На ПП "Малий Березний" митники спільно з прикордонниками налагодили хабарницьку схему пропуску товарів (ОФІЦІЙНО) (ФОТО)

На Закарпатті правоохоронці викрили посадовців митної та прикордонної служби, які за хабарі обіцяли не створювати перешкоди громадянам у перевезенні товару через державний кордон

На ПП "Малий Березний" митники спільно з прикордонниками налагодили хабарницьку схему пропуску товарів (ОФІЦІЙНО) (ФОТО)

Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками УСБУ в Закарпатській області та територіального управління ДБР у м. Львові викрито посадових осіб митного посту «Малий Березний» Закарпатської митниці Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби за підозрою у систематичних хабарях.

За попередньою інформацією, митники спільно з прикордонниками налагодили механізм вимагання неправомірної вигоди від закарпатців, які в’їжджають на територію нашої країни.

Суми, за які посадовці обіцяли не створювати штучних перешкод під час митного оформлення товарів, що ввозяться на територію України подрібненими партіями, коливались від 1000 до 3000 гривень з особи.

Наразі у порядку ст. 208 КПК України затримано двох працівників Закарпатської митниці та одного працівника Держприкордонслужби. Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру.

В межах відкритого кримінального провадження за ч.3 ст.368 КК України тривають подальші невідкладні слідчо-оперативні дії.

Встановлюється причетність інших осіб до вказаної злочинної діяльності, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

08 листопада 2019р.

Теги: схема, хабарі, митники, прикордонники

Коментарі

закарпатець 2019-11-11 / 00:53:14

Для березнян. По секрету. Дуже великому.
Везіть стільки, щоб хватало на всіх. Як інші.
Не зрозумієте цього - будуть на вас вічні показники.
Ось і вся арифметика.
Не дякуйте)

123 2019-11-10 / 23:35:08


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Хитрун 2019-11-10 / 18:13:56
Сирот з Ублі ймили а королів з Тиси що пускають буси з італії як мінімум бус 500 евро не бачать не чують не знають а чернівецкі і лвівскі везуть не дешмарь б/у або китай а брендові речі даже на комітеті в ВР іх відбілюють для них приняли закони попередні П ПЕРЕБУВАЮТЬ 3 ДНІ І ВЕЗУТЬ НА ОСОБУ НЕ 500 ЕВ.І ПОГРАНЦІ І ТАМОЖНЯ НА ТИСІ ВСІ ЛВІВСКІ ПОЛЯЧКИ.

Ягодин 2019-11-10 / 08:22:02
На Ягодині зараз СБУ. Нічого не змінилось, як і було при Янику і Пороху. 50 пограци, 75 ваші, 50ує митник. Даєш докум баблом сбушник все бачить норм. виїджай, +50 виїзд погранцу. І до сраки СБУ, дбр,.....хто не приїде новенький, познайомитись щоб знали кому бабло і який розклад.*Другий* так назив.нач.ягод.казав за столом , що,як возили 2млн.у.є. на Київ так і возять.Нефьодов привіт.Де посадки?Чи тебе теж вже норм.купили?Тоді готуємось на Київ.

Ужгородець 2019-11-09 / 21:37:26
Козлятня вишукувала людей за 3000 грн, а там де мільони крадуть не бачать

На тисі 2019-11-09 / 20:43:09
А на тисі повний порядок

Срач до морангиля 2019-11-09 / 13:30:27
Головы дiтваку тя не болить що херню мелеш!

Морангиль 2019-11-09 / 12:41:11
Інколи дивуюсь з обмеженості наших людей:
- піти на Рава-руську? Щоб потім, коли ДБР прийде на Раву там знайдеться утирок , який почне кричати - " А йдіть на Малий Березний."? Це все херня. Починайте з себе. Добре, що провели саме тут спец.операцію.
- яка зарплата у митників? 6000 грн? Зарплати лікарів і вчителів ще менші. Але якшо хтось з вищеназваних буде задіяний у корупції то всі будуть раді, щоб його впіймали і засудили.
- чому ніхто не візьми сбушника чи прокурора? Всьому свій час. У нас були два придурки- президенти які насрались на народ і ніхера не робили. Тепер ми бачимо перші якісь мінімальні кроки і ви уже не задоволені....

Надін 2019-11-09 / 08:25:31
Ганьба такому сбу.Спецопереція світового масштабу.

Леся 2019-11-09 / 02:22:11
А сами СБУ с 10 айфонами и на «Армани»ходят ,интересно каким местом зарабатывают ?!?!

Семен 2019-11-08 / 21:49:21
Бойчук у мрео схеми на такі гроші ще 20 років тому назад прокручував, дітвора.

