Медициною області від сьогодні керує Єлизавета Біров (ФОТО)

Сьогодні, 11 листопада, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко разом із своїм заступником куратором медичної галузі Олексієм Гетманенком представили головним лікарям обласних та районних медичних закладів новопризначеного директора департаменту охорони здоров я – Єлизавету Біров.

Медициною області від сьогодні керує Єлизавета Біров (ФОТО)

Єлизавета Біров народилась 2 вересня 1959 року в м.Мукачево.

З 1979 по 1985 роки навчалась в Ужгородському Державному університеті на медичному факультеті за спеціальністю «лікувальна справа».

З 1986 по 1996 р.р. працювала дільничним педіатром обласної дитячої лікарні.

З 1996 року переведена на посаду лікаря-кардіоревматолога. Водночас була куратором Берегівського району та організатором спеціального лікування дітей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

З лютого 2005 року призначена головним лікарем обласної дитячої лікарні, а з 10 лютого 2015 року – заступником начальника управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА. З січня 2016 року працює заступником директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА. 

Обиралась депутатом Мукачівської районної ради четвертого та депутатом обласної ради п’ятого та шостого скликань.

Заслужений лікар України, нагороджена Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України, грамотою Верховної Ради, Закарпатської обласної ради. 

Одружена, має двох синів 33 та 35 років.

11 листопада 2019р.

Теги: медицина, Біров

Коментарі

Вуву 2019-11-13 / 08:49:09
Дивно чому остлронь стойіть саме
МОЗУ.
Аджеж це йіх прорегатива робити таеі ключові призначення.
Або ! $
Чому завчасно Бондаренком не було оголошено відкритий конкурс на замішення вакантнойі посади.
Це точно якийсь ... "междусобой нового розливу".

До я 2019-11-13 / 08:21:26
Підіть і спитайте у іі колег в Мукачеві в дитячій лікарні, який вона спеціаліст і керівник, будете в шоці, тому так і зараз стоіть наша Украіна, бо керують роками нами такі злодіі і це гірка правда. У людей була надія, що хоч при Зеленському щось поміняєть, але такі горе бізнесмени як наш губернатор і іі забирають

123 2019-11-13 / 07:04:42
"Добила" Мукачівську ОДКЛ, тепер буде "добивати" область

Я, хто живе завдяки цій жінці 2019-11-13 / 00:03:34
Як би там не було, але я завжди буду вдячна цій людині за те що багато років тому вона врятувала мені життя. Якби не вона, мені зараз не було б 23 років.

Берегово 2019-11-12 / 16:22:40
Раді сього лиш стояло вибрати Зелю презиком, туй без грошей точно що не обійшлося, опять наверноє губернатор замутив за бабло як з нашим Петрушкою, що тут скажеш крім: Браво новій владі!

Піпец 2019-11-12 / 14:58:26
Злодійка, весь бізнес і гроші разом з дітьми в Угорщині, тут вона на заробітках і на крючку в мадярів. Бог побив сю державу з цими казнокрадами .

Вуву 2019-11-12 / 13:02:18
Сися чулка у нейі була у 45.
Ийсе староє фото.
А зараз у нейі просто "совине гніздо".

ОБСе 2019-11-12 / 09:29:46
Дайте леді покерувати!

Пинзіяш 2019-11-12 / 06:32:50
Айбо тоту чулку на чолі має таку, перебачте, сєксуалну - не снила би ся

Вуву 2019-11-11 / 22:06:28
Бабушка вам пора тото ни ...
Пора йти на пензію.
Ps.
Чому Бондаренко не оголосить в ідкритий конкур на заміщення вакантнойі посади.?

Сара 2019-11-11 / 21:06:29
Корумпована особа вищої категорії, за лікування людей точно переживати не буде, тільки за власний банківський рахунок

Міжгірщина 2019-11-11 / 21:00:01
Щур це той ,що проводив виборчу компанію ЗЕ наркоман до верхов.ради балатувався і програв Лабі но зато ручки помастив гувном офісу.Хоче свого злодюгу покласти головним лікарем ком.підприємства медецина Пшеничного який джіпи копує як хтось непозволит собі міняти шкарпетки.

вольф 2019-11-11 / 20:05:07
Да,а на манєжє всьо же тє жє!
Цікаво,а за які заслуги?

Медик 2019-11-11 / 18:56:21
А там було з кого вибрати?

гуцул 2019-11-11 / 18:50:13
то добрі що зняли трупака, решитаря,але поміняли шило на мило ,на шизофренічку біров.....походу порядку в медичній галузі краю ,не буде ніколи..... схеми ,заробітку на біді людей залишиться ті самі.

Byby 2019-11-11 / 18:31:29
Ну йій вже 60.
На пенсію виходити не хоче.?

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 21
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини