На Тячівщині посадовці водгоспу "покривали" незаконний забір піщано-гравійної суміші місцевими ділками (ФОТО)

Прокуратура встановлює обставини незаконної співпраці посадовців Тячівського міжрайонного управління водного господарства з підприємцями, які незаконно видобували піщано-гравійні суміші у річках Тячівщини.

На Тячівщині посадовці водгоспу "покривали" незаконний забір піщано-гравійної суміші місцевими ділками (ФОТО)

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо ймовірного зловживання службовим становищем посадовими особами Тячівського міжрайонного управління водного господарства (ч.2 ст.364 КК України).

За версією слідства, посадовці вказаного МУВГ у змові із місцевими приватними підприємцями організували незаконний видобуток та подальшу реалізацію піщано-гравійної суміші на території Тячівщини. 

Така діяльність здійснювалась у руслах річок Тиса, Теребля та Тересва під виглядом їх розчистки та регуляції. Наразі встановлено, що підприємці «працювали» на дев’яти ділянках. 

За попереднім розрахунком спеціалістів Держекоінспекції незаконний видобуток гравію на одній  такій ділянці заподіяв бюджету понад 10 млн грн збитків. 

11 листопада, прокурорами Тячівської місцевої прокуратури спільно із співробітниками УСБУ в Закарпатській області та  працівниками екологічної інспекції  проведено огляди на трьох місцях розробки. Виявлено понад  двадцять одиниць різноманітної техніки, задіяної на нелегальних роботах. Вирішується питання про накладення арешту на вказану техніку.

Триває подальше досудове розслідування для з’ясування усіх обставин події, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

11 листопада 2019р.

Теги: суміш, водгосп, посадовці, забір

Коментарі

ОБСе 12.11.2019 / 09:36:04
Знищують Тису ущент по всій її довжині.

НОВИНИ: Кримінал

13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
» Всі новини