На ПП "Малий Березний" митники спільно з прикордонниками налагодили хабарницьку схему пропуску товарів (ОФІЦІЙНО) (ФОТО)

На Закарпатті правоохоронці викрили посадовців митної та прикордонної служби, які за хабарі обіцяли не створювати перешкоди громадянам у перевезенні товару через державний кордон

На ПП "Малий Березний" митники спільно з прикордонниками налагодили хабарницьку схему пропуску товарів (ОФІЦІЙНО) (ФОТО)

Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками УСБУ в Закарпатській області та територіального управління ДБР у м. Львові викрито посадових осіб митного посту «Малий Березний» Закарпатської митниці Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби за підозрою у систематичних хабарях.

За попередньою інформацією, митники спільно з прикордонниками налагодили механізм вимагання неправомірної вигоди від закарпатців, які в’їжджають на територію нашої країни.

Суми, за які посадовці обіцяли не створювати штучних перешкод під час митного оформлення товарів, що ввозяться на територію України подрібненими партіями, коливались від 1000 до 3000 гривень з особи.

Наразі у порядку ст. 208 КПК України затримано двох працівників Закарпатської митниці та одного працівника Держприкордонслужби. Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру.

В межах відкритого кримінального провадження за ч.3 ст.368 КК України тривають подальші невідкладні слідчо-оперативні дії.

Встановлюється причетність інших осіб до вказаної злочинної діяльності, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

08 листопада 2019р.

Теги: схема, хабарі, митники, прикордонники

Коментарі

закарпатець 2019-11-11 / 00:53:14

Для березнян. По секрету. Дуже великому.
Везіть стільки, щоб хватало на всіх. Як інші.
Не зрозумієте цього - будуть на вас вічні показники.
Ось і вся арифметика.
Не дякуйте)

123 2019-11-10 / 23:35:08


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Хитрун 2019-11-10 / 18:13:56
Сирот з Ублі ймили а королів з Тиси що пускають буси з італії як мінімум бус 500 евро не бачать не чують не знають а чернівецкі і лвівскі везуть не дешмарь б/у або китай а брендові речі даже на комітеті в ВР іх відбілюють для них приняли закони попередні П ПЕРЕБУВАЮТЬ 3 ДНІ І ВЕЗУТЬ НА ОСОБУ НЕ 500 ЕВ.І ПОГРАНЦІ І ТАМОЖНЯ НА ТИСІ ВСІ ЛВІВСКІ ПОЛЯЧКИ.

Ягодин 2019-11-10 / 08:22:02
На Ягодині зараз СБУ. Нічого не змінилось, як і було при Янику і Пороху. 50 пограци, 75 ваші, 50ує митник. Даєш докум баблом сбушник все бачить норм. виїджай, +50 виїзд погранцу. І до сраки СБУ, дбр,.....хто не приїде новенький, познайомитись щоб знали кому бабло і який розклад.*Другий* так назив.нач.ягод.казав за столом , що,як возили 2млн.у.є. на Київ так і возять.Нефьодов привіт.Де посадки?Чи тебе теж вже норм.купили?Тоді готуємось на Київ.

Ужгородець 2019-11-09 / 21:37:26
Козлятня вишукувала людей за 3000 грн, а там де мільони крадуть не бачать

На тисі 2019-11-09 / 20:43:09
А на тисі повний порядок

Срач до морангиля 2019-11-09 / 13:30:27
Головы дiтваку тя не болить що херню мелеш!

Морангиль 2019-11-09 / 12:41:11
Інколи дивуюсь з обмеженості наших людей:
- піти на Рава-руську? Щоб потім, коли ДБР прийде на Раву там знайдеться утирок , який почне кричати - " А йдіть на Малий Березний."? Це все херня. Починайте з себе. Добре, що провели саме тут спец.операцію.
- яка зарплата у митників? 6000 грн? Зарплати лікарів і вчителів ще менші. Але якшо хтось з вищеназваних буде задіяний у корупції то всі будуть раді, щоб його впіймали і засудили.
- чому ніхто не візьми сбушника чи прокурора? Всьому свій час. У нас були два придурки- президенти які насрались на народ і ніхера не робили. Тепер ми бачимо перші якісь мінімальні кроки і ви уже не задоволені....

Надін 2019-11-09 / 08:25:31
Ганьба такому сбу.Спецопереція світового масштабу.

Леся 2019-11-09 / 02:22:11
А сами СБУ с 10 айфонами и на «Армани»ходят ,интересно каким местом зарабатывают ?!?!

Семен 2019-11-08 / 21:49:21
Бойчук у мрео схеми на такі гроші ще 20 років тому назад прокручував, дітвора.