Соломон 2019-11-08 / 21:36:17
У судi справа розвалиться! Держава платить цим правохоронцям великi кошти,а вони хi..нею страдать!

Джон 2019-11-08 / 20:41:28
Скільки державі обійшлася ця спецоперація? Скільки зарплати має ДБР, СБУ і прокуратура? Чому ніхто не візьме сбушника чи прокурора? Фейсбук-новина на лоха

Форд 2019-11-08 / 18:30:45
"від 1000 до 3000 гривень з особи".
Не видно цих грошей на фото.

Стріляння по горобцях. Для публікації. Для видимості боротьби з контрабандою. Якої на фото нема.

Ужгородець 2019-11-08 / 18:07:54
Різні ракурси купюр по 50 грн.по 100 грн,по 200 гран. Таке враження,до це май серьозні корупціонери в Украіні . Це по 600 грн. на всіх. Яка зарплата у митника ? 6000 грн на місяць ? Соромно! Одеса,Львів,Чернівці,Чернігів,Киів спрячуться з закарпатськими 200 еврами .Нефедов почин з верхів у Центрі . Затримали жебраків з гір.

Деда 2019-11-08 / 16:58:16
ЯКА ХЕРНЯ! 2000гривнiв! Я б..дь ту печку викинув би в них на очах! Iмiтатори активностi!

Чесний митничкок 2019-11-08 / 16:10:07
Приняли якусь лоховську зміну для статистики! Добре шо хоть не в селменці пішли маштабну спец секретну операцію проводити!
Це всьо лайно!

укр 2019-11-08 / 16:00:18
добре шо не "двушки" з "одиничками" не фоткали

Федор 2019-11-08 / 15:29:46
Шо уже робочішого пункту пропуску не було?Підіть на Рава Руську або на Шегині-там таким дбровцям бистрінько по гриві надають,при чому ваші же боси.А так - то лише показник при чому галіменький-то розуміють усі.

НОВИНИ: Кримінал

13:25
Підозрюваного у майже 20 крадіжках мешканця Іршавщини триматимуть під вартою
13:19
На Закарпатті виявили склад із понад 10 т сурогату алкоголю
09:11
Партію контрабандних сигарет знайшли у сховках легковика буковинця у пункті пропуску "Малий Березний"
00:15
На Іршавщині зіткнулися Audi Fiat Scudo: двоє осіб загинуло, ще п’ятеро госпіталізовані
18:10
/ 3
Суд в Ужгороді відмовив у зміні запобіжного заходу винуватцю трагічної ДТП, в якій вагітна поліцейська втратила дитину
17:13
Хустянин, який викрав юнака та його автомобіль, перебуватиме під вартою без можливості виходу під заставу
16:53
/ 4
Обвинувальний акт стосовно власника кінотеатру в Ужгороді, що напав на журналіста, скеровано до суду
16:49
/ 4
На митниці на Закарпатті ділків, що використовують "піджаків", змушують проходити митне оформлення
16:35
Зупинений на Ужгорощині за порушення ПДР водій намагався відкупитися від патрульних хабарем
16:02
На Закарпатті, попри постріли, контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 2 тисячі пачок сигарет
10:38
Сьогодні суд в Ужгороді обере новий запобіжний захід винуватцю трагічної ДТП, в якій вагітна поліцейська втратила дитину
09:32
Водійка з Закарпаття насмерть збила пішохода на Львівщині
09:20
Дві неповнолітні дубівчанки поцупили на Тячівщині у літнього чоловіка гроші
09:18
На Рахівщині, в Богдані 18-річний юнак вкрав із подвір'я односельця мотоцикл
03:11
У Квасах на Рахівщині двоє молодиків вкрали у односельця його ВАЗ
02:43
/ 2
Начальницю управління освіти Мукачівської РДА відсторонили від посади на 2 місяці
14:28
/ 4
На Великоберезнянщині у прикордонні затримали вантажівку з незаконно вирубаною деревиною
11:53
/ 2
Суддю одного з райсудів на Закарпатті визнали винним у недекларуванні доходу за продаж авто
09:23
/ 1
У Мукачеві вдосвіта на подвір'ї підприємиці вибухнула граната
06:31
Поліцейська, що потрапила в автотрощу, – у важкому стані. Містяни масово здають кров
21:20
/ 4
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по затриманих у вересні наркоторговцях
18:35
Взято під варту мешканця Іршавщини, що підозрюється у вбивстві матері-пенсіонерки
16:37
/ 1
На Тячівщині посадовці водгоспу "покривали" незаконний забір піщано-гравійної суміші місцевими ділками
15:43
У Дубриничах, на Переченщині водій ВАЗу збив односельця й, перелякавшись, утік