На ПП "Малий Березний" митники спільно з прикордонниками налагодили хабарницьку схему пропуску товарів (ОФІЦІЙНО) (ФОТО)

На Закарпатті правоохоронці викрили посадовців митної та прикордонної служби, які за хабарі обіцяли не створювати перешкоди громадянам у перевезенні товару через державний кордон

На ПП "Малий Березний" митники спільно з прикордонниками налагодили хабарницьку схему пропуску товарів (ОФІЦІЙНО) (ФОТО)

Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками УСБУ в Закарпатській області та територіального управління ДБР у м. Львові викрито посадових осіб митного посту «Малий Березний» Закарпатської митниці Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби за підозрою у систематичних хабарях.

За попередньою інформацією, митники спільно з прикордонниками налагодили механізм вимагання неправомірної вигоди від закарпатців, які в’їжджають на територію нашої країни.

Суми, за які посадовці обіцяли не створювати штучних перешкод під час митного оформлення товарів, що ввозяться на територію України подрібненими партіями, коливались від 1000 до 3000 гривень з особи.

Наразі у порядку ст. 208 КПК України затримано двох працівників Закарпатської митниці та одного працівника Держприкордонслужби. Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру.

В межах відкритого кримінального провадження за ч.3 ст.368 КК України тривають подальші невідкладні слідчо-оперативні дії.

Встановлюється причетність інших осіб до вказаної злочинної діяльності, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

08 листопада 2019р.

Теги: схема, хабарі, митники, прикордонники

Коментарі

закарпатець 2019-11-11 / 00:53:14

Для березнян. По секрету. Дуже великому.
Везіть стільки, щоб хватало на всіх. Як інші.
Не зрозумієте цього - будуть на вас вічні показники.
Ось і вся арифметика.
Не дякуйте)

123 2019-11-10 / 23:35:08


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Хитрун 2019-11-10 / 18:13:56
Сирот з Ублі ймили а королів з Тиси що пускають буси з італії як мінімум бус 500 евро не бачать не чують не знають а чернівецкі і лвівскі везуть не дешмарь б/у або китай а брендові речі даже на комітеті в ВР іх відбілюють для них приняли закони попередні П ПЕРЕБУВАЮТЬ 3 ДНІ І ВЕЗУТЬ НА ОСОБУ НЕ 500 ЕВ.І ПОГРАНЦІ І ТАМОЖНЯ НА ТИСІ ВСІ ЛВІВСКІ ПОЛЯЧКИ.

Ягодин 2019-11-10 / 08:22:02
На Ягодині зараз СБУ. Нічого не змінилось, як і було при Янику і Пороху. 50 пограци, 75 ваші, 50ує митник. Даєш докум баблом сбушник все бачить норм. виїджай, +50 виїзд погранцу. І до сраки СБУ, дбр,.....хто не приїде новенький, познайомитись щоб знали кому бабло і який розклад.*Другий* так назив.нач.ягод.казав за столом , що,як возили 2млн.у.є. на Київ так і возять.Нефьодов привіт.Де посадки?Чи тебе теж вже норм.купили?Тоді готуємось на Київ.

Ужгородець 2019-11-09 / 21:37:26
Козлятня вишукувала людей за 3000 грн, а там де мільони крадуть не бачать

На тисі 2019-11-09 / 20:43:09
А на тисі повний порядок

Срач до морангиля 2019-11-09 / 13:30:27
Головы дiтваку тя не болить що херню мелеш!

Морангиль 2019-11-09 / 12:41:11
Інколи дивуюсь з обмеженості наших людей:
- піти на Рава-руську? Щоб потім, коли ДБР прийде на Раву там знайдеться утирок , який почне кричати - " А йдіть на Малий Березний."? Це все херня. Починайте з себе. Добре, що провели саме тут спец.операцію.
- яка зарплата у митників? 6000 грн? Зарплати лікарів і вчителів ще менші. Але якшо хтось з вищеназваних буде задіяний у корупції то всі будуть раді, щоб його впіймали і засудили.
- чому ніхто не візьми сбушника чи прокурора? Всьому свій час. У нас були два придурки- президенти які насрались на народ і ніхера не робили. Тепер ми бачимо перші якісь мінімальні кроки і ви уже не задоволені....

Надін 2019-11-09 / 08:25:31
Ганьба такому сбу.Спецопереція світового масштабу.

Леся 2019-11-09 / 02:22:11
А сами СБУ с 10 айфонами и на «Армани»ходят ,интересно каким местом зарабатывают ?!?!

Семен 2019-11-08 / 21:49:21
Бойчук у мрео схеми на такі гроші ще 20 років тому назад прокручував, дітвора.

