Поліцейська, що потрапила в автотрощу, – у важкому стані. Містяни масово здають кров (ВІДЕО)

Поліцейська, що потрапила в автотрощу, – у важкому стані. Містяни масово здають кров (ВІДЕО)

Численні  переломи, розрив печінки та забої – так закінчилася для жінки-поліцейської дорожньо-транспортна пригода в районі села Кам’яниця на Ужгородщині.  В міській лікарні Ужгорода водійку стабілізували та прооперували.

Іван КУРАХ, головний лікар Ужгородської  центральної міської лікарні:

- Була діагностована внутрішньо-черевна кровотеча, потерпіла була у травматичному шоці. Проведено оперативне лікування,  на жаль, там є розрив печінки,  і забув сказати, що саме скурпульозне було, то є вагітність 26 неділь.

Пізніше з’ясували, що в легковик 37 річної водійки-поліцейської врізався мікроавтобус, водій якого не впорався з керуванням на зустрічній смузі. В результаті лобового зіткнення чоловік не постраждав. А от жінка, яка ще виявилась при надії, потребує тривалого лікування і багато донорської крові. Ця інформація викликала у соцмережах хвилю підтримки. Біда вкотре об»єднала містян і десятки прийшли здати кров. Серед них вперше Денис Дейчук.

Денис ДЕЙЧУК, донор:

- В інтернеті прочитав, що потрібна жінці поліцейській група крові B(III). Маю таку кров – прийшов здати. 37 років назад, коли мати рожала мене, в неї відкрилася внутрішня кровотеча і дуже  важко було зібрати кров.

За перші три години понеділка здали тижневу норму. Та в центрі наголошують, що потребуватиме переливання потерпіла ще щонайменше місяць

Марія ФАНТИЧ, завідувачка донорським відділом Закарпатської обласної станції переливання крові:

- Зараз здало вже більше 80 людей, і люди ще приходять. Але хочу сказати, що не обов’язково тільки сьогодні приходити здавати кров, вона потребуватиме компоненти крові іще певний час. Буде знаходитися ще довго на лікуванні, і треба завжди свіжу кров так би мовити.

Чоловіка, який кермував мікроавтобусом, затримали і за фактом автотрощі розпочали кримінальне впровадження та досудове слідство.

Інеса МАНЗУЛИЧ-ІВАНОВА, речник ГУ національної поліції в Закарпатській області:

- 41 річний львівянин перебуваючи за кермом «Рено», порушив правила обгону, та допустив зіткнення з «Мерседесом», який рухався йому на зустріч. Відповідно в результаті аварія жінка була госпіталізована та доправлена до лікарні. У справі визначена правова кваліфікація, мова йде про статтю 286 ККУ, тобто «Порушення правил безпеки ПДР, що спричинили потерпілій тілесні ушкодження. Жінка перебуває в лікарні, у справі триває досудове розслідування.

Суд обрав запобіжний захід підозрюваному. На час слідства він буде перебувати під домашнім арештом. А якщо його вину доведуть — йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

12 листопада 2019р.

Теги: ДТП, поліцейська, кров

НОВИНИ: Кримінал

18:07
/ 1
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 1
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
» Всі новини