На Великоберезнянщині у прикордонні затримали вантажівку з незаконно вирубаною деревиною (ФОТО)

У ході реалізації оперативної інформації військовослужбовці Західного регіонального управління та Чопського прикордонного загону виявили факт незаконної вирубки лісу на ділянці відповідальності відділення «Верховина Бистра».

На Великоберезнянщині у прикордонні затримали вантажівку з незаконно вирубаною деревиною (ФОТО)

Під час проведення спеціальних заходів прикордонники затримали на околиці села Гусне Великоберезнянського району вантажний автомобіль «ГАЗ-66», завантажений кругляком деревини. У транспортному засобі перебували двоє чоловіків. На вимогу правоохоронців, вони не змогли пред’явити документи, що посвідчують їх особу. Також у них були відсутні документи на зрубану деревину. У ході перевірочних заходів правоохоронці встановили, що затримані є місцевими жителями.

На місце події прикордонники викликали співробітників Національної поліції. Після проведення відповідних процесуальних заходів автомобіль у супроводі оперативно-слідчої групи вибув до Великоберезнянського відділу Нацполіції для подальших слідчих дій. 

За направленими прикордонниками  матеріалами відкрито кримінальне провадження за ст.246 ККУ "Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу",повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопського прикордонного загону.

12 листопада 2019р.

Теги: вантажівка, деревина, прикордоння

Коментарі

ого 13.11.2019 / 08:55:25
Просто погранцi так збовавуться свiдкув, жибо тi не вiдiли кадий ходять чорнi

Екоінспектор 12.11.2019 / 21:41:34
Громадяни України місцеві мешканці вночі перевозили дрива. Скорше за всьо для власного споживання. Проблема в тому шо ця кончена влада не хоче дати людям нормальні пенсії і зарплати аби люди не крали. Аби люди заплатили гроші і аби їм привезли ті дрива законно. Се скотство по відношенню до тих нещасних людей.

.юра 12.11.2019 / 20:18:45
беркович уже історія йому непродовжілі контракт вун звільнений а менти по ментовські сирохман дакий сі зладив дрив таго треба на показник вліпиті бо шо однього возьмуть

Василь Юрійович 12.11.2019 / 17:05:40
Це ж територія Ужанського національного природного парку. Чи знає пан Беркович що діється у нього в господарстві?

НОВИНИ: Кримінал

16:44
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 10
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 1
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 2
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
/ 1
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
12:16
На Берегівщині жінка поранила ножем чоловіка під час сімейної сварки Фото новина
11:22
/ 1
На Мукачівщині чоловік підпалив будинок через конфлікт Фото новина
14:51
/ 1
На Берегівщині затримали переправника військовозобов’язаних за 100 метрів від кордону з Румунією Фото новина
12:42
/ 3
Адвокатка із Закарпаття обіцяла «вирішити» ВЛК за $11 тисяч Фото новина
» Всі новини