Соломон 2019-11-08 / 21:36:17
У судi справа розвалиться! Держава платить цим правохоронцям великi кошти,а вони хi..нею страдать!

Джон 2019-11-08 / 20:41:28
Скільки державі обійшлася ця спецоперація? Скільки зарплати має ДБР, СБУ і прокуратура? Чому ніхто не візьме сбушника чи прокурора? Фейсбук-новина на лоха

Форд 2019-11-08 / 18:30:45
"від 1000 до 3000 гривень з особи".
Не видно цих грошей на фото.

Стріляння по горобцях. Для публікації. Для видимості боротьби з контрабандою. Якої на фото нема.

Ужгородець 2019-11-08 / 18:07:54
Різні ракурси купюр по 50 грн.по 100 грн,по 200 гран. Таке враження,до це май серьозні корупціонери в Украіні . Це по 600 грн. на всіх. Яка зарплата у митника ? 6000 грн на місяць ? Соромно! Одеса,Львів,Чернівці,Чернігів,Киів спрячуться з закарпатськими 200 еврами .Нефедов почин з верхів у Центрі . Затримали жебраків з гір.

Деда 2019-11-08 / 16:58:16
ЯКА ХЕРНЯ! 2000гривнiв! Я б..дь ту печку викинув би в них на очах! Iмiтатори активностi!

Чесний митничкок 2019-11-08 / 16:10:07
Приняли якусь лоховську зміну для статистики! Добре шо хоть не в селменці пішли маштабну спец секретну операцію проводити!
Це всьо лайно!

укр 2019-11-08 / 16:00:18
добре шо не "двушки" з "одиничками" не фоткали

Федор 2019-11-08 / 15:29:46
Шо уже робочішого пункту пропуску не було?Підіть на Рава Руську або на Шегині-там таким дбровцям бистрінько по гриві надають,при чому ваші же боси.А так - то лише показник при чому галіменький-то розуміють усі.

НОВИНИ: Кримінал

16:50
У ПП "Вилок" в українця вилучили запакований сигаретами"Рендж Ровер"
14:10
/ 1
Опубліковано ВІДЕО моменту підпалу в Ужгороді Mercedes-а дипломата
12:51
/ 2
В Ужгороді спалили Mercedes дипломата
02:25
/ 1
Чоловік, якого зачепила вантажівка у Мукачеві, помер у лікарні
15:51
На Закарпатті затримали мешканця Львівщини, підозрюваного у неодноразових крадіжках із магазинів мобільних телефонів
20:07
/ 19
На Закапатті затримали керівника облавтодору зі спільником за вимагання 375 тис гривень за збереження підлеглого на посаді
16:27
В Ужгороді наздогнали й затримали чоловіка, що розрахувався у крамниці фальшивими грішми
13:05
/ 1
Затверджено обвинувачення водію, що на Великоберезнянщині смертельно збив дідуся з онучкою
12:55
/ 3
На Закарпатті виявлені за 500 м від кордону контрабандисти тікали від прикордонників переораними замерзлими полями
09:14
/ 2
У Мукачеві затримали п'яного чоловіка, що побив поліцейського, який поза службою намагався розборонити бійку
04:01
/ 7
Затримали підривника угорського пам'ятника на Верецькому перевалі
03:36
/ 6
На Закарпатті працівника лісової охорони затримали на хабарі 1250 доларів
03:29
/ 1
Цигани з Закарпаття, які на Львівщині забили палицею і спалили тіло свого 2-річного сина, вийдуть на волю
16:48
В Ужгороді знайшли викрадений вночі чотирма неповнолітніми автомобіль
13:19
/ 1
Адмінправопорушення, вчинене юнаком на Рахівщині, призвело до обшуку із виявленням наркотиків
09:55
/ 1
Розшукуваного наркоділка з Росії затримали під час спроби в'їзду в Україну на Закарпатті
09:27
У двох автівках, що перетинали кордон із Угорщиною, на Закарпатті знайшли приховані сигарети
09:22
Викрадений три роки тому в Німеччині Mercedes затримали прикордонники на Закарпатті
18:34
На Закарпатті "апеляційно" підтверджено законність довічного позбавлення волі двом убивцям
16:57
/ 3
На Мукачівщині 81-річний водій ВАЗу через ожеледицю з'їхав у річку, його 71-річна дружина – зі серйозними травмами в реанімації
13:04
/ 2
Одразу у двох пунктах пропуску угорці знайшли в мікроавтобусах сигарети, що контрабандою везли з Закарпаття
12:55
За прискорений пропуск водій мікроавтобуса пропонував на кордоні на Закарпатті 200 грн хабара
03:34
В Ужгородському міськрайонному суді допитали "свідків" підриву офісу ТУКЗ
03:20
/ 4
У Перечині "накрили" ще одну нелегальну АЗС