Соломон 2019-11-08 / 21:36:17
У судi справа розвалиться! Держава платить цим правохоронцям великi кошти,а вони хi..нею страдать!

Джон 2019-11-08 / 20:41:28
Скільки державі обійшлася ця спецоперація? Скільки зарплати має ДБР, СБУ і прокуратура? Чому ніхто не візьме сбушника чи прокурора? Фейсбук-новина на лоха

Форд 2019-11-08 / 18:30:45
"від 1000 до 3000 гривень з особи".
Не видно цих грошей на фото.

Стріляння по горобцях. Для публікації. Для видимості боротьби з контрабандою. Якої на фото нема.

Ужгородець 2019-11-08 / 18:07:54
Різні ракурси купюр по 50 грн.по 100 грн,по 200 гран. Таке враження,до це май серьозні корупціонери в Украіні . Це по 600 грн. на всіх. Яка зарплата у митника ? 6000 грн на місяць ? Соромно! Одеса,Львів,Чернівці,Чернігів,Киів спрячуться з закарпатськими 200 еврами .Нефедов почин з верхів у Центрі . Затримали жебраків з гір.

Деда 2019-11-08 / 16:58:16
ЯКА ХЕРНЯ! 2000гривнiв! Я б..дь ту печку викинув би в них на очах! Iмiтатори активностi!

Чесний митничкок 2019-11-08 / 16:10:07
Приняли якусь лоховську зміну для статистики! Добре шо хоть не в селменці пішли маштабну спец секретну операцію проводити!
Це всьо лайно!

укр 2019-11-08 / 16:00:18
добре шо не "двушки" з "одиничками" не фоткали

Федор 2019-11-08 / 15:29:46
Шо уже робочішого пункту пропуску не було?Підіть на Рава Руську або на Шегині-там таким дбровцям бистрінько по гриві надають,при чому ваші же боси.А так - то лише показник при чому галіменький-то розуміють усі.

НОВИНИ: Кримінал

18:15
Взято під варту підозрюваного у нападі в Берегові на жінку з інвалідністю
12:11
/ 1
Мешканцю Іршавщини, що транспортував через кордон псевдоефедрин, повідомлено про підозру
04:11
/ 8
"Толкайте кокс і будете мати таку машину, як я": закарпатський циган похизувався новим "Мерседесом" 18+
01:21
/ 1
На Мукачівщині зіткнулися два ВАЗи
17:18
/ 1
Поблизу Чопа на Закарпатті прикордонники знайшли сигарети та гумовий човен
15:21
/ 3
На Виноградівщині затверджено обвинувачення членам ОЗУ, що облаштували склади із контрафактними сигаретами та наркотиками
15:09
На Закарпатті контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 6 ящиків безакцизних сигарет
13:19
/ 5
На Закарпатті блокували контрабанду псевдоефедрину з Євросоюзу на понад 1 млн грн
13:18
/ 1
На Берегівщині у дворі мешканця Дийди виявили посіви конопель
11:40
На Виноградівщині 17-річний хлопець під час сварки вдарив 22-літнього знайомого гострим предметом у живіт
10:01
/ 1
У Берегові затримали молодика, котрий заліз у будинок жінки з інвалідністю, побив і пограбував її
09:23
Щоби допомогти пасажирці з 2-річної дитиною без дозволу батька перетнути кордон на Закарпатті, водій запропонував хабара
09:15
На Тячівщині неподалік від кордону затримали КамАЗ, завантажений незаконно видобутим гравієм
01:55
/ 7
Організатора підриву угорського офісу в Ужгороді засудили до 9 років тюрми
18:11
/ 4
В Ужгороді затримали жінку, котра перевозила кущ конопель у маршрутці
17:59
У Берегові викрили злочинне угруповання, що налагодило в місті систему незаконного грального бізнесу
14:52
/ 1
Понад 110 тис грн аліментів сплатив мешканець Великоберезнянщини
11:54
/ 2
На Закарпатті скеровано до суду обвинувальний акт щодо посадовців, які допустили порубку лісу на 3 млн грн
11:48
/ 1
На Закарпатті зупинили українця, котрий перетинав кордон на викраденому в Угорщині авто
09:51
/ 1
У Мукачеві перехожі затримали й "передали" поліції чоловіка, що вирвав на вулиці у пенсіонера телефон і втік
18:50
/ 5
Суд в Хусті визнав винним депутата райради Величка в корупційному правопорушенні
16:46
/ 6
У Великому Березному через суд домагаються демонтажу незаконної АЗС
13:54
На Перечинщині скеровано до суду обвинувальний акт щодо молодика, що спалив близько пів гектара лісу
13:49
/ 2
Апеляційний суд підтвердив законність вироку в 1 рік тюрми для лікаря, з чиєї вини у Хусті померла породілля