна у п’ять гривень – нерентабельна. З відповідною пропозицію вже звернулися до Мукачівської міської ради.

14 листопада 2019р.

Теги: перевізники, маршрути, договори

Коментарі

Пасажир 15.11.2019 / 13:12:56
Питання в тому, чи дійсно працюють собі у збиток (у що мало віриться), чи стали заробляти менше, як було дотепер.

Михайло Петрів 15.11.2019 / 09:46:18
А ті перевізники можуть сказати на скільки саме скрутне становище? Скільки грошей заробляє автобус за рейс, за робочий день? Які витрати на паливо-мастильні, техпідтримку? Чи переобладнали автобуси на газ? Який облік квитків за проїзд?

НОВИНИ: Соціо

18:45
/ 5
Підтверджено загибель на війні захисника із села Майдан на Міжгірщині Володимира Вдовенка Фото новина
14:26
/ 1
На Закарпатті камера прикордонників зафіксувала бурого ведмедя Фото новина
09:09
/ 1
Закарпатські лікарі відновили ріст кістки 12-річній пацієнтці без складної операції Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф поліцейським Юрієм Василиженком Фото новина
14:14
/ 1
Закарпатці зустріли евакуаційний поїзд із ДніпропетровщиниФото новина
12:45
/ 2
Найстарша жителька Іршавської громади відсвяткувала 104-й день народження Фото новина
10:35
Перший незалежний іспит з медицини невідкладних станів стартував на Закарпатті Фото новина
15:42
У Мукачеві окропили землю молодим вином на відкритті міжнародного форуму виноробів Фото новина
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем Фото новина
09:01
Ветеран встановив рекорд України, підкоривши Говерлу з трьома ампутаціями Фото новина
18:41
На Закарпатті відкрили першу бочку вина врожаю 2025 року Фото новина
17:32
/ 5
На Закарпатті прикордонник переправляв ухилянта до Румунії за криптовалюту Фото новина
16:54
/ 1
На Берегівщині попрощаються із захисником Іваном Серебряковим Фото новина
16:05
На Тячівщині вогнеборці врятували будинок багатодітної родини Фото новина
14:59
Підтверджено загибель Героя із села Лоза на Іршавщині - Василя Химича Фото новина
14:12
/ 1
Закарпатець планував переправити харківʼянина за кордон за 20 тисяч євро Фото новина
12:56
/ 6
Поліція оприлюднила подробиці нічної смертельної ДТП в Ужгороді Фото новина
12:13
/ 3
На Закарпатті викрили багатомільйонні махінації під час будівництва спорткомплексу Фото новина
10:44
На війні з рф поліг захисник із села Тарнівці, на Ужгородщині - Володимир Пазяк Фото новина
09:37
В Ужгороді в ДТП загинула 20-річна дівчина Фото новина
09:07
У Мукачеві всиновили немовля, від якого відмовилася мати у пологовому
18:00
/ 1
На Закарпатті прихистили родину з п’ятьма дітьми, евакуйовану з Дніпропетровщини Фото новина
17:21
На Виноградівщині у ДТП постраждали четверо людей Фото новина
16:20
/ 1
Безпілотник допоміг прикордонникам виявити трьох порушників на Ужгородщині Фото новинаВідео новина
15:57
/ 4
Забудова полонини Руна: у Львові заслухали докази екологів, які подали апеляцію на рішення Закарпатського суду
» Всі новини