Закарпатські правоохоронці на Львівщині затримали жителя Дніпра з 0,5 кілограма метамфетаміну (ФОТО)

Наркоторгівця взято під варту

Закарпатські правоохоронці на Львівщині затримали жителя Дніпра з 0,5 кілограма метамфетаміну (ФОТО)

За клопотанням процесуального прокурора прокуратури Закарпатської області слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду взято під варту на 60 діб мешканця м. Дніпра, якого затримали з майже 500 грамами речовини, схожої на метамфетаміну.

Крім того, слідчим суддею обрано альтернативну міру запобіжного заходу  - заставу, у розмірі 1 млн 921 тис грн.

Затримали підозрюваного правоохоронці Закарпатської області на Львівщині. Наразі встановлюється місцезнаходження інших осіб причетних до вчинення злочину.

Під час огляду автомобіля «Audі Allroad», на якому пересувався затриманий дніпрянин, правоохоронці виявили пакунок з речовиною схожою на метамфетамін, вагою майже 500 грамів.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.3 ст.307 КК України (збут психотропних речовин вчинений в особливо великих розмірах групою осіб). Наразі він утримується в ізоляторі тимчасового тримання.

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі ГУНП в Закарпатській області.

Прокуратура Закарпатської області забезпечує процесуальний контроль за ходом слідства, повідомили в пресслужбі прокуратури Закарпатської області.

07 листопада 2019р.

Теги: наркотик, метамфетамін

НОВИНИ: Кримінал

18:22
/ 1
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 4
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
12:48
/ 1
У Ракошині 30-річний чоловік під час застілля зарізав знайомого Фото новина
16:33
На Закарпатті військовому дали 2 роки умовно за переправлення чоловіків через кордон
11:26
На Закарпатті за тиждень викрили три нові схеми переправлення ухилянтів за кордон Фото новина
15:25
/ 5
У поліції розпочали перевірку за фактом загибелі лебедів у Буштині через ймовірне умисне отруєння Фото новина
15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 16
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
09:29
/ 4
Громаді Ужгорода через суд повернули привласнену колишнім депутатом автобусну зупинку
08:47
/ 8
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
» Всі новини